Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

kibliyimde sizi görünnn
muneye dicem bunlar sevişgenli seyler konuşuyorlar
benim koçişim yok hava atıyorlar kıskanıyorum dicem

buyur canım :26:

kim kız onlar de bakayım bana ?

sanırım hepinizden küçüğüm :) üniversiteye bu sene basladım bı konusdugum cocuk var ıyı bı cocuga benzıyo ama ben gecmısde ki erkek arkadasımdan dolayı kımseye guvenemıyorum ısde arbayla alıyım senı felan dıyo cekınıyorum mesela sızce ne yapıyım cocugun yanında konusamıyorum bıle ama normalde cok konuskan eglencelı bırıyım

kibliyimde sizi görünnn
muneye dicem bunlar sevişgenli seyler konuşuyorlar
benim koçişim yok hava atıyorlar kıskanıyorum dicem

Nazar etme ne olur çalış senin de olur

Erik varmış bi tane işte ondan olur koca olur

Sonra sen de bize katılıp kocanla hava atabilirsin

bılıyorum belkı sacma gelebılır belkı kendımı pek ıfade edemedım ama karmasık bı duurumdayım

Özelden derim böyle sevişgenli şeyler konuşuyolar kocalarıyla hava atıyolar filan diyolar

offf agrım var güldürmeyyin beni
sevişgenli şeylerrr
sevişgenli şeyler sizii
hahahaa

saçmalamasınlar ! biz burada kocamızdan değil kendi aramızda şakalaşıyoruz...

kim kocasından bahsetmiş? herkes kendiysiyle karıştırmasın bizi, eeee ne demişler kişi kendinden bilir işi

Bunlar doğal süreçler güzelim ya seviyorsan belli et tabii ki de seven insan neden gizler çekinir ki zaten amaç karşıdakinin anlaması değil mi belki onun da sana hisleri vardır

kim kocasından bahsetmiş? herkes kendiysiyle karıştırmasın bizi, eeee ne demişler kişi kendinden bilir işi

Yürü be esmerim dövelim şunları

Son düzenleme:

Yav sevişme muhabbeti var ya güya da hava atıyomuşuz işte bak da nasıl sevişiyoz diye Allahım kırk yıl düşünsem aklıma gelmez yav bazı insanların bazı hayatları çok renksiz silik herhalde her şeyden gocunuyolar Ayrıca kocama kadar hava atcak kırk tane şeyim var hehe senin de ballı çöreğim

ay inanmıyorum yaa başta şaka sandıydım ben

Yok değil maalesef üye olma amacımın cinsellik olduğunu iddia eden bile oldu yav de get dedim Ne var la kadınsıysak avatarıma iki üç hoş beş seksi hatun da mı koyamıcam
milletin işi gücü yok
nasıl sevişiyorlar ne konuşuyorlar diye dedektiflik yapıyor demekki :26:

hemen acele etme çok iyi gözlemle çocuğu ama senin yerinde olsam sevgili edinmez ilk sene derslere adapte olurdum

oyle zaten ama ne bılıyım ılk konusdugumuz zaman bulusdugumuzda kampusun etrafında bı yere gıtık tookalasmadı bıle elını uzatmadı bılmıyorum aklım cok karısık derslerde ek tercıhlerle geldım ona argmen vizelerm fena degıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…