Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Banada fal bakarmisin canim

hoşgeldin öncelikle, Kk pro kart alanlara hediye olarak fal bakıyorum.

illakii bilirim yani :KK66:
bak aksam oldu sıkıla sıkıla gecırdık gunu :KK1:

hoşgeldin aramıza :KK34:

canım özelden yazım sana, bende seni çok merak ediyordum canım benim :KK54:

esmerim merak edioruz seni cnm arada bir uğraaa yaa :KK14::KK14:

çok fena trip atcam sana yoksaaaa :KK19::KK19:

kuzum dün çok uykusuzdum yine erkenden yatmışım:18:

sende olmazsan iyice boş kalacak buralar :KK9:

sana kupa vericem bu seninnn

$2.jpg

:KK14:

hoşgeldin öncelikle, Kk pro kart alanlara hediye olarak fal bakıyorum.

hoşgeldin aramıza :KK34:

canım özelden yazım sana, bende seni çok merak ediyordum canım benim :KK54:

kuzum dün çok uykusuzdum yine erkenden yatmışım:18:

sende olmazsan iyice boş kalacak buralar :KK9:

sana kupa vericem bu seninnn

Eki Görüntüle 919506

:KK14:

Hoşbulduk canım :KK42:

Dün noldu bebiss gelicm dedin gelmedin bişiy yazcaktın bize bakalım anlatcaktın noldu :KK31:

pardon canım kahvaltı hazırlıyordum... dün uyuyakaldım tatlım yaaa:KK17:

nasılsın, test yaptınmı:26:
hoşbuldumm.. topik topik geziyorum ooooyy oyyy... :) çok hastayım dünden beri ateşim var.. kadınlar kulübü tek ilacım.. pazar günüde çalışıyorum ..öyle yani kısacası durum vahim :)

ne işi ki pazarda ve hasta hasta çalışıyorsun :2:

Allah kolaylık versin sana :KK50:

bende çalışmayı çok özledimm yaaa evde oturmak bana göre değil hiç :KK14:

çok teşekkür ederim canım... bende mezun olduktan sonra hiç oturmadım.. düğünden sonrada yeni işime girdim 4 aydır.. ama çok yorucu gerçekten.. kesinlikle gücü olan isteyen tüm bayanların çalışmalarını destekliyorum... sebebi olupda evde oturan tatlı bayanlarımızıda gönülden kucaklıyorum.. annemde ev hanımı çalışmadı hiç ama kutsal görevleri vardı.. 4 çocuk yetiştirdi..

çok teşekkür ederim canım... bende mezun olduktan sonra hiç oturmadım.. düğünden sonrada yeni işime girdim 4 aydır.. ama çok yorucu gerçekten.. kesinlikle gücü olan isteyen tüm bayanların çalışmalarını destekliyorum... sebebi olupda evde oturan tatlı bayanlarımızıda gönülden kucaklıyorum.. annemde ev hanımı çalışmadı hiç ama kutsal görevleri vardı.. 4 çocuk yetiştirdi..

öyle tabi, eşim izin vermedi çalışmama saf gibi de tamam dedim...şuan için başka yerde gelicek yakında ve ben onu dinlemeyeceğim işe gireceğim hemen...

paramı kazanmayı öyle çok özledim ki :KK50:

öyle tabi, eşim izin vermedi çalışmama saf gibi de tamam dedim...şuan için başka yerde gelicek yakında ve ben onu dinlemeyeceğim işe gireceğim hemen...

paramı kazanmayı öyle çok özledim ki :KK50:

güzel bi dille anlatınca eşlerimizin anlamama gibi bi sorunları olmuyo inanki umarım destek verir çalışıp para kazanır destek olursun evine.. hemde vakit geçirirsin..

Gunaydin canlarim...t.prensesi gecmis olsun cnm neyin var

bir çalışan zede olarak bende gelmiş bulunmaktayım tolganınprensesi şekerim gez bakalım topık topık bende senı bekleyeyım dıger topıkde sekerım ya:KK33:

güzel bi dille anlatınca eşlerimizin anlamama gibi bi sorunları olmuyo inanki umarım destek verir çalışıp para kazanır destek olursun evine.. hemde vakit geçirirsin..

her dille anlattım benimkinin işine gelmedi canım :KK53:
ama öyle bir dille anlattım ki en son tamam dedi, umarım fikir değiştirmez :KK52:

günaydın canım :KK23:

bir çalışan zede olarak bende gelmiş bulunmaktayım tolganınprensesi şekerim gez bakalım topık topık bende senı bekleyeyım dıger topıkde sekerım ya:KK33:

hoşgeldin sende pazar günü çalışanlardansın heee :26:

hiç sevmem hafta sonları çalışmayı nedense :KK19:

özel sektörde vicdan yok ama :KK14:

dün öğlen başladı kusma ishal.. sonra üşüme titreme ateşim 39 du. serum yedim sabaha kadar şimdi daha iyiyim çok şükür işşteyim giyindim kat kat oturuyorum.. çok sağol canımmm .. ortalık salgını heralde bilimiom ki :KK50:

X