Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba arkadaşlar buda benim kan testim sonucu sizce değerlerim nasıl doktor biraz korkutj beni tahminen 4 haftalik diye düşünüyorum

Eklentiler

• IMG-20220311-WA0011.jpeg
    47,6 KB · Görüntüleme: 366
Merhabalar benimde 4 günlük bir adet gecikmesi sonrası betahcg yaptırdım 21.33 çıktı sizce sonuç nedir

Arkadaşlar 8 günlük adet gecikmesi var idrar testi pozitif acil de kan verdim 10.000 çıktı normal mi bu değer sizce

Kızlar merhaba benim de geç döllenme oldu henüz Dr kontrolüne gidip kaç haftalık olduğuna bakamadım ama 8 martta 23 10 martta 86.93 14 martta 613 çıktı bu kadar hızlı artış normal mi mol gebelik dedikleri şey bu mu ya kafam çok karıştı çok moralim bozuldu

kızlar selam, adetime bir gün kala kan testi yaptırdım sonucum 52.4 çıktı sizce nasıl bu değer? cuma günü tekrar baktıracağım

kızlar selam, adetime bir gün kala kan testi yaptırdım sonucum 52.4 çıktı sizce nasıl bu değer? cuma günü tekrar baktıracağım

İki gün önce 8,5 olan beta hcg bugün adet günüm bugün kan testi 61,5 çıktı. 3 gündür de kaset tesler silik çıkıyordu.
Yumurtayla spermin ne zaman buluştuğunu ne zaman hormonun salgılanıp kana karıştığını bilmediğimiz için olumlu düşünelim canım. sağlıkla gelsinler

Amin canım inşallah güzelce artar değerlerimiz, ctsi günü tekrar test yaptıracağım bakalım nasıl olacak

Kızlar merhaba, benim reglime 2gun var beta hcg 5.21 çıktı, garip olan sabah erken gebelik testim çok belirgin pembe ikinci cizgi çıktı, neden hcg düşük çıktı artarmi acaba

Cuma gunu cikti bu sonuc veya simdi yarin yqni sali gunu tekrar bqkilacak ortwlama en az kac olmali 1000 falan mi ?

Cuma gunu cikti bu sonuc veya simdi yarin yqni sali gunu tekrar bqkilacak ortwlama en az kac olmali 1000 falan mi ?
Bildiğim kadarıyla regl gününün gecikmesi ve 3.gunu 1000in uzerinde olmalı ,ama ben birbucuk yıldır araştırma yapıyorum ve kişiye göre degisiyor. Sağlıklı gebelik örneğin benim cuma günü 5.21 bugün pazartesi gecikmemin 2.gunu en az 50nin uzerinde olmalı hatta daha fazla yani düzenli artış olmalı zaten sonra çok büyük artışlar oluyor rakam 5in üzeri ve düzenli artış inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…