Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

abartıyor

adam resmen bana diyor ki senle dışarı çıkmak fena oluyor ev iyidir diyor

ne alaka anlamıyorum

Gözünden sakınıyo işte ya bi de giyiminle dikkat çekiyosan kuzum kii eminim bakılıyodur adam katil olmıyım diye en iyisi evde oturalm canımız skılmasın boş yere diyodur

Benmki de öyle dışarı çok nadir çkıyoruz dışarda da habire biri bakıyo mu diye aranır

Deli bunlar bee millette bizi bekliyodu çıksalar da baksak diye

ukalalık gibi olmasın ama cidden kıyafetle alakalı değil oda diyor zaten eşofmanlada çıkıyorum aynı normal giyinsemde çok dikkat çekiyorum...

gözlerinden sakınmaları güzel ama her zaman yanımızda değiller tek başımıza da bir yere gidiyoruz 7/24 yapışık gibi gezeceğiz o zaman...

bu yüzden çalışmamada izin vermedi...

hadi siz evli değilsiniz başbaşa kalın bir yerde sakince ya biz hep evdeyiz çok sıkılıyorum

Son düzenleme:

Azcık çirkin ol kız sende
Nedir o güzellik
Eee orası da öyle tabiki 7/24 beraber olma şansı olmuyor
Evet bizim için skıntı değil şimdilik aynı evde kalmadığımız için ama skılırsın tabi ya anlıyorum hemde çok iyi

Buhran geçirir insan hep evdee

Bari akşam seanslarına sinemaya falan gidin

sağol canım o senin güzelliğin (cidden çok güzelsin sana )

yok anam ben eşimle ne güzel film açar izlerim evimizde başbaşa diyor

beraber maç izliyoruz bende anlıyorum futboldan artık

ne güzel bir çiftiz değil mi

futbol yorumu bile yapıyor gündüzleri konuşuyor akşama bu maç diye seviniyoruz o gelmeden mısır patlatıyorum

şükür...

Son düzenleme:

Çok tşk ederim kuzum

Bende maç izlemeyi severim ki

Seninki de iyice herşeyin kolayına kaçıyo

Çıkarmıyo mu hiç ya hadi çıkalım skılmışsındır diye sen demeden demiyor mu hiç ?

Evle sinemayı bir tutuyo ya bu erkekler hep bahaneleri işteee

evet vallahi öyle ama olsun ya güzel buda ne yapayım delim o benim seviyorum o yüzden çekiyorum

elbet anlarlar bir gün bizi....

sende merak etme seni bu kadar sakınan biri sana aşkınıza ve sana kıyamaz

evet vallahi öyle ama olsun ya güzel buda ne yapayım delim o benim seviyorum o yüzden çekiyorum

elbet anlarlar bir gün bizi....

sende merak etme seni bu kadar sakınan biri sana aşkınıza ve sana kıyamaz

İnşallah bitanem amiiin

Sana özelden bişi yazıcam şimdi

Tabii ki sevmesek çeker miyiz bee

günaydın canım Allah razı olsun biraz daha iyi...

sen nasılsın hiç gelmiyorsun artık
allah şifasını versın ınsallahhhhhhhhhhh amınnnnnnn canımın ıcı esım evdeyken fazla gıremıyom dıyo hep kk dasın benımle hıc ılgılenmıyosun:):) benım anne olmak ısteyenler dıe dua topınkım var duva okuyup oaraya yazıyom esım dıscıye gıttı gelene kadar burdayım ıyıyız elhamdullah

Son düzenleme:

Amin canım benimmmm kız bana da dua et bende bebek istiyorum

canım merhabaaaaaaaaaaaa nasılsınnnn hayatım

nasılsın canımmm

vallah, yandan börek yaptım bir yandan ev topluyor bir yandan buraya yazıyorummmm sen düşün nasılım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…