Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

esmer şekerim bravo iyi yapmışın...

pazar çalışma sendromum var evet..ve vicdan yok tabii

devacım valla ateş vurdu başıma ölcem bu pazar pazar ofiste ordan oraya geziyorum sağolsun hanımla yalnız bırakmıyor kafam dağıldı hastalığımı unutuyorum.. össür dilerimm sende gel buraya ... :26:

bir çalışan zede olarak bende gelmiş bulunmaktayım tolganınprensesi şekerim gez bakalım topık topık bende senı bekleyeyım dıger topıkde sekerım ya

yaa bi intenet alışverişi yaptım bu arada banyo gideri bi arkadaş tavsiye ettii onla uğraşıyordum ... mutfağımda koku oluyordu da bilen bi bayan yarım etti sağolsun... ondan yani ..

canım ben okul bıttıgınden ebri özel sektordeyım o yuzden artık dogru olan hangısı anlayamıyorum belkıde

canım ben okul bıttıgınden ebri özel sektordeyım o yuzden artık dogru olan hangısı anlayamıyorum belkıde

özel sektör şöyle iyi para kazanıyorsun ama şu var ki sana acımıyorlar şekil a ben:) pazar pazar çalışıyoruz bu soğukta

haklısın,bölümün ne?

evlisin birde pazar günü çalışmak daha zordur ve umarım her pazar böyle değildir, Allah yardım etsin

tıkalımı peki ona göre tavsiye vericem :26:

yok değil sadece koku yapıyodu kapak al dediler sipariş verdim.. ya ben poşet tıkmıştım koku yapıyodu yine.. bilmiyomki.. mutfak bu ya niye tıkalı olsun ayda yılda bi yıkamak için .. ama üstteki alttaki komşu tıkamışmıdır bilemem... ay evim pis kokmaya devam edece kmiii

şu lavabo açıcılar varya hani, ondan al dök lavaboya üzerine güzel kokulu ya yumaşatıcı yada yüzey temizleyici gezdir üzerine 1 litre kaynar su dök ...

tıkalı olmayabilir ama belki kıyısında köşesinde birşey kalmıştır sen işini garantiye al

aa doğruu söylüyoonn :18::18::18: tamammm canımm benim sağol

biliyorsun dimi o lavabo açıcıları,marketlerde var...

üşeniyorum varya çarşıya inmem lazım ama kafamı dağıtayım az gitsem fena olmayacak

hımm biliyorum öğrenciyken kullnmıştım banyoya.. eve giderken alcam.. git kafanı dağıt valla iki vitrin bakarken insan kendine geliyor..

[video=youtube;GS32ueSic8k]http://www.youtube.com/watch?v=GS32ueSic8k[/video]

dışarı çıkıyorum 1-2 saate gelirimmm

selaamm nasilsiniizz kalktim az yurudum evi temiedim erkek arkadssim kalkip bulasiklari yikamis hastayim diyee

Dinleniyorum simdi 1saat egzersiz yapicam birazdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…