Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Seninle çıkabilecek birisi varsa çıkın biraz gezin canım.Yarım saat yürüsen bile hava değişimi olur,rahatlatır insanı.

Malesef yakinimda yok canim akrabalarima falan oraya buraya gidiyorum ama gezmeye gitmiyorum benimki gelince geziyoruz sadece cok bunaliyorum bu seferde sevgilime sariyorum cok sıkıcı hayatimm

Son düzenleyen: Moderatör:
Malesef yakinimda yok canim akrabalarima falan oraya buraya gidiyorum ama gezmeye gitmiyorum benimki gelince geziyoruz sadece cok bunaliyorum bu seferde sevgilime sariyorum cok sıkıcı hayatimm

Aaayy. Anladım canım. Okul-iş falan var mı? En azından onlarla uğraşırken zaman geçer. Sevgiline durumunu anlat. Evdeyken bunalıyorum ondan böyle sinirliyim,istemeden oluyor falan de. En azından sen kızdığın zaman bundan dolayı olduğunu bilir, anlayış gösterir. Tatsızlık olmaz. Seni çok iyi anlıyorum. Ben de evdeyim hep. Patlıyorum sıkıntıdan.

Son düzenleyen: Moderatör:

Calisiyorum disardan okuyorum , is yerinde de sıkilıyorum hersey ayni
Anlayis gosterdgi soylrnemez ben disari cikinca bisey oluyo ona ; tek basima alisverise gitmek istiyorum ama gidemem sorun yapar

Calisiyorum disardan okuyorum , is yerinde de sıkilıyorum hersey ayni
Anlayis gosterdgi soylrnemez ben disari cikinca bisey oluyo ona ; tek basima alisverise gitmek istiyorum ama gidemem sorun yapar

Uzakta mısınız canım erkek arkadaşınla? Herkes kimi zamanlarda yalnız başına çıkıp hava almak,alışveriş yapmak ister. Ne sakınca olabilir bunda? Neden sorun çıkarıyor ki anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…