Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

bilmem daha okulun bitmesine 2 buçuk senecik olduğundan hiç sormadım
razı olurlar herhalde :KK53:
özel değilse neden istemediler evlenmeni

Değil bilmeyen kalmadı zaten :KK53:
15 yaş var aramızda bir de ikinci evliliğiyim :KK53: dul adama kız vermezler imiş nasıl da verdirttim ama :KK52:

Yürü be esmerim dövelim şunları En Büyük KK

gel kız yollarız vallahi :KK47:

Yav sevişme muhabbeti var ya güya da hava atıyomuşuz işte bak da nasıl sevişiyoz diye :KK60: Allahım kırk yıl düşünsem aklıma gelmez yav bazı insanların bazı hayatları çok renksiz silik herhalde her şeyden gocunuyolar :KK53: Ayrıca kocama kadar hava atcak kırk tane şeyim var hehe senin de ballı çöreğim :KK51:

aynen öyle o vallahi :KK1:

herkes kendine yakışanı düşünür salla gitsin kim takar onları :21:

ay inanmıyorum yaa :KK53: başta şaka sandıydım ben

yok böyle gerçek insancıklarda var :KK53:

oyle zaten ama ne bılıyım ılk konusdugumuz zaman bulusdugumuzda kampusun etrafında bı yere gıtık tookalasmadı bıle elını uzatmadı bılmıyorum aklım cok karısık derslerde ek tercıhlerle geldım ona argmen vizelerm fena degıl

daha iyisini yapmalısın, bence sadece arkadaş ol ama sen bilirsin....

Nolduuuu nolduuu :KK53::KK53:

Noooooolmuş kim ölmüşşşşşşşşşşşşş :KK53::KK53:

amannn laf olsun :KK60:

Değil bilmeyen kalmadı zaten :KK53:
15 yaş var aramızda bir de ikinci evliliğiyim :KK53: dul adama kız vermezler imiş nasıl da verdirttim ama :KK52:

Kk da ilk arkadaşımj sensin justt mail adresini atmıştın bana ben açık açık yazmıştım herşeyi akıllandım denilemez hala ne çektim bee koca karılardan namus bekçilerinden :KK53::KK53::KK53::KK53:

Kk da ilk arkadaşımj sensin justt mail adresini atmıştın bana ben açık açık yazmıştım herşeyi akıllandım denilemez hala ne çektim bee koca karılardan namus bekçilerinden :KK53::KK53::KK53::KK53:

Koca karılar are everywhereeee :KK53: Ben bi apttallığını hatırlamıyorum gayet akıllısın sen=)

Son düzenleme:
X