Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

hımm anladım cnm erkekn mı kalkıyor sabah dıcem ama yarında pazar
en cok gece yazışmaları güzel olur
bız eskıde kaldık telde konuşurken hala sen kapat hayır ben kapat muhappetlerı varmı

Yok ya telefonda beni uyuz etmek için taklidimi yapıyor :KK53: :KK1: Askerdeydi izinde şu an. Dün gecede uyudu erken dinlenmişsindir bu gece sabahlarız dedim tamam dedi ama gene uyudu.

Ya 2 sene öncesine dayanıyor tanışmamız da konuşuyoruz sadece şimdilik. O hep uyuyup beni yalnız bırakıyor. Bende böyle yapandan nefret ederim. ama o kesin gene uyumuştur. sabah ayarı veririm. :KK53:

hiç yüz verme kız süründür azcık ne o öyle tavuk gibi, seni üzemeyeceğini anlasın :KK19:
Esmerim senin alintiyi atlamisim :KK53:
Kahve resmi ekleyecektim :KK53: :KK53:

ne yapayım resmi aslını yaşatmıyor o :KK51:

Abovvv ben ne safmışım ya :44: Bende kocamı işe gönderirken üstü başı düzgün mü diye kontrol ediyorum . Hata mı ediyom :KK50:

ahaha sen bize bakma nurum :KK52: uç noktalaradayız artık :KK1: ama yinede gözün üzerinde olsun biz kadınlar dikkatli olmalıyız :KK51:

cok sukur rabbime ıkıncı kez nasıp oldu rabbım ısteyen herkee nasıp etsın ınsaallla
varmı sızde calısma catısma
ben ıkı çocukla ancak bu saatlerde geziyorum canım benım yavrucuklar yattı etrafı toparladım hop kk dayım en buyuk keyfım yahu
sıgaram yok ıckım yok bır kk varEn Büyük KKEn Büyük KK

off şimdi kahve içsek var ya benimde keyfim kahve ve kk :KK52:

eşin nerde hatun kıskanmıyormu seni :KK23:

Hoşbulduk canım , beyazı izledim geldim..

Ay çok güldüm , dün ben nasıl kaçırmışım anlamıyorum..

Ohh,ne güzel keyifler tıkırında ozaman :KK14:
Ben tv izlemiyorum annem izler bide haber saatinde bakınırım öyle okadarcıkk :KK53:

Uyumlu giyinir genelde bağrını böğrünü açar karizma karizma yürür bende bana karışıyor diye..
Kapıdan çıkarken soruyor ya nasıl olmuş mu diye yok git çıkar bu olmamış diyorum :KK9:
Öperkende saçlarını karıştırıyorum uyuzluğuna çok hoşuna gidiyo zavallım ya :KK9:

Hııııı iyi yapıyosun canım o zaman devam :KK12:

hiç yüz verme kız süründür azcık ne o öyle tavuk gibi, seni üzemeyeceğini anlasın :KK19:

ne yapayım resmi aslını yaşatmıyor o :KK51:

ahaha sen bize bakma nurum :KK52: uç noktalaradayız artık :KK1: ama yinede gözün üzerinde olsun biz kadınlar dikkatli olmalıyız :KK51:

off şimdi kahve içsek var ya benimde keyfim kahve ve kk :KK52:

eşin nerde hatun kıskanmıyormu seni :KK23:

ay cok ısterdım kajhve ıcmeyı sevmeyı ama yok sadece gırev ıcabı hemen bıtırmek ıcın ıcıyorum
benım esım çalışıyor 17 ıle 03.00 arası ah ah burada olaydıııı

1 değil 2 değil tamam ama hep aynı. mehmetçik diye de bana böyle yapması hakkı değil k.b canım :KK50: Dün uyudu demedim bir şey aa bugün haketti.

doğru canım sende haklısın askerde görüşmek zaten kısıtlı oluyor
az bısecık kusuver sabah

X