Mutfak Dekorasyonu Karaca mı? Schafer mi? Hisar mı? Korkmaz mı?

Bu kampanyayı çok beğendimmm :)

vfl5p.jpg

bılmıyorum da bana bu kampanya bıraz bahalı geldı acıkcası.daha uygunu bulabılırsın dıe dusunuyorum.sımdı korkmazın var kampanyası yaklasık 2 bın kı daha uygunu nu da bulabılırsın.o yuzden ıı dusun canım benım shaffern tencerelerı hakkında iii yorum okumadım.acele etmemeye bak.

kızlar hepinize merhaba, valla burada bu konuyu açarken hatta düne kadar kafam karman çormandı ki bugün çok şükür hallettim.. fincancılar çarşısına gittim bugün ve yemek takımı günlük yemek takımı kahvaltı takımı BİRİZ diye bir markadan aldım gayet şık ve güzel kaliteli bone china diye geçiyor ve porselen bernardoda beğendiğim mi modelin aynısı vardı bernardo da 3.000 tl iken burda 1.000 aldım BİRİZ markasını daha önce duymadım ama bernardoya yapıp satıyomuş sanırım aynı yani.. çeliğimi ve seramik tencerelerimi hisar aldım çatal kaşık takımlarımıda.. tavsiye ederim umarım sorun yaşamam

karaca hem çok meşur hemde kmse beenmemiş arkadaş kafam karıştı. ben eniisi karaca sanıyodum. şuanki kampanyası da güüzeldi. bak nolcak şmdi

Selam bayanlar bende çeyizim için korkmazın çatal bıçak takımını aldım Çok memnunum tesadüf tencereleri ve çaydanlığıda uygun denk gelmişti onlarıda korkmaz oldum iyi çıktılar tavsiye edebilirim size

kızlar hepinize merhaba, valla burada bu konuyu açarken hatta düne kadar kafam karman çormandı ki bugün çok şükür hallettim.. fincancılar çarşısına gittim bugün ve yemek takımı günlük yemek takımı kahvaltı takımı BİRİZ diye bir markadan aldım gayet şık ve güzel kaliteli bone china diye geçiyor ve porselen bernardoda beğendiğim mi modelin aynısı vardı bernardo da 3.000 tl iken burda 1.000 aldım BİRİZ markasını daha önce duymadım ama bernardoya yapıp satıyomuş sanırım aynı yani.. çeliğimi ve seramik tencerelerimi hisar aldım çatal kaşık takımlarımıda.. tavsiye ederim umarım sorun yaşamam

Cok faydali bir topic olmus ilk sayfadan beri okudum :107:
Ceyizlerini guzel gunlerde gule gule kullan insallah ben de yeni ceyiz bakmaya basladim yorumlarinizi dikkate alacağım :107:

Cok faydali bir topic olmus ilk sayfadan beri okudum :107:
Ceyizlerini guzel gunlerde gule gule kullan insallah ben de yeni ceyiz bakmaya basladim yorumlarinizi dikkate alacağım :107:

canım benim hayırlı olsun seninde her zaman yardımcı olurum kolay gelsin şimdiden :KK34:

nette de görmüşsünüzdür.schaferın ve güralın ceyiz setleri var kampanya olarak.ben izmirdeyim ve netten daha düşük fiyata veren var bu setti fincancılar çarşısı gibi.toplam 1150 tl.90 parça ctl bck takımı.86 parça yemek takımı .22 parça çelik tencere seti. 43 parça kahvaltı takımı içinde.FAKAT ŞUNDA KARARSIZIM EĞER ALIRSAM HANGİ SETİ ALMALIYIM.LÜTTFENN YARDIM ET

bencede schafer çok iyi bende 1.5 senelik evliyim herşeyim schafer çok memnunum tavsiye ederim çeyiz paketleride var onlarada bak kahvaltı seti hediye veren veya tava falan hediye veren vs :)

çeyiz seti düşünüyorsan hisar harika yemek takımı düşünüyorsan Kütahya kare boneler iki side üretici ve işlerinde 1 numara firmalar
ben çeyizimi hisar ve Kütahyayı www.ergunpasabahce.com aldım çok güzel ürünler incelemeni tavsiye ederim satış sonrası da güzel

