Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

alla alla beni bırakıp nireyee
Hem neresiymiş orası :26:

seni yolarım gel şöyle yamacıma öpeyim seveyim

için fesat senin ne var içinde dedim sadece kuzum amacım kötümü öylemi gözüküyor

Imm pijamanın içinde 2 adet kol 2 adet bacak var dimii ne olcak başka
Öp beni yazık bana üzüldüm ben

Son düzenleme:
Haftanin iki gunu ne istersem yiyorum , onun haricinde 5 gun bildik diet izgara ekmek yok . balik , tavuk , sebze yagsiz elma , mandalin, portakal vs.

sana gelecek gelinler çok şanssız olacak beratti onlardan güzel kayınvelide olacak tepelerinde şimdi sen kızda yakıştıramazsın oğullarına

Imm pijamanın içinde 2 adet kol 2 adet bacak var dimii ne olcak başka
Öp beni yazık bana üzüldüm ben

seninkine devrediyorum şuan öpme işini

o nerede başında değilmi? seni başımıza atıyor

Çaktırmadan yazıyorum evde ofisimiz var kuzum o başka şeylerle meşkul sözde bende çalışıyorum
Ayrıca öpme işini rafa kaldırmak istiyorum bir süre ben yanağım şiş hala öpüp öpüp duruyo dayanamıyomuş beyefendi çok acıyo

Son düzenleme:

Valla bana gelecek olan gelinler, bence cok sansli olacaklar bir kere benim gibi kayinvalieleri olacak:) ben onlari kendim gibi suslerim puslerim:) benim gibi anlayisli kayinvalide nerde bulacaklar:)devamli alisveris merkezlerinde:)

ben gelinin olsam kıskanırdımmmm

beni alsana berattim gencim güzelim ama evliyimm

benide süsle götür alışverişe berattimmmm

O konulara girmeyelim
Ve dudağım yamuk yanağım şiş ya hem iştah açıcı değil ancelina cüli gibi dudaklarım
Çıkıcam bu arada birazdan bu gece kalamıcam fazla

beni çağıran sen,kal diyen sen, senin yüzünden demin kahve yapıp uyanık kalmaya çalışan yine ben, çekip giden sen...

git yavrum kapıyı kapa giderken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…