Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba kızlar benim 28 mart bat günümdü kan verdim 797 çıktı 30 mart aynı labaratuarda aynı saatlerde kan verdim 1476 çıktı.Sizce nasıl yükseliş?

Geçen ay benimde 4.7 çıkmıştı çok araştırdım ya kimyasal ya geç döllenme ihtimali vardı.. dört gün sonra adet oldum ve hormonlarıma baktırdigimda beta HCG 6 çıktı doktor kimyasal gebelik dedi. Çok rastlanılan bir durummus endişe etmeyin .Kağan kocatepenin kimyasal gebelik geçirmenin olumlu yönleri adlı videosunu izleyin lütfen inşallah geç döllenmedir

Gerçekten mi demekki bende kimyasal gebelik geçiriyorum çünkü hiç bi belirti yok hamilelik için sadece göğüslerimin rengi farkedilir şekilde renk degiştirdi koyu kahverengiye döndü herşeyin hayırlısı olsun

İnşallah Rabbim sağlıklı nasip etsin . Kimyasal gebelik vücudun hamileliğe hazır olduğunu herşeyin yolunda olduğunu ifade edermis. Kimyasalın ardına bende hemen hamile kaldım sizin de inşallah öyle olur

Canım alttan görmesi lazımdi ama dış gebelik ihtimalini söyledi mi
Canım keseyi gördük bu hafta tekrar kontrol var kalp atışlarıni da duyarım İnslallah dua edin lütfen geç döllenme olabir dedi doktorum bende zaten öyle olduğunu biliyorm doktor adet tarihi baza aldığı için olması gerekkeni söylüyor ama ben adet tarihinden iki hafta sonra birliktelik yaşadım eşim yoktu çünkü ama tabi bunu anlatamıyorum doktorlara bilmiyorum çok karmaşık şu an sadece bekleyip gorcez değerleri kontrol edeceğiz İnslallah hersy yolunda gider.

Ohh maşallah canım gözün aydın İnşallah sağlıkla ilerler

Yaaa inşallah Allah hayırlı evlatlar nasip etsin herşey bi sınav buda geçecek biliyorum :)

Merhabalar öncelikle adetim 5 gün geçikti test yaptım silik çizgi çıktı sonrasında kan tahlili verdim değerim 30 larda çıktı gebesin dediler 2 gün sonra kan tahlilini tekrarlardım 31 çıktı kimyasal gebelik dediler martın 13 ünde kanamam başla hala devam ediyor bugün kan verdim sonucum 203 çıktı Doktora gittim doktor hamilesin dedi değerim normal mi kafam allar bullak oldu kızlar cevaplarsanız çok sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…