Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Ben 5te yattım hiç şikayet ediyo muyum

Nasılsın hiç muhabbetimiz olmadı ama
Ben lady 23 yaşındayım okuyorum

Merhaba canim bende pambik :) 25 yasindayim hem okuyor hem calisiyorum. Yarismaya Almanyadan katiliyorum yarismaci arkadaslara basarilar dilerim

kız seni burada görmek gözlerimi yaşarttı

neden benimi hayal ettin

o ne demek? Küstüm vallahi billahi

2 defa okudum he anlayamadım birden

işte böyle aklını alırım adamın

Merhaba canim bende pambik :) 25 yasindayim hem okuyor hem calisiyorum. Yarismaya Almanyadan katiliyorum yarismaci arkadaslara basarilar dilerim

kız yolarım seni burada görmek istiyoruz daha çokkkkkk pamuğummmm şeker helvammmm

seni dün aldattım kendimi ladyime gösterdim kızma bana ben yeterim ikinizede aşk çiçeğim

Alaman hatunuuu
Memnun oldum canımmm

Bi de itiraf ediyo

nayir nolamazzzzzzzzzzz sendemi aldatin beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Sende vur sende sevme

SELAM ESMERİM NABERSİN NE VAR NE YOK ? RESİMLERİ SONUNDA YÜKLEYEBİLDİM CANIM İSTERSEN BU LİNKTEN BAKABİLİRSİN =)

http://www.kadinlarkulubu.com/giris...-el-emeklerim-son-umutlarim.html#post33017107

kız sen nerelerdesin heeee unuttun gittin bizi
Alaman hatunuuu
Memnun oldum canımmm

Bi de itiraf ediyo

o anlarsa yolar beni en azından dürüst olayım ki daha az kızsın

nayir nolamazzzzzzzzzzz sendemi aldatin beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Sende vur sende sevme

ama ladyim beni baştan çıkardı hep onun suçu ne olur affet

Buralardayım da tatlım sıze yetısemıyorum kı masallah takır takır gıdıyosunz Allah muhabbetınızı artırsın ben bı yerden yakalasam dıgerınden kacııyorum mazur gorun benı =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…