Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

Merhaba kızlar:1hug:
"küç"ü uzun süre kullananlara sorabilirmiyim lütfen
cildinize yararı oldumuCADIARZU
ne gibi değişiklikler oldu renginde ya da sivilce leke gibi unsurlarda

aydınlatırsanız çok mutlu olacağım:asigim:
teşekkürler..
a.s.

heratbroken ben 20 gündündür falan kullanıyorum cildimde de değişiklik farkettim daha bir parlaklık canlılık var sivilcelerimde azalmaya başladı göğüslerime gelince evet daha bir sıkı ve dolgun birazcık büyüme var kullanmaya devam ediyorum gelişmeleri yazarım umarım böyle devam eder

kaynarcalı sevgili arkadaşım bugün farkettim o büyüme benim regl dönemimden kaynaklanıyormuş meğer ama yinede diraz dolgunluk var fakat benim ümidim kalmadı gibi sence büyüyecekmi dersin valla ne yalan söyleyim artk sıkılmaya başladım ama yinede yemeye devam sen yoğurtlamı yiyordun

kızlar ben pes ettim ve küçü bıraktım haplar konusunda ne diyosunuz?

güldencim sen ne kadar kullandın ben 20 gündür falan kullanıyorum ama şimdilik sadece dolgunluk var hiçmi gelişme olmadı

güldencim sen ne kadar kullandın ben 20 gündür falan kullanıyorum ama şimdilik sadece dolgunluk var hiçmi gelişme olmadı
slm ebru valla ebru ben 2 ocakta başladım bırakalıda 4 - 5 gün oluyo 2,5 hafta falan kullandım sadece bırakmamın sebebide hiç ağrı ve sızı hissetmemem ağrımadan büyüceğini bilsem devam ederim ama ağrımadan büyürmüki bunuda bilmiyorum büyümedi diyede bıraktım

bende 7 ocakta başladım ilk zamanlar sızı vardı ama şimdi yok bende tereddütteyim ama küç bitene kadar yiyecem bakalım gelişme olacakmı elimde de bayağı var sanırım bi 15-20 gün daha gider herhalde

ya şimdi tamam büyüdü diyonda bırakınca yerçekimi kanununa karşı gelemeyip lülülürp diye sarkarsa sönerse nolcak allahım ne büyük hatal kırıklığı
senağlama

ben bu konularda uzman oldum artık romatizma astım ve sedef hastasıyım o yüzden her türlü bitkiyi tükettim nerdeyse... fayda görmeniz için çok düzenli ve uzun süre kullanmanız gerek arkadaşlar.zor ama mecbur olunca katlanılıyo yaa

selam ben yeniyimde kafama takılan bişe var özellikle evli bayanlara soruyorum siz bu küçü eşinizin beğenmemesinden dolayımı yiyiorsunuz yoksa güzel görünmek içinmi ya kusura bakmayın sırf bu yüzden evlilikten çekiniyorumda

öncelikle hoşgeldin aramıza a.s.ben kendi şahsıma konuşayım benim eşim şikayetçi değil ben silikon istediğimde saçmalama demişti baktımki olmuyo bende doğal yollara başvurdum hemde daha sağlıklı nedenim ise tabiki daha güzel görünmek için sonuçta göğüs kadınlığın simgesi dimi ama

senin adına çok sevindim bende 7 ocakta başladım ilk zamanlar sızı bende de olmuştu ama şimdi yok hatta sanırım artık dolgunlukta yok sen neyle yiyorsun

çok sağol ebru19 ya sanki erkekler bu tarz şeylere çok takıyomuşlar gibi geliyo bana ne bileyim işte takıntı oldu bende başladım küçe bakalım hayırlısı...

senin adına çok sevindim bende 7 ocakta başladım ilk zamanlar sızı bende de olmuştu ama şimdi yok hatta sanırım artık dolgunlukta yok sen neyle yiyorsun

Çok sağol canım hemen umutsuzluğa kapılma en az 1 ay yiyelim bakalım inşallah bir değişiklik olur hepimizde ben yoğurtla yiyorum canım 1 kaşık küç 2 kaşıl yoğurt akşamları yatmadan önce iyice çiğneyerek yiyorum.

mrb arkadaşlar.dayanamadım bende üye oldum kadınlar kulübüne:) ne kadar çok göğüs garibanı varmış,bende kendimi tek sanıyodum.arkadaşlar ben k.ü.ç kullanalı nerdeyse 3 ay oldu.gerçekten işe yarıyor.büyümezse benim göğüslerim büyümez (gerçi büyüdüklerini tam olarak söyleyemem ama) dolgunlaştı bayağı.ama son iki hafta diyorum ne oldu bunlara,dolgunlar yine ama formunda değiller hiç anaaaa,,bi de ne göreyim.zayıflamışım..ondan yani.kilo aldırıyo diyende var,zayıflatıyo diyende...bende kilo kaybı yaptı ve eminim k.ü.ç'den.hem göğüs büyütüyo,hemde zayıflatıyo,,,:) çık işin içinden çıkabiliyosan.yani kilo kaybı yapan arkadaşlar varsa,aynı zamanda biraz daha fazla yemeliler. neyse çok konuştum size dolgun memişli güzel günler diliyorum.görşrzzz :)

ya arkadaşlar anlamadım bu küç herkeste farklı farklı bişeyler yapmış kimine kilo aldırmış kimini zayıflatmış kimi istediği sonucu almış kimi alamamış aklım karıştı bişe ya kilo aldırır ya aldırmaz ekmek yiyip zayıflayan varmı yada bol su içip kilo alan demekki vücuda göre farklı etkiler yapıyo bizimde temennimiz istediğimiz ölçülere kavuşmak güzel sonuçlar alanlar adına sevindim nasıl mutlu olmuşlardır şimdi inş bizlerde oluruz...

arkadaşlar merhaba...şey sorcaktım bu küçü nasıl tüketiyorsunuz yoğurtlamı başka bişeymi..sevgili KAYNARCALI arkadaşım senin gelişmelerin olmuş çok sevindim nasıl kullandığını söyleyebilirmisin küçü?
çok teşekkür ederim şimdiden cevbın için:1hug:a.s.:enbuyukkk:

2. paketim bitmek üzere fakat hiç bir etkisi omadı göğüslerime düzenli olarak her akşam bir kase yoğurdun içine bir yemek kaşığı atıp yiyorum ilk başlarda göğüslerimde kaşınma meydana gelmişti ama daha sonra o da geçti yani ben bir faydasını görmewdim kızlar..zaten aslında ben çenemde genelde sivilce çıkar onları engellemek için başladım ve çok da faydasını gördüm..yani cildime çok iyi geldi..çenemde ki o istemediğim tek tük sivilceler artık çıkmıyor tamamen yok oldu..ama göğüslerime bir etkisi olmadı ..

ben küç ü 6 aydır kullanıyorum cildimde benim pek sorunum yoktu ama rengini canlandırdı sanki biraz... bide selülitlerimi biraz azalttı sanki daha sıkılaştı bacaklarım... bide arkadaşlar küç aç karna yerseniz iştahı kapatıyor... ya bide göğüslerim büyüse tam süper olucak :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…