Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Kızlar baktım..

Gerçektende varmış ..

Hatta bizim sitede bile varmış , ama ben daha yeni görüyorum..

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-d...okulmesine-karsi-ahmet-marankinin-tarifi.html

Verdiğim linkte kız nasıl yapılması gerektiğini anlatmış. Denemek lazım..

Bende gece yemek yerim hep. Yani gece ayakta olduğum için gece yiyorum.

Kişi hangi zaman aralığında hareketli ise o zamanlarda yemek yemeli..

hım sagol cnm ıncelıcem mutlaka
sendemı gece kususun ay ben erken ytmayı beceremiyorum bır aksam yanlışlıkla on da yattım saat 12 de cın gıbı kalktım ne olcak halım bılmem gece yatmaz sabah kalkmaz

maşallah kız sana :nazar: işte o sindirime iyi gelen şeyler ne yazsana bir bana :26:

neresi orası onu sordum :KK9:

fantezi anlatıyor bana :KK9:

2 saat sonra gelecek verirsiniz şevkati kız :KK1:

yarında pazar :KK9:

Valla ben benimkinin önerisi sonucu sabah kalktığımda kayısı çayı içiyorum..

Gün içerisinde bir tane yeşil elma yemeye çalışıyorum ama gün arasına pek denk gelmiyor benimkiler..
Elmayı genelde yatmadan önce yiyorum..

Ben ekmek yiyeceğim vakit kepek ekmeğimiz beyaz ekmekmiş ayırt etmem.
Hiç bir ekmeğin içini yemem kabuğunu yerim.Ne yazık ki şu aralar ne içini ne dışını yiyebiliyorum.Bu durum işime geliyor..

Daha sonra bende kabızlık olduğu için zaman zaman kuru kayısı yiyorum ama çok nadir. Bu kabızlık sorunum tamamen ortadan kalktı.
Özelliklede kayısı çayına başlayınca..

Benim sindirim sistemim takır takır işlediğinde ne yersem yiyeyim kilo almıyorum.Bu yönden rahatım.
Ama sorun yaşadığımda çok zor geçiyor benim için..

Ha bi de patates yiyorum mutlaka. Tok tutuyor beni.
Haşlanmış olur kızartma olur sulu yemek olur farketmiyo..

hım sagol cnm ıncelıcem mutlaka
sendemı gece kususun ay ben erken ytmayı beceremiyorum bır aksam yanlışlıkla on da yattım saat 12 de cın gıbı kalktım ne olcak halım bılmem gece yatmaz sabah kalkmaz

Rica ederim canım..

Valla ben uykum olmadığım her dakika burdayım..
Sabahlara kadar buralarda takıldığımı bilirim..

Gece 3 ten önce uyumam..

Uykusuzluğada biri bi çare söylese ..

Valla ben benimkinin önerisi sonucu sabah kalktığımda kayısı çayı içiyorum..

Gün içerisinde bir tane yeşil elma yemeye çalışıyorum ama gün arasına pek denk gelmiyor benimkiler..
Elmayı genelde yatmadan önce yiyorum..

Ben ekmek yiyeceğim vakit kepek ekmeğimiz beyaz ekmekmiş ayırt etmem.
Hiç bir ekmeğin içini yemem kabuğunu yerim.Ne yazık ki şu aralar ne içini ne dışını yiyebiliyorum.Bu durum işime geliyor..

Daha sonra bende kabızlık olduğu için zaman zaman kuru kayısı yiyorum ama çok nadir. Bu kabızlık sorunum tamamen ortadan kalktı.
Özelliklede kayısı çayına başlayınca..

Benim sindirim sistemim takır takır işlediğinde ne yersem yiyeyim kilo almıyorum.Bu yönden rahatım.
Ama sorun yaşadığımda çok zor geçiyor benim için..

Ha bi de patates yiyorum mutlaka. Tok tutuyor beni.
Haşlanmış olur kızartma olur sulu yemek olur farketmiyo..

süpermiş yöntemlerin vallahi ama kayısı çayı nasıl oluyor hazırmı kendin mi yapıyorsun :26:

Napiyim canım çalışıyorum bi yandan kitap yazmaya çalışıyordum ona devam ediyorum işte benimki sabaha karşı gelir anca işte:KK31:
Ağzımın içi fena değilde söküp atmak istiyorum bu telleri başım ağrıdı ağrıdan ilaç içtim şimdi :KK17:
Sen nirelere gittin bakiyim gezmelere:KK14:

Dün çok konuştuğundan mı oldu ki..

