Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Tatlım selam , Değer evet düşük ama 5 ve sonrası gebe kabul ediliyor ancak iki günde bir tekrarlanan testlerle soruna cevap bulabilirsin.
İnşallah bebecikler karnındadır 👍🏻

Kizlar merhaba 29eylul beta hcg 31 çıktı 4 Ekim 190 çıktı değer.. Perşembe günü kontrolüm var sizce değer nasıl..4 Eylül sat ama bizim 13 Eylül'de korunmasız ilişki oldu neye göre değeri hesapliycam şu yumurtlama şeyini hiç anlamıyorum ya☺️☺️

Kizlar merhaba 29eylul beta hcg 31 çıktı 4 Ekim 190 çıktı değer.. Perşembe günü kontrolüm var sizce değer nasıl..4 Eylül sat ama bizim 13 Eylül'de korunmasız ilişki oldu neye göre değeri hesapliycam şu yumurtlama şeyini hiç anlamıyorum ya☺️☺️
Merhaba benimde adetim 1gün gecikti idrar yaptım silik ama iki çizgi çıktı kan verdim. 20 küsürlerde çok çok yeni dedi doktor 2 günde bir kan verip tekrarlicaz sizce tutar dimi 2. Çocugum olacak olursa

Meehabalar betanız çok düşükken yükseldi mi
Betanın düşüklüğü değil de 2 günde 2 ye katlanması önemli olan benim 30 du iki gun sonra 10 a düştü kimyasal gebelik geçirdim o yüzden sağlıkla ilerlemesi düzenli artışa göre belli oluyo canım

Merhaba benimde adetim 1gün gecikti idrar yaptım silik ama iki çizgi çıktı kan verdim. 20 küsürlerde çok çok yeni dedi doktor 2 günde bir kan verip tekrarlicaz sizce tutar dimi 2. Çocugum olacak olursa
Ay inşallah tutar sağlıklı ilerler değerlerimiz benimde ikinci çocuğum olucak☺️

Ay ben alttan baktirmiycam yaaa değer yükselince karından görünür heralde ilk hamileligimdede öyle yapmıştım ☺️ birkere alttan bakmıştı kanama lekelenme olmuştu bidaha baktirmam dedim
Bende istemedim hiç çok korkuyodum doktor değerini çok yüksek bulduğunu kesenin gözükmesi gerektiğini söyledi mecburen baktırmak zorunda kaldım ama sonrasında çok şükür kanamam vs olmadı yalnız ben korkudan çıktıktan sonra çok korktugum için bayıldım😁😘🙈

Bende istemedim hiç çok korkuyodum doktor değerini çok yüksek bulduğunu kesenin gözükmesi gerektiğini söyledi mecburen baktırmak zorunda kaldım ama sonrasında çok şükür kanamam vs olmadı yalnız ben korkudan çıktıktan sonra çok korktugum için bayıldım😁😘🙈
Ay ciddimi😄😄 ay çok kötü bişey yaa insan kötü hissediyor kendini

X