Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Uzakta mısınız canım erkek arkadaşınla? Herkes kimi zamanlarda yalnız başına çıkıp hava almak,alışveriş yapmak ister. Ne sakınca olabilir bunda? Neden sorun çıkarıyor ki anlamadım.
Evet benden 10 saat uzaklikta bi sehirde okuyor subaatta gelicek en son kasimda gorustuk
Cikartir o ysnimda baskasi da olsa tekte olsam haa gitme demez git der ama gittikten sonra yaptgi tavilarla falan burnumdan gelir o yuzden gitmiyorum bende gezmeye falan
Ask guzel sey bazen kirginliklar olsadaa

Evet hakedenle guzel sey

Neden?

Efsacığım merhaba

Kucuk biseyden kavga cikti bu hafta sinavlari basliyor ve biz her sinav haftasinda kanli bicakli kavgali oluyoruz nasil denk geliyo beende anlamadim

Bir ruya gordum bizle ilgili guzel buna anlattim uzunnn uzun sadece guzelmiş yazdi bende delirdim (ne zamandir ilgisiz gibi tavirlarindan dolayi patladim) o da her sinav zamani aynisini yapiyosun kim senin gibi bu stresli gunlerinde sevdigini bu kadar uzuyor dedi cok kirildim anlayisli davranirim aslinda sonrs tartisma buyudu iste o bana ben ona
Artik cok farkli olucam sana ilgilenmiycem snle umrumda olmiycaksin dedim oda r iki hafta bisey deme bana da belki sinavlarim guxel gecer dedi sus artik , kizim , yuru git be ; gibi kelimeler de soyledi cok kirildim :85::85:

Son düzenleyen: Moderatör:
pat diye konuya dalacağım birazdan
öncelkle merhaba kızlar ben luiii
varya eylül aynısı benim başıma geldi bugün
uzun uzun rüyamı anlattım uyanınca aşkım benim yazmış sadece
benimde tepem attı ne oldu hayatım iyi misin anlat ne oldu falan bir sürü şey söyledi
ama butün gece uyumamıştı sabah 6da yatmıştı uzatmadım hemen eski halime döndüm yok hayatım temizlk yaptım yoruldum biraz o kadar dedim

Kıyamam ya. :/ Allah büyük canım,sabret. Sabrın sonu selamettir. Yan yana bir ömür geçireceğiniz günler de gelecek inşAllah. Ama bu burundan getirme olayı erkeklerin doğasında var sanırım ya. Çoğu arkadaşım da bundan şikayetçi.

Efsaaaa hoş geldin tatlımm

Hoşbuldum canım.... :) Nasılsın?

Son düzenleyen: Moderatör:

:90:

Surekli boyle yapiyor bende delirdim iki sayfa ruyami anlatmisim karsiliginda guzelmis yaziyo ne demek bu yaa cok sinir oldum tabi baska kinularda acildi falsn cok kirildim o eski ilgili guxel konusan eylulu cok ariycaksin dedim oda yuru git be dedi

Ayy buna benzer şeyler çok diyo benimki özellikle malum günlerimde e onlarda haklı hep stresliyiz ilgi bekliyoruz 24 saat ilgi gösterseler 1 gün neden 25 saat değil daha çok ilgi istiyorum dicez utanmasak hem asker seninkide herkesten uzak,onuda anla biraz...
Kafana takma üzülmüştür zaten söyledikten sonra özür dileşin birbirinizden unutulur gider en büyük tartışmanız bu olsun inş cnm

Kendini tanıttıysan ben bilmiyorum

Luii kız nickini mi değiştirdin senn

sizin bu sorununuz önceden beri var biliyorum
benimki öyle değil çok ilgilenir ben hadi çalış atma mesaj derim zorla çalıştırırm.
sadece sınav zamanı böyle olsa alttan al eylül sıkıntılı geçiyor o zamanlar derim ama bilmiyorum canım şimdi

Luii kız nickini mi değiştirdin senn
eveett nickimle dalga geçti lady hıyarı nick değiştirme hakkım dolduğu için yeni üyelik aldım
en sevdiğim deli gibi aldığım makyaj malzemesinin nick olarak seçmiş bulunmaktayım

Evet bu ucuncu ve insallah son senemiz sabrediyirum cok seye sabrediyorum hemde insallah karsiligini alirim
Evet erkeklerin cogunda anlayissizlik var

Asker degil kuzum ama uzakta okudugu icin benden cikartiyor herseyi orda bunaliyo daraliyo benden ciksrtiyo sabret sabret yoruldum
Yok canim ne uzulmesi hala tavirlar tripler 1500 sanki hakliymis gibi hala kiriyor , ama o soylediklerimde cok kararliyim artik ilginin i sini gormiycek bir gulen yuz iki tatli sox gormiycek rahat birak sus dedi ys gorelim bskslim

Hııı pardon...
Sen ne yapacağını bizden daha iyi bilirsin kuzum

eveett nickimle dalga geçti lady hıyarı nick değiştirme hakkım dolduğu için yeni üyelik aldım
en sevdiğim deli gibi aldığım makyaj malzemesinin nick olarak seçmiş bulunmaktayım

Hahahahh mascara iyi olmuş ama hayırlı olsun kuzumm

Yok zaten aliyorum ama son senesi ya cok stres yapiyo ders konusunu kendni cok geriyo ve cok kirici oluyo sinav xzamani cok kiriliyorum benden cikartyo herseyi cunku sen rahatsin tabi diyo

Yok zaten aliyorum ama son senesi ya cok stres yapiyo ders konusunu kendni cok geriyo ve cok kirici oluyo sinav xzamani cok kiriliyorum benden cikartyo herseyi cunku sen rahatsin tabi diyo
ben akıllandım artık
önceden her sınav zamanı kavga çıkıyordu bi şekilde.
çalışamayıp bana patlıyordu senin yüzünden falan diye
şimdi ne derse huyuna gidiyorum

Yok canım tanıtmadım.Biz hemen sohbete başladık. Sen sor bana,nelerden bahsetmemi istediğini söyle. Seve seve hepsini cevaplarım.

Evet bu ucuncu ve insallah son senemiz sabrediyirum cok seye sabrediyorum hemde insallah karsiligini alirim
Evet erkeklerin cogunda anlayissizlik var

Allah kavuştursun canım İnşAllah. Birbirinizden uzaktasınız ve özlüyorsunuz ya onun da verdiği bir şey bu ondan da oluyor işte hep bu tartışmalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…