Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Arkadaşlar son adet tarihim 17 şubattı , bugun 21 mart ilk defa kan testini verdim 202 çıktı . Sizce nasıl .daha önce iki kere gebelik kaybım olduğu için biraz endişelendim .

bakıldı canım
8 mart 5,10
10 mart 31,29
14 mart 425,5 çıktı bidaha kan almadılar
Çok güzel çıkmış değerlerin sağlıklı gebelik gecirirsin umarım darısı başıma 😍kan verdim bende sabah ikindim çıkacak sonuçlar. Bana da dua eder misiniz bir defa kimyasalim var. Umarım bu defa düzenli artışı yakalarim

Çok güzel çıkmış değerlerin sağlıklı gebelik gecirirsin umarım darısı başıma 😍kan verdim bende sabah ikindim çıkacak sonuçlar. Bana da dua eder misiniz bir defa kimyasalim var. Umarım bu defa düzenli artışı yakalarim
benmde 2 kaybım vardı bundan önce. Rabbm gönlünüze göre versn insallah :) Lütfen sonuclar çıkınca bana da haber edin :) Şimdiden tebrik ederim sizi :)

Canm sonucun 630 çıktı. 5 gün gecikme var normal mi sence🥰
Normal canım 2 günde bir kan ver artışına baktır aynı yerde aynı saatte :) hayırlı olsun. Her kadının beta değeri aynı olmuyor kiminin tavan yapıyor kiminin normal seviyede artıyor😍😍

Normal canım 2 günde bir kan ver artışına baktır aynı yerde aynı saatte :) hayırlı olsun. Her kadının beta değeri aynı olmuyor kiminin tavan yapıyor kiminin normal seviyede artıyor😍😍
Ohh içimi rahatlattin kimi yerde okuyorum 4+5 iken değeri 3000 kusur çıkmış benm çok düşük diyorum kafamda senaryolar kuruyorum😂 ama dediğin givi sanırım herkeste bir olmuyo

Ohh içimi rahatlattin kimi yerde okuyorum 4+5 iken değeri 3000 kusur çıkmış benm çok düşük diyorum kafamda senaryolar kuruyorum😂 ama dediğin givi sanırım herkeste bir olmuyo
Aynı olmuyor canım için rahat etsin :) 2 günde bir aynı yerde ve aynı saatte kan vermeye özen göster :) beni de bilgilendir 😍😍 hayırlı olsun canım

Arkadaşlar benim degerim 8511 5 haftalık Altan muayene oldum gözükmedi sıkışık gitmemiştim ultrason da da gözükmedi 10 gün adet gecikmesi vardi yaptırdığmda acaba bu deger normal mi bu hafta tekrar gideceğim ama çok endişelendim bide doktor görmem lazım diye söyleyince içine kurt düştü cevaplarsanız sevinirim

Banada yardımcı olurmusunuz beta hcg 6 çıktı sonucumu almadım daha internetten baktım daha doktora gitmeme var meraktan çatlıyorun resmen

Arkadaşlar benim degerim 8511 5 haftalık Altan muayene oldum gözükmedi sıkışık gitmemiştim ultrason da da gözükmedi 10 gün adet gecikmesi vardi yaptırdığmda acaba bu deger normal mi bu hafta tekrar gideceğim ama çok endişelendim bide doktor görmem lazım diye söyleyince içine kurt düştü cevaplarsanız sevinirim
Canım alttan görmesi lazımdi ama dış gebelik ihtimalini söyledi mi

X