Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba benim Sat 29 Mart. Gecikmenin 5. Gününde cumartesi günü evde idrar testi yaptım tek çizgi silik çıktı. Bu sabah tekrar idrar testi yaptım çift çizgi tam çıktı . Hastahaneye gittim kese görülmedi, kan testi istedi doktor beta hcg 734 çıktı normal mi sizce?

Hayırlı olsun 2 günde bir aynı yerde aynı saatte tekrarlanan beta sonuçları artışı ile takip etmelisiniz

Merhaba
Ben tüp bebek tedavisi sonucunda
19 Nisan kan değerim 204
5 mayıs 275
9 Mayıs380
11 Mayıs 387
17 Mayıs 471
Doktoruma göre bekledikleri orana göre düşükmüş
Ama ben bu tabloya baktığımda normal gibi görüyorum.Şuan 1aylık bir minnak
Sizin görüşünüz nedir
Teşekkürler

Sağlıklı gebelik iki günde iki kat artış göstermesi lazım ondan dolayı demiş doktorunuz.

Merhaba beta ölçtürmeden önce idrar testi yapmış mıydınız? Pozitif gördünüz mü? Yoksa direk kan mı verdiniz

Hayırlı olsun 2 günde bir aynı yerde aynı saatte tekrarlanan beta sonuçları artışı ile takip etmelisiniz
Teşekkür ederim canım çok karışık gidiyor. 14 ünde tekrar doktora gittim kese göründü 27 sinde gel kalp atışlarına bakalım dedi. Dün şehir dışına çıktım ailemin yanına akşam kahverengi lekelenme oldu şimdi de pembe bir akıntı geliyor. Bugün burada bir doktora gittim kese var ama bebek görünmedi. Bi de çift rahim görünüyor diye bişey çıkardı başıma kesenin olmadığı rahimde kanama varmış. İğne yazdı düşük riski için. Haftaya tekrar görmem gerekiyor dedi. Ben yine 27 sinde gidicem kendi doktoruma ama korkuyorum

Bende karmakarışık haldeyim kese gözüktükten 1 hafta sonra gittim büyümemiş kese dedi doktor kanaman lekelenmen olursa gel haftaya da büyümezse sıkıntı falan dedi pazartesiyi bekliyorum bende

Bende karmakarışık haldeyim kese gözüktükten 1 hafta sonra gittim büyümemiş kese dedi doktor kanaman lekelenmen olursa gel haftaya da büyümezse sıkıntı falan dedi pazartesiyi bekliyorum bende
İnşallah sağlıklı bir şekilde büyür ikisi de kucağımıza alırız şimdi ne düşünsek ne yapsak boş.Sabahtan beri mesaj okuyorum ihtimaller hala yarı yarıya kafamda hiç bişey değişmedi beklemeyi hiç sevmem ama beklemekten başka yapacak bişey yok galiba

Kızlar merhaba.
Pazar günü hamile olduğumu öğrendim. Hemen özelde kan tahlili yaptırdım beta hcg 473.2 çıktı. İlk muayene için bugün kadın doğuma gittim. Beta hcg 1755 çıktı. Ultrasonda kese görülmedi. Sizce değerlerim normal mi ? Kese görülmemesi normal mi ?

Arkadaşlar gebelik düşünmüyorum. İlişkiden 21 gün sonra, regl gecikmesinden 9 gün sonra kan testi verdim. Beta değeri 1den düşük 0 nokta bilmem kaç küsur negatif dedi. Pozitif olma ihtimali olmaz inşallah. Adet söktürücü verdi. Yorum yaparsanız çok mutlu olurum

Merhaba, bugun hamile oldugumu ogrendim. Gidip kan verdim b-hcg 354 cikti. Simdi ne yapmaliyim? Iki gunde bir kan vermeme gerek var mi? 1000 hcg olmadan kese gorunmuyormus doktora hemen mi gitmeliyim 1000 hcgyi bekleyeyim mi?

Selam

benim 3. haftamda 98 cikti bu deger normal degilmi
Merhabalar ben 2 ay önce kan testi vermiştim ondan beta 14.62 çıkmıştı sonra düşüş oldu 1,57 ye düştü doktorumla görüştüm bana yumurtlamanin gerçekleşmediğini tutunamadıni söyledi bu ay tekrar kan testi yaptım bundada 1,2 çıktı hamilelik varmı sizce yoksa 2 ay önce yaptığım düşüşmü bu değer 1,2

Ben 2 ay önce kan testi yaptırdım beta HCG 14,62 çıktı 1 hafta bekleyip tekrar kan verdim 1,57 ye düşmüştü doktorumla görüştüm yumurtlamanın gerçekleşmediğini tutunamadıgini söyledi. 2 ay sonra tekrar kan testi verdim ve şuan beta 1,2 gösteriyor sizce hamilelik varmı yoksa 2 ay önce yaptirdigim düşüşmü düşmeye devam ediyor

merhaba 1755 den kaç gün sonra kese göründü?

Selam arkadaslar önce ovulasyon,sonra idrar gebelik kim testim pozitif çıktı dün kan testi verdim 1776 çıktı sonuç sizce nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…