Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

abartıyor :KK53:

adam resmen bana diyor ki senle dışarı çıkmak fena oluyor ev iyidir diyor :KK53:

ne alaka anlamıyorum:KK5:

Gözünden sakınıyo işte ya bi de giyiminle dikkat çekiyosan kuzum kii eminim bakılıyodur adam katil olmıyım diye en iyisi evde oturalm canımız skılmasın boş yere diyodur :KK9::KK9:

Benmki de öyle dışarı çok nadir çkıyoruz dışarda da habire biri bakıyo mu diye aranır :KK53::KK53:

Deli bunlar bee millette bizi bekliyodu çıksalar da baksak diye :KK52::KK52:

Gözünden sakınıyo işte ya bi de giyiminle dikkat çekiyosan kuzum kii eminim bakılıyodur adam katil olmıyım diye en iyisi evde oturalm canımız skılmasın boş yere diyodur :KK9::KK9:

Benmki de öyle dışarı çok nadir çkıyoruz dışarda da habire biri bakıyo mu diye aranır :KK53::KK53:

Deli bunlar bee millette bizi bekliyodu çıksalar da baksak diye :KK52::KK52:

ukalalık gibi olmasın ama cidden kıyafetle alakalı değil oda diyor zaten eşofmanlada çıkıyorum aynı normal giyinsemde çok dikkat çekiyorum...

gözlerinden sakınmaları güzel ama her zaman yanımızda değiller tek başımıza da bir yere gidiyoruz 7/24 yapışık gibi gezeceğiz o zaman...

bu yüzden çalışmamada izin vermedi...

hadi siz evli değilsiniz başbaşa kalın bir yerde sakince ya biz hep evdeyiz çok sıkılıyorum :KK50:

Son düzenleme:
ukalalık gibi olmasın ama cidden kıyafetle alakalı değil oda diyor zaten eşofmanlada çıkıyorum aynı normal giyinsemde çok dikkat çekiyorum...

gözlerinden sakınmaları güzel ama her zaman yanımızda değiller tek başımıza da bir yere gidiyoruz 7/24 yapışık gibi gezeceğiz...

bu yüzden çalışmamada izin vermedi...

hadi siz evli değilsiniz başbaşa kalın bir yerde sakince ya biz hep evdeyiz çok sıkılıyorum :KK50:

Azcık çirkin ol kız sende :KK1:
Nedir o güzellik :KK9::KK9:
Eee orası da öyle tabiki 7/24 beraber olma şansı olmuyor
Evet bizim için skıntı değil şimdilik aynı evde kalmadığımız için ama skılırsın tabi ya anlıyorum hemde çok iyi :KK31:

Buhran geçirir insan hep evdee

Bari akşam seanslarına sinemaya falan gidin

Azcık çirkin ol kız sende :KK1:
Nedir o güzellik :KK9::KK9:
Eee orası da öyle tabiki 7/24 beraber olma şansı olmuyor
Evet bizim için skıntı değil şimdilik aynı evde kalmadığımız için ama skılırsın tabi ya anlıyorum hemde çok iyi :KK31:

Buhran geçirir insan hep evdee

Bari akşam seanslarına sinemaya falan gidin

sağol canım o senin güzelliğin (cidden çok güzelsin :nazar: sana )

yok anam ben eşimle ne güzel film açar izlerim evimizde başbaşa diyor:KK53:

beraber maç izliyoruz bende anlıyorum futboldan artık :KK14:

ne güzel bir çiftiz değil mi :KK53:

futbol yorumu bile yapıyor gündüzleri konuşuyor akşama bu maç diye seviniyoruz o gelmeden mısır patlatıyorum :KK14:

şükür... :KK31:

Son düzenleme:
sağol canım o senin güzelliğin (cidden çok güzelsin :nazar: sana )

yok anam ben eşimle ne güzel film açar izlerim evimizde başbaşa diyor:KK53:

beraber maç izliyoruz bende anlıyorum futboldan artık :KK14:

ne güzel bir çiftiz değil mi :KK53:

futbol yorumu bile yapıyor gündüzleri konuşuyor akşama bu maç diye seviniyoruz o gelmeden mısır patlatıyorum :KK14:

şükür... :KK31:

Çok tşk ederim kuzum :KK17:

Bende maç izlemeyi severim ki :KK9::KK9:

Seninki de iyice herşeyin kolayına kaçıyo :KK1:

Çıkarmıyo mu hiç ya hadi çıkalım skılmışsındır diye sen demeden demiyor mu hiç ?

Evle sinemayı bir tutuyo ya bu erkekler :KK19::KK19::KK19: hep bahaneleri işteee :KK22:

Çok tşk ederim kuzum :KK17:

Bende maç izlemeyi severim ki :KK9::KK9:

Seninki de iyice herşeyin kolayına kaçıyo :KK1:

Çıkarmıyo mu hiç ya hadi çıkalım skılmışsındır diye sen demeden demiyor mu hiç ?

Evle sinemayı bir tutuyo ya bu erkekler :KK19::KK19::KK19: hep bahaneleri işteee :KK22:

evet vallahi öyle ama olsun ya güzel buda ne yapayım delim o benim seviyorum o yüzden çekiyorum :KK69:

elbet anlarlar bir gün bizi.... :KK9:

sende merak etme seni bu kadar sakınan biri sana aşkınıza ve sana kıyamaz :KK31:

evet vallahi öyle ama olsun ya güzel buda ne yapayım delim o benim seviyorum o yüzden çekiyorum :KK69:

elbet anlarlar bir gün bizi.... :KK9:

sende merak etme seni bu kadar sakınan biri sana aşkınıza ve sana kıyamaz :KK31:

İnşallah bitanem amiiin

Sana özelden bişi yazıcam şimdi :KK54:

Tabii ki sevmesek çeker miyiz bee :KK9::KK9:

günaydın canım Allah razı olsun biraz daha iyi...

sen nasılsın hiç gelmiyorsun artık :KK43:
allah şifasını versın ınsallahhhhhhhhhhh amınnnnnnn canımın ıcı esım evdeyken fazla gıremıyom dıyo hep kk dasın benımle hıc ılgılenmıyosun:):) benım anne olmak ısteyenler dıe dua topınkım var duva okuyup oaraya yazıyom esım dıscıye gıttı gelene kadar burdayım ıyıyız elhamdullah :KK16::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
allah şifasını versın ınsallahhhhhhhhhhh amınnnnnnn canımın ıcı esım evdeyken fazla gıremıyom dıyo hep kk dasın benımle hıc ılgılenmıyosun:):) benım anne olmak ısteyenler dıe dua topınkım var duva okuyup oaraya yazıyom esım dıscıye gıttı gelene kadar burdayım ıyıyız elhamdullah :KK16::KK16::KK16::KK16:

Amin canım benimmmm kız bana da dua et bende bebek istiyorum :KK17:

canım merhabaaaaaaaaaaaa nasılsınnnn hayatım :KK16:

nasılsın canımmm :KK16::KK16:

vallah, yandan börek yaptım bir yandan ev topluyor bir yandan buraya yazıyorummmm sen düşün nasılım :KK9:

X