Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

2 gün sonra tekrar kan verip yükselişini takip et canım hayırlı olsun

Kızlar adetime 4 gün kala sabah 9 da verdiğim kan 15,5
Adete 2 gün kala akşam 4 de verdiğim kan 107 sizce nasıl

Kızlar adetime 4 gün kala sabah 9 da verdiğim kan 15,5
Adete 2 gün kala akşam 4 de verdiğim kan 107 sizce nasıl
Canım görünüşe göre artmış olarak görünüyor ama tekrarlaman lazım bende tekrar kan vericem salı günü sabırsızlıkla bekliyorum inşallah hayırlısı olur

Merhabalar kızlar sürekli yazıları okuyorum umarım bana da güzel şeyler söylersiniz reglime 8 gün kala 2.39 çıktı hcg sonucum doktor 10 gün sonra tekrarlamamı istedi bu durumda olupta yüksek sonuç alan var mı daha reglime 5 gün var sabırsızlanıyorum ama günü gelmeden de tekrar test yapıp üzülmek de istemiyorum

Canım İnan bişey diyemiyorum ama bildiğim kadarıyla 5 in üstü olması lazım değerin inşallah vardır hayırlısı olsun

İnşallah canım beni umutlandıran adete 8 gün kala 0 küsür değil 2.39 çıkması oldu zaten inşallah vardır. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın

İnşallah canım beni umutlandıran adete 8 gün kala 0 küsür değil 2.39 çıkması oldu zaten inşallah vardır. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın
Amin canım benim şu mübarek günlerde rabbim herkesin duasını kabul etsin bakalım bende yarın kan vericem değerim yükselmiş mi diye haber ederim size inşallah benimde bebeğim vardır

Size tavsiyem regliniz en az 1 hafta geçmeden test dahi yapmayın ki ne kendinizi yorun ne doktorları.yok beta artışın nasıl yok başka şey kimyasal mi bunları bilmemize gerek yok ben son reglimin üzerinden 41 gün geçince gittim sadece keseyi gördüm 13370 betayla hanımlar Sabır bu işin sırrı

Tecrübesiz anneler için kendi deneyimledigim durumları yazayım. Ikinci cocuksa ve istenmeyen gebelikse durum farkli olabilir ama bu yazdigim ilk defa cocuk sahibi olacaklar icin olacak

Bir kere adetinize 5 gün 3 gün kala test yapmayın. Kan aldırmayın. 2 çıktı yükselir mi 10 çıktı düşer mi ? En az 1 hafta geçmeli. Ki benim 6 gün geçince bile 49 çıkmıştı. Kimyasal olabilir dediler .stres yaptım
Değeriniz düşük çıktı diyelim manyak gibi her 2 güne bir kan vermeyin .canınıza yazık değil mi ? Varsa vardır zaten .Hem değeriniz 500 çıksa bile sağlıklı oldugu anlamına gelmiyor .Daha cokk kan vereceksiniz .

Benim degerim yüksek olmasına rağmen kese gozukmeyince gittiğim ilk doktor hamile değilsin dedi .
Keseyi gördün onunla da bitmiyor .Yolk kesesi mi ne var onu da görmelisin.

Sonra 7 .8.hafta kalp atışını duyman gerek.
Yani sen sanıyorsun testte çift çizgi gördün ya da kan verdin mujde hamilesin!
Yok öyle bir şey.
Kalbi atsa bile kendiliğinden durabiliyor,sağlıksız gebelikler dusebiliyor. Ben endişe ediyordum ama doğrusu sabretmek .tabiki doktora gideceksiniz ama yaşamayacak bebege ne yapsan boş. Onu biz var etmedik ,aslında devamını da biz sağlamiyoruz.
Mesela ben biraz ev işi yapmıştım kahverengi akinti geldi .kendimi vicdanen suçladım ama bu doğru değildi.
Kalbinin atışını duyuyorsun sonra down sendromu için testler yapılıyor.
Sonra ayrıntılı ultrason...
Organları iyi mi ,beyni simetrik mi,kalbinde bagirsaginda parlaklık var mı, omurgasi kapanmis mi eli kolu iyi mi ,mimikleri var mı ,suyu iyi mi ,enfeksiyon var mi ,annede seker tansiyon var mi ?

Bu cocuk karnimda hareket etmiyor sorunu mu var ,cok hareket ediyor hiperaktif mi olacak ?

Bir ton bir ton olay dönüyormuş işin içinde
İnsan heyecanlanıyor evet ama sürece böyle çok erken başlamak da iyi değil.
Olay kan vermekle bitseymis keşke.

Hcg testini ben istemedim aksine doktorum istedi 7 aylık evliyim bebek istediğimiz için hiç korunmadık 34 yaşındayım kontrol için gittim Dr.a gebelik ile ilgili Bi sorunum var mı öğrenmek için sadece süt hormonu yükselmiş biraz başka da sorun çıkmadı şimdilik.

Benim kan sonucum bu ilk hamileliğin o yüzden çok anlamıyorum kaç haftalık oluyor doktora gitsem ultrasonda gözükür mü

Son adet tarihim 8 şubat 25 gün geçmişti idrar testi yaptım 30 martta çift çizgi çıktı ertesi gün kan verdim sonuç buydu ama kaç haftalık olduğunu anlamadım aile hekimi 6 haftalık olunca git dedi şuan ne kadarlık bilmiyorum

8haftalık olmuş sizin. Son adet tarihiniz olan 8şubattan itibaren sayacaksınız

Gittim verdim bakalım akşam 6 gibi çıkıcak inşallah hayırlı haber alırım ve inşallah vardır muhakkak yazıcam
Ne yaptın canım kan verdin mi inşallah hayırlı sonuç almışsındır
Sonucum çıktı canım 353 çıktı perşembe doktora gidicem sanırım sağlıklı bi hamilelik değilmiş hayırlısı olsun herşey rabbimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…