Kapalı bir kadın olarak bir bende mi var bu siyahi erkek zaafı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hangi videolar?

Yeni uye ilk konu cinsellik acaba diyorum bi ihtimal hani fake misiniz
Bacım soruda kocaman yazmışım çevremde kimseye anlatamadım bu derdimi. Ondan sırf şu soruyu sormak için anonim bir şekilde girdim bu siteye diye.

Açık olsan millet senin arzuların olduğunu düşünüp duruyor sanki

Yada bunu deyince ha bu açık tabiki olabilirmi diyecek

Saçma bu senin belki takıntı belki videolara baka baka ona odaklandın

açık yada kapalı ol

Içindeki bazı şeyler denmez ....herkes benim şuna ilgim var şunu seksi buluyor şu cinselikte iyidir diye dolaşmıyor

Baktım yeni üyesin...konu da biraz karıştırmalı konu olmuş ..

Bacım soruda kocaman yazmışım çevremde kimseye anlatamadım bu derdimi. Ondan sırf şu soruyu sormak için anonim bir şekilde girdim bu siteye diye.
Soru ney sizde benim gibi misiniz ben tek miyim mi? Bunu ogrendiginizde ne olacak? Deseniz ki boyle erkekleri nerde bulurum nasil davranmaliyim felan hadi anlicam soruyu

Ahh ah bu konu benim kafamda neleri karıştırıyor kurcalıyor uzun zamandır bir bilsen. Bahsettiğin iki yüzlülük toplum kısmında. Ona katılıyorum ondan ben de müzdaribim

Yapacaksaniz yapin seksinizi niye itiraf etme zorunlulugu hissediyorsunuz ki? Beyazla birlikte olurken de önce etrafinizi mi bilgilendirirsiniz?
Bazi konular da dertsiz sadece seks muhabbeti olsun diye aciliyor bu da o.

Yapacaksaniz yapin seksinizi niye itiraf etme zorunlulugu hissediyorsunuz ki? Beyazla birlikte olurken de önce etrafinizi mi bilgilendirirsiniz?
Bazi konular da dertsiz sadece seks muhabbeti olsun diye aciliyor bu da o.
Yalan yok doğru

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…