Eklentiler

• $pr_01_2250_max.jpg
    $pr_01_2250_max.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 568
  • $pr_01_3557_max.jpg
    $pr_01_3557_max.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 1.144
merhaba arkadaşlar;
burada çeyizimden atmak istediklerim diye bir başlık var 27 sayfa falan. okursanız kafanızda her şey oturur. benim hiçbir fikrim yoktu, şimdi ne iyidir değildir biliyorum az çok. ben çeyiz seti almıyorum, çünkü her markanın iyi-kötü olduğu noktalar var. atıyorum korkmaz, hisar, jumbo, aryıldız'ın çelik ürünleri iyi, kütahya'nın porseleni iyi. ayrı ayrı alınca da çok acayip bir fiyat çıkmıyor ortaya korkmayın. ben her şeyin en iyisi dediklerini alıcam ve taş çatlasa 2300 liraya denk gelecek. (düdüklü tencere de alırsam)
yemek takımım kütahyadan
kahvaltı takımıma karar vermedim ama karaca alabilirim.
çkb takımım aryıldız, günlük çkb nehir.
çelik tencerelerim tefalden
seramiklerim monetadan
küçük-büyük çaydanlık, cezve takımı, bıçak seti korkmaz
düdüklü tencere alırsam fissler olacak.
su takımı almıyorum, onun yerine beğendiğim bir modelin çay ve meşrubat bardaklarını ve kadehlerini alıcam 12şer adet. real'den alıyorum 84 lira'ya geliyor :) markası paşabahçe.

karaca, kütahya çkb takımlarından memnun olmayan insanlar var. karaca'nın tencere takımı kötü. erkek arkadaşımın kuzeni çeyiz setini almış, tencerelerin kulpları yanmıştı. porselen takımı dallı güllü bir şeydi ama desenleri hiç silinmemişti.
yengemin 3-4 tane kütahya yemek takımı var hiçbir silinme yok, çok güzeller. bir de hisar'dan kulpları renkli olan tencerelerden aldı, çeliği güzel ama kulpları soyuldu.
kuzenim jumbo çkb takımı aldı, evet çeliği güzel de çatalları yemeğe batmıyor, bıçakları yemeği kesmiyor :)
schafer'dan minik tencerelerimiz var, en küçük olanın içi karardı. tencereleri schafer olup küflendi diye şikayet yazanlar var.
umarım yardımcı olabilmişimdir :)

kızlar ben 5 yıllık evliyim, çeyizime karaca çelik tencere almıştım inanın hiç memnun değilim şu an değiştirmek için araştırıyorum, hepsinin kulpları yandı ve parça parça döküldü, ayrıca hepsinin kapakları da çok çabuk kırıldı, daha doğrusu kapakların tutacak yerleri vidalarından çıktı ya da parçalandı hemde öyle düşme çarpma sert bir darbe olmadan, gerçekten çok kalitesiz karaca kesinlikle almanızı tavsiye etmem.

Kızlar ben de hisar çelik tencere seti ve seramiğini almayı düşünüyorum ama düdüklüsü hakkında ne diyosunuz hiç tecrübesi bilgisi olan var mı?
Ayrıca seramikte herkes moneta diyo ama bnm takım olmuşken seramiği de alayım diyorum ama kaliteden de önem vermek istemiyorum alınıoken iyisi olsun diye seramiği hakkında bilgisi olan varsa yazarsanız çok sevinirimmmm

seramikleri buradan araştırdım ve herkes çok memnun olduğu için moneta aldım, o kadar güzel ki makinada yıkamaya bile kıyamıyorum, zaten hiç gerek kalmıyor hiç yapışmadığı için temizliği çok kolay oluyor, monetayı tavsiye ederim. çelik tencere olarak hisar ve korkmaz arasında kaldım sanırım hisar daha kaliteli, ama önceliğim kulplarının kesinlikle çelik olması.

Kızlar konumdan da anlaşılacağı üzere çeyiz yapmaya başlıyorum önümüzdeki ay.. annemin yaptığı ufak tefek parçaların haricinde elle tutulur pek fazla birşeyim yok nişanlım Kasımda askere gidiyor Nisan ayında dönücek yani şu 5 ay mutfak çeyizimi bitirmek niyetindeyim inşallah. lafı çok uzatamadan tavsiyelerinizi beklemekteyim; misafir takımları, çatal kaşıkları, aynı şekilde günlükler ve tencere takımları birde saklama kapları ve daha birçok şey.. tencere setleri için kafam inanılmaz karışık kimisi çelik alma diyor kimisi seramikler kötü diyor kafam karman çorman :S deneyimlerinizden yola çıkarak bana bir yol gösterirseniz çookkk mutlu olurumm
Aynı şeyi yaşıyoruz desene seninle.. :KK70: benimde nişanlım kasım da asker oda nisanda dönecek.. bende telaşeye başladım şimdiden

Aynı şeyi yaşıyoruz desene seninle.. :KK70: benimde nişanlım kasım da asker oda nisanda dönecek.. bende telaşeye başladım şimdiden

merhaba :) konuma cvp yazınca eskileri hatırladım geçen sene kasımda gitmişti nişanlım bu kasımda da evleniyoruz inşallah :)) inşallah aynı şeyleri yaşamaya devam ederiz :KK66:

merhaba :) konuma cvp yazınca eskileri hatırladım geçen sene kasımda gitmişti nişanlım bu kasımda da evleniyoruz inşallah :)) inşallah aynı şeyleri yaşamaya devam ederiz :KK66:
:) yazduktan sonra farkettim gecen sene oldugunu :) bizde agustos 2015:)

X