SmuwiLa' nın Çeyizi

Önünüzden kocaman bir engel kalkacak hayatta daha emin adımlar atacaksınız inşallah:nazar:En Büyük TÜRKİYE

Amin canım, bir de kısmet bu işler, bazen yeter artık kaç sene oldu, neyi bekliyorsunuz hala diye laf söylüyor arkadaşlarımız, kimisinin hiç evlilik düşüncesi yokken, sevgilisi bile yokken evlendiler, kimisinin çocuğu oldu, kimisinin ki yolda ama nedir nasipten öte köy yok demişler, 7 yıl içinde evlilik ya da söz, nişan nasip değilmiş demek ki, insanın nikah saatinin değişmeyeceğini söylerler, 8. senemize girdik, önümüzdeki günlere bakacağız artık. :KK52:

Amin canım, bir de kısmet bu işler, bazen yeter artık kaç sene oldu, neyi bekliyorsunuz hala diye laf söylüyor arkadaşlarımız, kimisinin hiç evlilik düşüncesi yokken, sevgilisi bile yokken evlendiler, kimisinin çocuğu oldu, kimisinin ki yolda ama nedir nasipten öte köy yok demişler, 7 yıl içinde evlilik ya da söz, nişan nasip değilmiş demek ki, insanın nikah saatinin değişmeyeceğini söylerler, 8. senemize girdik, önümüzdeki günlere bakacağız artık. :KK52:

Herşey kısmet canım bizim ilişkimiz varken bazı arkadaşların yoktu sonra evlendi çocukları oldu çocuğu yaşına bile basacak düşün dediğin gibi bazı şeylerin tarihleri belli nasibimizde varsa yaşayacağız hayırlısıyla o yüzden önemli olan hayırlı zamanda hayırlı biriyle bir yuva kurmak:nazar::KK16:

tatlım çeyizlerine bayıldım, yorumların tamamını okuma şansım olmadı o yüzden daha önce bu konu konuşulduysa kusura bakma lütfen.. ben bornoz takımını çok beğendim de nerden aldığını öğrenebilir miyim?

tatlım çeyizlerine bayıldım, yorumların tamamını okuma şansım olmadı o yüzden daha önce bu konu konuşulduysa kusura bakma lütfen.. ben bornoz takımını çok beğendim de nerden aldığını öğrenebilir miyim?

Bornoz takımım Karaca, aslında hiç aklımda yoktu Karaca ama renklerini çok beğenmiştim. :KK34:

.......................................

Son düzenleme:
Herşey kısmet canım bizim ilişkimiz varken bazı arkadaşların yoktu sonra evlendi çocukları oldu çocuğu yaşına bile basacak düşün dediğin gibi bazı şeylerin tarihleri belli nasibimizde varsa yaşayacağız hayırlısıyla o yüzden önemli olan hayırlı zamanda hayırlı biriyle bir yuva kurmak:nazar::KK16:

Kesinlikle, herşeyin hayırlısı.. :KK31:

Evet canım ya şu parcalarını çok begendim nereden aldınn $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396091089.930274.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396091103.226165.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396091113.235406.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1396091121.774423.jpg

Son düzenleme:
Evmanya güvenli mi canım çok begeniyorum o siteyi

Bende şimdi kısa süre önce yaptığım bir alışverişimle ilgili o site hakkında sıkıntımı dile getirecektim. Bu 3. sorunum evmanya ile yaşadığım, ama yaşamadığımın sayısı da çok fazla, yalnız olay çözümleme de vasatlar.

En sonuncusu da en son ki alışverişimi havale yoluyla gerçekleştirmiştim, her atm bozuk para vermiyor, yatırılacak tutar diye bir ibarede olmuyor direkt sen belirleyip yatırıyorsun. Havale ücreti ödedim zaten, bir de üzerine bir 5 lira daha yatırmak istemedim 1 liralık eksiklik için, farklı şekiller de halledilir diye düşünerekten hemen mail attım, aradılar sonra 1 liralık ekslik müşteri memnuniyeti için temin edilmeyecek dendi. Ama kaç gün oldu siparişim hala öylece duruyor, tedarik aşamasında bile değil ki gönderilmesi gerekiyordu. Aradım, bu sefer de müşteri hizmetleri adınıza hesaba yapılmış bir işlem görünmüyor dedi. E beni arayan, siparişime onay veren kim oluyor o halde dedim cevap yok!:KK53:

Sinirlendim, bu 3. sıkıntımız çünkü kendileriyle, dekont numarasını verdim size döneceğiz dediler, bu iş sonuçlanmazsa ben gereken yerlere şikayetimi dile getreceğim deyip kapattım 5 dk. sonra sipariş onayı geldi. :KK14:

Gözünü korkutmayım, bir şekilde halloluyor, madur olmuyorsun da biraz sorumsuz bir site, herkes sorun yaşayacak diye birşey de yok, sadece dikkatli olmakta fayda var..
:KK34:

Son düzenleme:
Beğenmediğim 1 tanecik bir şey bile göremedim. Her şeyiniz çok güzel. Çok zevkli seçimler yapmışsınız. Allah mutlulukla kullanmayı nasip eder İnşAllah.:KK16:

Canım seninle zevklerimiz birbirine çok yakınnn. Birkez daha tüm cicilerini güle güle aşkla huzurla :KK16:kullan inşaAllahhh

X