Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

beni çağıran sen,kal diyen sen, senin yüzünden demin kahve yapıp uyanık kalmaya çalışan yine ben, çekip giden sen...

git yavrum kapıyı kapa giderken:KK19:

Oyy kuzum yaa,
Vicdan azabından ölürüm valla :KK14:
Bende kahve içtim soğuk soğuk ama bütün gün ayaktaydım artık dinlenmem lazım kaçmıyorum ya konuşuruz hep :KK5:

Oyy kuzum yaa,
Vicdan azabından ölürüm valla :KK14:
Bende kahve içtim soğuk soğuk ama bütün gün ayaktaydım artık dinlenmem lazım kaçmıyorum ya konuşuruz hep :KK5:

tamam persom sen yat ben otururum, üzülme ben acıların kadınıyım zati :KK5:

Gelmezmiyim:) ben zaten Izmirliyim , geldigimde haberin olur zaten,

yanlış yazmışım kordonda yazacaktım :KK9:

beratti güzelliğinden belli İzmirli olduğunnnn mutlaka haber verrrr mutlaka gelmeden, ay çok sevindim vallahiii :KK62::KK62::KK62:

senle neler yaparız bizzz :KK1::KK1:

beratti güzelliğinden belli İzmirli olduğunnnn mutlaka haber verrrr mutlaka gelmeden, ay çok sevindim vallahiii :KK62::KK62::KK62:

esmer-sekerim tabiki haber vericem tanismak cok istiyorum seninle yuz yuze .

Deme öyle kuzumm yaaa :26:

senin ki izin vermez :KK24:

sen yaza buradasın o zaman :) olsun berattim bundan sonra değerlendiririz artık :KK55:

sen onu boşver bizi bırakıp gider o şimdi yaptığı gibi :KK19: :KK9:

İzin almama gerek varmı oda gelir yazın gidiyoruz zaten tatile:KK19:
Siz beni istemezseniz bende aşkımla takılırım yine hıhh:KK19:

HİHİ CANIM BEN HAMİŞ TOPİKLERİNDEDE DOLANIYORUM BENDEDE PCOS VAR HAZIRLIK YAPIYOM:KK49:ASLINDA KORKUYORUM ONDAN HEMDE SEVİYORUM ORDAKİ İÇTENLİĞİ BİDE DENEYİMLERDEN NASIL TEDAVİ OLMUSLAR NE KULLANMISLAR ÖGRENMEYE CALISIYORUM:KK16:

İYİ GİDİYO CANIM SÜKÜR İDARE EDER
Bİ EVLENSEMDE BEBEK DENEMELERİNE BASLASAM ARTIK,VAKİT GECİYOR:KK31::KK30:

CANIM HOSGELDİN ALLAH KOLAYLIK VERSİN

ALLAH HAYIRLI YUVALAR NASİP ETSİN BEKAR ARKADASLARIMIZA HERKESE ES VAR ES VAR ADI ES OLAN VAR YANİ DEGMEYECEK ERKEKLER BİDE DEGECEK İNSANLAR VAR.İNSALLAH BEKAR ARKADASLARA HAYIRLI KIYMET VERECEK ES NASİP OLSUN HAYIRSIZI UZAK DURSUN

Canim benim kasim annelerundede bir annemiz var pcos var kendisindede
Oda evlenmeden ayni endiseyi duyarmis ama bizim kucuk defne ilk aydan annesinin gobusune konmus cok buyuk bir surpruz olmus

X