Ya arkadaşlarım davet etmişti , evde de kimse yoktu.Annesi falan hep birlikte kız kıza takıldık.
Amma güldük ama, özlemişim her birini..

Roman canım ya 3 ajanda bitti hala ilham bitmedi :KK53:
Ama yemek kitabı da şeyettiriyorum bi yandan değişik yorumlarla,hayırlısı bakalımm :KK6:

bana da yolla heee imzalı :KK14: sen meşhur olunca gözün görmez bizi :KK53:
Aradım açmadı kahrolası :KK47:

git kapısına ne telefonla uğraşıyorsun dök suyu bir tekme at geri dön :KK6:

amaç uyuzluk değil mi :KK76:

Rica ederim canım..

Valla ben uykum olmadığım her dakika burdayım..
Sabahlara kadar buralarda takıldığımı bilirim..

Gece 3 ten önce uyumam..

Uykusuzluğada biri bi çare söylese ..

ay bende benzer durumdayım 3 ten az bırsey gerı cekebıldım ama hala erken yatamıyorum

süpermiş yöntemlerin vallahi ama kayısı çayı nasıl oluyor hazırmı kendin mi yapıyorsun :26:

Hazır canım, kırmızı çay yeşil çayın kutuları var ya..
Poşet sallama çay tarzı..

Her gün bir bardak içiyorum gerçekten öyle içimi ısıtıp , bağırsaklarıma iyi geliyo ki..
İlk içtiğimde pek sevmemiştim , ama gerçekten faydasını çok gördüm..

Kuru kayısını normal şekilde yemeyi sevmiyorum bende çayına başladım arada bi iki tane kuru kayısı atıyorum o kadar..

Ama şunu yemeyeyim bunu yemeyeyim gibi bir kısıtlamam yok. o kısıtlamaya sokunca kendimi hiç beceremiyorum..

cok sukur rabbime ıkıncı kez nasıp oldu rabbım ısteyen herkee nasıp etsın ınsaallla
varmı sızde calısma catısma
ben ıkı çocukla ancak bu saatlerde geziyorum canım benım yavrucuklar yattı etrafı toparladım hop kk dayım en buyuk keyfım yahu
sıgaram yok ıckım yok bır kk varEn Büyük KKEn Büyük KK

Sigara istiyorum bende ama 1 sene sonra içicem inşallah , sütten keyim hayırlısıyla.

Esmoş , çok mutluyum kilo vermişim 2 günde

Sende hala çikolatalı ekmekleri ye dur :KK37:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:bende böyle mesajlar yazabilecek miyim bir gün :KK14::KK14::KK14::KK14:

Yok ya telefonda beni uyuz etmek için taklidimi yapıyor :KK53: :KK1: Askerdeydi izinde şu an. Dün gecede uyudu erken dinlenmişsindir bu gece sabahlarız dedim tamam dedi ama gene uyudu.

Kızma tatlım oralarda uykuya hasret kalıyordur , dinlensin askerin :KK34:

hoşgeldinnn

Dün çok konuştuğundan mı oldu ki..

Ya arkadaşlarım davet etmişti , evde de kimse yoktu.Annesi falan hep birlikte kız kıza takıldık.
Amma güldük ama, özlemişim her birini..

Yok tatlım konuşmayla ilgili bi sorun yok ki :KK9:
Geriyor ya teller direk başıma vurdu ağrısı bugün aradım dr. alışana kadar olur dedi bide salı günü 20 liğin birini çekicekler herhalde :KK17:
Yandığımın resmidir insan içine çıkamıcam :18:

Yok tatlım konuşmayla ilgili bi sorun yok ki :KK9:
Geriyor ya teller direk başıma vurdu ağrısı bugün aradım dr. alışana kadar olur dedi bide salı günü 20 liğin birini çekicekler herhalde :KK17:
Yandığımın resmidir insan içine çıkamıcam :18:

Şimdiden geçmiş olsun , etrafımda herkes 20 liklerini çektirir olmuş.
Niye benimkiler kaldı ağzımda diye düşünmüyo değilim haha

X