Kanla yapılan gebelik testi çıkmış sipariş ettim PRECİSİON

Ben 17 Eylül'de pik gördüm o günü akşamını değerlendirdik

daha sonra 18 eylül'de ara vermek istedim

19 Eylül'ün de akşamına bırakmak istemedim Sabahı değerlendirdik

yani 2 gün değerlendirdim ben 19 Eylül'de de çatlamayı gördüm direk yani bilmiyorum karışık gibi geliyor okuyunca
Aslında henüz test yapmak için erken işte bakalım bekleyip göreceğiz ya peki belirtin var mı ben yumurtlama sonrası böyle birkaç belirti yaşadım ama şu anda hiçbir şey yok yani bomboş hissediyorum hiçbir şey hissetmiyorum

Pik'i 17 eylül'ü baz alırsak 7 gün

Çatlamayı 19 eylül'ü baz alırsak 5 gün çok mu sabırsızız
Ben daha önce 1 gebelik geçirdim maalesef kalbi durdu. Onda tek bir belirtim vardı oda fena şekilde bacak ağrım vardı duramıyordum. Göğüs ağrısı şişlik vs hiç olmadı.Hatta ben regl günü kanama yaşadım az miktarda ve akşamına gelmeyince test yapıp öğrenmiştim. Şuan hafif kasık ağrım var adet olacak gibi ama çok şiddetli değil ara ara gelip gidiyor. Ve Bat 4-5 Ekim gösteriyor. Evet biraz erken olabilir ama beklemek cidden çok zor şuan :))

Ben daha önce 1 gebelik geçirdim maalesef kalbi durdu. Onda tek bir belirtim vardı oda fena şekilde bacak ağrım vardı duramıyordum. Göğüs ağrısı şişlik vs hiç olmadı.Hatta ben regl günü kanama yaşadım az miktarda ve akşamına gelmeyince test yapıp öğrenmiştim. Şuan hafif kasık ağrım var adet olacak gibi ama çok şiddetli değil ara ara gelip gidiyor. Ve Bat 4-5 Ekim gösteriyor. Evet biraz erken olabilir ama beklemek cidden çok zor şuan :))
Aynı şeyi yaşamışız benimde sol bacağım kopacak gibi ağrıyordu :) 3-4 gün sürdü sonra regl belirtilerim başladı lekelenmem oldu ertesi gün test yaptım pozitifti. Sonra kalbi durduğu için kürtaj oldum

Sorum yukarda aslındbi damla kanla yapılıyormuş vs vs.
Yapan varmı alan varmı duyan varmı
(Ovulasyon) pikten sonraki 7. Günüm bi iki güne elimde olur diye tahmin ediyorum
Ayy bu testi çok merak ediyordum😄 yapıca buraya da atar mısın? Yapması da biraz uğraştırıcı gibi duruyor

Aynı şeyi yaşamışız benimde sol bacağım kopacak gibi ağrıyordu :) 3-4 gün sürdü sonra regl belirtilerim başladı lekelenmem oldu ertesi gün test yaptım pozitifti. Sonra kalbi durduğu için kürtaj oldum
Geçmiş olsun canım, Rabbim tez zamanda hayırlısı ile bebişlerimize kavuşmayı nasip etsin inşallah

Ayy bu testi çok merak ediyordum😄 yapıca buraya da atar mısın? Yapması da biraz uğraştırıcı gibi duruyor
Tabiki paylaşırım ve inşallah pozitif olur...
Aslında YouTube'dan tam videosunu izledim iki tane video vardı uygulamalı şekilde aslında o kadar zor değil yeteri kadar böyle 2-3 Damla parmağında kan biriktirince küçücük minicik bir şey var YouTube'da izleyince görürsün zaten oradan ölçüm yapıyor

Canım çok pahalı ya devlette beta her zaman bakılmıyor mu
Devlet hastanesine 2 dolmuşla gidiliyor ve 2 yaşında bir kızım var onunla gidip gelmek yani en azından evde biraz kesinleştirmeden çok zor

Ama şöyle söyleyeyim bunu merakımdan aldım bir daha almam yani inşallah da gerek kalmaz zaten

Evet fiyatlı bu ay denemek istedim inşallah boşa gitmez de sğlıkla pozitifi görürüm...
Sağlık ocağındaki doktoru HCG testini yapmaya ikna etmek deveye hendek atlatmaktan zor biliyomusun (sanki kanı kendi vericek bilgisayardan giricen işte bi barkod vericen. Ama yoookkk )
Aaa zorluk cikartani hiç duymamıştım.

Evet canım 507 TL ve tek kullanımlık
Neeyyy 🙄😅 paşalar gibi gider sağlık ocağında kan tahlili verir o paraya da mis gibi kendime kebap falan künefe neyim ısmarlarım bi de belki kahve içmeye para kalırsa kahve içerim 🤣
Eski usul teste devam😁

Evet fiyatlı bu ay denemek istedim inşallah boşa gitmez de sğlıkla pozitifi görürüm...
Sağlık ocağındaki doktoru HCG testini yapmaya ikna etmek deveye hendek atlatmaktan zor biliyomusun (sanki kanı kendi vericek bilgisayardan giricen işte bi barkod vericen. Ama yoookkk )

Ben evde testim pozitif çıktı bi bakar mısın hocam yine mi hamileyim yoksa faland demiştim bakmışlardı. Niye işi yokuşa sürerler ki anlamam.

Doktorunu değiş bacım, ilk kez böyle arıza versiyonunu duydum. Taş atıp kolu ağrıyor sanki.

Neeyyy 🙄😅 paşalar gibi gider sağlık ocağında kan tahlili verir o paraya da mis gibi kendime kebap falan künefe neyim ısmarlarım bi de belki kahve içmeye para kalırsa kahve içerim 🤣
Eski usul teste devam😁
Valla haklısın benimde elim titredi ama bikere merkıma heyecanıma yenik düştüm

Ben evde testim pozitif çıktı bi bakar mısın hocam yine mi hamileyim yoksa faland demiştim bakmışlardı. Niye işi yokuşa sürerler ki anlamam.
Olması gereken bu işte adetim düzensizdir benim mesela ama bunu anlatamıyorum

Yok günğn geçmeden yapamam vs vs bi sürü şey

Olması gereken bu işte adetim düzensizdir benim mesela ama bunu anlatamıyorum

Yok günğn geçmeden yapamam vs vs bi sürü şey

Hemen değiştir. Sadece şimdi değilki bir dünya işin düşecek. Ben doğumdan sonra çocukları da aşıya götürünce yaw hocam bir kan vereyim benim de değerlere bi bakın deyip 2-3 ayda bir kan veriyorum. Yani bu özel bir istek sonuçta. Sizin de yarın öbür gün başka bir isteğiniz olunca yine aynını yapacak size.

X