Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

beratti beni alsana yanına götür beni buralardan, kaçayım sana geleyim çocuk bakarım,iş yaparım, çok güzel dolma börek yaparım, ütü yaparım evlatlık alsana beni :KK9:

sizin oralar süper ya fotolarda gördüm :KK76:

alla alla beni bırakıp nireyee :KK20::KK20::KK20:
Hem neresiymiş orası :26:

seni yolarım gel şöyle yamacıma öpeyim seveyim :KK23:

için fesat senin ne var içinde dedim sadece kuzum amacım kötümü öylemi gözüküyor :KK14:

Imm pijamanın içinde 2 adet kol 2 adet bacak var dimii ne olcak başka :KK9:
Öp beni yazık bana üzüldüm ben:KK14::KK14::KK14:

Son düzenleme:
Haftanin iki gunu ne istersem yiyorum , onun haricinde 5 gun bildik diet izgara ekmek yok . balik , tavuk , sebze yagsiz elma , mandalin, portakal vs.

sana gelecek gelinler çok şanssız olacak beratti onlardan güzel kayınvelide olacak tepelerinde şimdi sen kızda yakıştıramazsın oğullarına :KK9:

Imm pijamanın içinde 2 adet kol 2 adet bacak var dimii ne olcak başka :KK9:
Öp beni yazık bana üzüldüm ben:KK14::KK14::KK14:

seninkine devrediyorum şuan öpme işini :KK14:

o nerede başında değilmi? seni başımıza atıyor :KK53:

sana gelecek gelinler çok şanssız olacak beratti onlardan güzel kayınvelide olacak tepelerinde şimdi sen kızda yakıştıramazsın oğullarına :KK9:

Çaktırmadan yazıyorum evde ofisimiz var kuzum o başka şeylerle meşkul sözde bende çalışıyorum :KK9:
Ayrıca öpme işini rafa kaldırmak istiyorum bir süre ben yanağım şiş hala öpüp öpüp duruyo dayanamıyomuş beyefendi çok acıyo :KK43:

Son düzenleme:

Valla bana gelecek olan gelinler, bence cok sansli olacaklar bir kere benim gibi kayinvalieleri olacak:) ben onlari kendim gibi suslerim puslerim:) benim gibi anlayisli kayinvalide nerde bulacaklar:)devamli alisveris merkezlerinde:)

Valla bana gelecek olan gelinler, bence cok sansli olacaklar bir kere benim gibi kayinvalieleri olacak:) ben onlari kendim gibi suslerim puslerim:) benim gibi anlayisli kayinvalide nerde bulacaklar:)devamli alisveris merkezlerinde:)

ben gelinin olsam kıskanırdımmmm :KK1:

beni alsana berattim gencim güzelim ama evliyimm :KK5:

benide süsle götür alışverişe berattimmmm :KK52::KK52::KK52:

O konulara girmeyelim :KK6:
Ve dudağım yamuk yanağım şiş ya hem iştah açıcı değil ancelina cüli gibi dudaklarım :KK9:
Çıkıcam bu arada birazdan bu gece kalamıcam fazla :KK23:

beni çağıran sen,kal diyen sen, senin yüzünden demin kahve yapıp uyanık kalmaya çalışan yine ben, çekip giden sen...

git yavrum kapıyı kapa giderken:KK19:

X