Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

:KK33::KK33::KK33:
Ben 5te yattım hiç şikayet ediyo muyum :KK35:

Nasılsın hiç muhabbetimiz olmadı ama
Ben lady 23 yaşındayım okuyorum :KK1:

Merhaba canim bende pambik :) 25 yasindayim hem okuyor hem calisiyorum. Yarismaya Almanyadan katiliyorum yarismaci arkadaslara basarilar dilerim :KK9:

kız seni burada görmek gözlerimi yaşarttı :KK14:

neden benimi hayal ettin :KK14:

o ne demek? Küstüm vallahi billahi :KK14:

2 defa okudum he anlayamadım birden :KK9::KK9::KK9:

işte böyle aklını alırım adamın :KK14:

Merhaba canim bende pambik :) 25 yasindayim hem okuyor hem calisiyorum. Yarismaya Almanyadan katiliyorum yarismaci arkadaslara basarilar dilerim :KK9:

kız yolarım :KK4: seni burada görmek istiyoruz daha çokkkkkk pamuğummmm şeker helvammmm :KK54:

seni dün aldattım kendimi ladyime gösterdim kızma bana ben yeterim ikinizede aşk çiçeğim :KK5:

Alaman hatunuuu :KK1:
Memnun oldum canımmm

kız yolarım :KK4: seni burada görmek istiyoruz daha çokkkkkk pamuğummmm şeker helvammmm :KK54:

seni dün aldattım kendimi ladyime gösterdim kızma bana ben yeterim ikinizede aşk çiçeğim :KK5:

:KK52::KK52:
Bi de itiraf ediyo :KK9::KK9:

nayir nolamazzzzzzzzzzz sendemi aldatin beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK14:

Sende vur sende sevme :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

SELAM ESMERİM NABERSİN NE VAR NE YOK ? RESİMLERİ SONUNDA YÜKLEYEBİLDİM CANIM İSTERSEN BU LİNKTEN BAKABİLİRSİN =)

http://www.kadinlarkulubu.com/giris...-el-emeklerim-son-umutlarim.html#post33017107

kız sen nerelerdesin heeee unuttun gittin bizi :KK20:
Alaman hatunuuu :KK1:
Memnun oldum canımmm

:KK52::KK52:
Bi de itiraf ediyo :KK9::KK9:

o anlarsa yolar beni en azından dürüst olayım ki daha az kızsın :KK5:

nayir nolamazzzzzzzzzzz sendemi aldatin beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK14:

Sende vur sende sevme :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ama ladyim beni baştan çıkardı hep onun suçu ne olur affet :KK23:

Buralardayım da tatlım sıze yetısemıyorum kı masallah takır takır gıdıyosunz Allah muhabbetınızı artırsın ben bı yerden yakalasam dıgerınden kacııyorum mazur gorun benı =)

X