Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Hahahah evet fazla gerçekten reelde görsen gülmekten çatlarsın bizi

eminimmmmmm hele sen bizi adam konuşurken bir çarpıyorum suratı böyle oluyor hahahaha (şiddete karşıyım )

fazla genişlikte iyi değil vallahi

Ohoo çıkmadı dedikodu yav yoluşmalar falan tüh

dur kız anlatayım, bir olaydan dolayı tartışıyoruz dedim 'sana ne oluyor ki, yerini bil' sustu

saygı duyarım ayrı ama eziklik başka şey yapamaz kimse sakinliğimin altında bir canavar yatıyor

sonra eşime dedim böyle oldu, tamam çok muhattap olma dedi :)

Son düzenleme:
benım de hem kayınvalıdem hem kayınpederım yok ama olmasını ısterdım esım cok kucuk yastayken annesını de babasını da kaybettı keske olsalardı da kaynana sorunu yasasaydım onemlı degıl ama hayatta olsalardı

eminimmmmmm hele sen bizi adam konuşurken bir çarpıyorum suratı böyle oluyor hahahaha (şiddete karşıyım )

fazla genişlikte iyi değil vallahi

Ayy bende aynı şekilde şiddete karşıyım
Bi gün arabadayız bana iyi davran bugün diyo aadedim sana kötü mü davranıyorum ki
Yok ya iyi davranıyosunda bugün hayvanları koruma günü dedi
Hep öküz diyorum kızınca ya

o kadar kolay değil o sorunları çekmek biliyormusun sen? bilmiyorsun...
bilme zaten gerek yok

Aynen canım kötü bişey benim anneme anne der mesela çok duygulanıyorum bazen aklıma gelince

kız kıyamam kızzz evden kaçacak adam bir gün erkek sığınma evine gidecek benim ki

sende abartma adama öküz falan sonra içine işler öylece kalır

kız kıyamam kızzz evden kaçacak adam bir gün erkek sığınma evine gidecek benim ki

sende abartma adama öküz falan sonra içine işler öylece kalır

Hahahah
Bi gün çok içerlenmişti ya sonra demedim aradabir işte..
Şimdi her lafın başı öküzüm dimi ben diye başlıyo kıyamıyorum ya
Bildiğin dövüyosun sen yani yuhhh

Benim kp yok onu tanımayı çok isterdim çok sempatik bir adammış belli ki kv beni sever ben ikinciyim ya ilkinden çok çekmiş herhal işte bu oh demiş eşime tanışınca

Tabi yine biraz halleniyor alttan oğlunu aldım diye ama o olcak artık her anada

Kız fena çıkışmışın ama

ben çıkışmasam o yapacaktı önce davrandım

ama pek sever beni

çok akıllısın herşeyi biliyorsun diyor

bide çok güzelsin diyor :)
evet öyleyim ve o yüzden oğlun bana aşık diyorum, haklısın diyor

ipleri verme eline kimsenin sonra alamıyorsun, çok saçma değil mi ne demek elden almak aklıma birşey geliyor demek böyleleri için terbiyem müsade etmiyor sen anla

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…