Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

ahaa 1 hafta yatcak naptın be :KK53:

Napiyim bende takılmaca herzamankindenn:KK14:

Her cezada artıyo ki ceza günün puanına göre ben geçen 5 gün yattım mapusta aovvv :KK43:

Perso nasılsın cicim

eylül geçmiş olsun bacım sana da söyleseydin temiz don falan getirirdik içeri :KK9:

sağol tatlımmm :KK9::

kızz sevdiğimin ablasının nişanında ne giysem yaa karar veremiyorum böyle çok şık olayım istiyorum dikkat çekeyim :KK53::KK53::KK53:

salon nişanı , elbise yada ceket pantolon etek takım tarzı nasıl olur nişan içn (tesettürlüyüm bu arada ) :KK12::KK12::KK12::KK12:

Bence çookk şık kumaş bir kalem etek üzerine afilli bir gömlek başörtünüde ona uydurursun,blazer ceket olabilir ya da blazerin pullularından olabilir daha uygun olur hatta sivri burun ince topuklu ayakkabı ohh misss küçük te bir çanta ..
Hem ağır hem şık hem dikkat çekici hemde hanım hanımcık wamplıkta senin elinde ama okadara kaçma derim :KK9:

ahaa 1 hafta yatcak naptın be :KK53:

Napiyim bende takılmaca herzamankindenn:KK14:
reklam yapmışım :18::18::KK1::KK1::KK1:
Her cezada artıyo ki ceza günün puanına göre ben geçen 5 gün yattım mapusta aovvv :KK43:

Perso nasılsın cicim

eylül geçmiş olsun bacım sana da söyleseydin temiz don falan getirirdik içeri :KK9:
ahahaah niye getirmediniz börek neyin :KK9::KK9::KK9:
evet bende 2. ci ban yeyişimmm :KK17::KK17::KK9::KK9:
Bence çookk şık kumaş bir kalem etek üzerine afilli bir gömlek başörtünüde ona uydurursun,blazer ceket olabilir ya da blazerin pullularından olabilir daha uygun olur hatta sivri burun ince topuklu ayakkabı ohh misss küçük te bir çanta ..
Hem ağır hem şık hem dikkat çekici hemde hanım hanımcık wamplıkta senin elinde ama okadara kaçma derim :KK9:

:KK9::KK9::KK9:

bu tarz mı diyosun canım hoşuma gitti şöyle ama $Ekran Alıntısı.jpg $hf.jpg :KK23::KK23::KK23::KK23:

reklam yapmışım :18::18::KK1::KK1::KK1:

ahahaah niye getirmediniz börek neyin :KK9::KK9::KK9:
evet bende 2. ci ban yeyişimmm :KK17::KK17::KK9::KK9:

:KK9::KK9::KK9:

bu tarz mı diyosun canım hoşuma gitti şöyle ama Eki Görüntüle 916750 Eki Görüntüle 916751 :KK23::KK23::KK23::KK23:

Neyin reklamını yaptın çok merak ettim :KK60:

2.de bu kadar uzun süre ban yememek lazım ya :KK53:

Mantı bilem açarım nolcak :KK53:

Ay çok şık ya bazı kapalı bayanlar ne kadar şık giyiniyolar ya çok beğeniyorum :KK53:

Neyin reklamını yaptın çok merak ettim :KK60:

2.de bu kadar uzun süre ban yememek lazım ya :KK53:

Mantı bilem açarım nolcak :KK53:

Ay çok şık ya bazı kapalı bayanlar ne kadar şık giyiniyolar ya çok beğeniyorum :KK53:

kurabiye yapıyoruz da sipariş alıyoruz onu demiştim :KK17::KK17::KK19::KK52:

bilmem 40 point almışım :KK30::KK30::KK51:

1 hafta da zayıfladım mapuslarda :KK25::KK25::KK9::KK9:

evett çok şık ama nişan için abartı mı olur diyorum bir spor giyinirim normalde bunları giyersem millet birden vuuu olur :KK9::KK9::KK9:

Bunun gibi kuzum ama etek kalem etek olucak diz altından biraz aşşağıda dar kesim küçük yırtmaçlı gömleğide hafif içine sokabileceğin ince kemerini sergileyebileceğin tarzda :KK23::KK23:

evet balık etekte hoş duruyorr ama ben bu kadar uzun değilim tom ve jerry styla olmıyım sonra :KK52::KK52:

abartı mı olur acaba bir de daha benımkıylen söz nişan yokya ortada :44::44:

evet balık etekte hoş duruyorr ama ben bu kadar uzun değilim tom ve jerry styla olmıyım sonra :KK52::KK52:

abartı mı olur acaba bir de daha benımkıylen söz nişan yokya ortada :44::44:

Bence abiye giymek daha abartı olur böyle oturaklı ağır başlı bi görünüm olur diye düşünüyorum...

boyun kısaysa zaten hiç uzun olayına girme kuşum etekte güzel olur bence :KK31:

X