Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Bi cezada 40 point eyvaaah ben 4 cezada o kadar biriktirdim sen baya başarılıymışsın kuzum

Yerinde olsam her gün böyle giyinirim olsunlar vuu nolcak

Dersine iyi çalışmışsın ozaman ee hocan kim kızım böyle bi kaç numara daha alırsın ikizleri kucağına hehehhe

Çok fenasın kızım ustadan alıcan taktiği ama o sana attığım ukraynalı kadın vardı ya o müziği kullandım

Eşimin sonradan tepkisi oryantal falan daha çok seviyomuş tövbe ya Bir de onu mu öğrencez şimdi

Bence abiye giymek daha abartı olur böyle oturaklı ağır başlı bi görünüm olur diye düşünüyorum...

boyun kısaysa zaten hiç uzun olayına girme kuşum etekte güzel olur bence
kısa derken 1,66 uygun mudurrr

etekte pek sevmiyorum ceket pantolon etek giysem nasıl olur yaa rüküş olmak istemiyorum sonuçta gözde gelin olciiiimmm
Bi cezada 40 point eyvaaah ben 4 cezada o kadar biriktirdim sen baya başarılıymışsın kuzum

Yerinde olsam her gün böyle giyinirim olsunlar vuu nolcak

onu bende anlamadım vallah

ahahaah çok zayıf olsam giyinirdim tabi deee o tarz bana yakışacak mı bir de o varr

senın avatarla ılgılı yorumum u gormedın mı

aa ne varmış canım esmerin avatarı da yiceksen ye beni diyo hatta ye beniyi geçmişler seksisini bulsam onu koycam

İyi yaptın kuzumm ama dediğim şarkıdan seninki daha çok hoşlanır bence onuda dene ahhlıyoo ohhluyoo fonda ya töbe yaa

Mezdeke aç sabahları hem spor olur hem 2 figür öğrenirsin

Bide dediğin müzik metalica müziği gibiydi kuzum o ilerki aşamalarda işi bilmiyon sen onda hırçın ve dişi olucaksınn

Kuzum sen dedin okadar uzun değilim diye ben ne bileyim deliye bak

Bence sen o totoşunu kaldırıp mağaza mağaza gez bi fikir edin

Ben de öyle oldum zaten Ama o daha böyle yumuşak sıcak bişey istiyomuş

Kaç kere striptiz gördün hayatında dedim hiç diyo Aman pıpımın kılısı ya içi gitti hala yok o yok bu diyo

Ben de öyle oldum zaten Ama o daha böyle yumuşak sıcak bişey istiyomuş

Kaç kere striptiz gördün hayatında dedim hiç diyo Aman pıpımın kılısı ya içi gitti hala yok o yok bu diyo

Hahahahaha lafa bak manyakk

Adamın dibi düşmüş daha ne olsun delüü azcıkta oryantel yap bakalım aman peçesiz çıkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…