Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Arkadaşlar ben eylül 24 te yumurtlamam oldu 26 da tek gecelik ilişki oldu yani 13 günlük bir iliski değerim adetimin 2 günü 60 çıktı normalmi lütfen 🙏

Merhabalar bugun test yaptim 2.30 cikti deger yükselir mi sizce
Bende adetime 2 gün kala yaptırdım 0.100 cıktı. Bugun adetimin gecikmesinin 4. Günü. Göğüslerim cok acıyor kasıklarım ağrıyor adet olcam sanıyorum ama olmadım henüz. Acaba 2 gün kala kan testi böyleyken yükselme ihtimali var mıdır

Bende adetime 2 gün kala yaptırdım 0.100 cıktı. Bugun adetimin gecikmesinin 4. Günü. Göğüslerim cok acıyor kasıklarım ağrıyor adet olcam sanıyorum ama olmadım henüz. Acaba 2 gün kala kan testi böyleyken yükselme ihtimali var mıdır
Hic bilmiyorum canim inan ki benimde 4. Gun bugun adet olmadim bende bekliyorum

Merhaba adetiniz geciktimi peki eger öyleyse gidin tekrar kan testi yaptırın benim 2. Günü yükseldi adetten 2 gün önce çıkmadı

Kızlar selamm bende adetimden birgün önce kan testı verdim 74.5 çıktı hamilesin ama yükselmesi gerekiyor dedi hemşire sizce normalmi değerim??? adetim 3 gün geçtikten sonra yine gidicem pazartesi bakalım inşallah bebeğim benimledir

Merhaba HCG testini aynı hastanede iki gün ara ile aynı saatlerde vermen gerekli iki katı artiyorsa sağlıklı bir gebelik demektir.Ben bı düşük yaptım betam 1000 mesajla 1700 çıktı sonra 2300 3200 sonra da 2700 e düştü ve düşük yaptım.Umarim kimsenin başına gelmez.isteyen herkes sağlıkla kucağına alır yavrusunu inşallah 🙏🙏

merhaba benim de
13.10.2021 50,27
15.10.2021 107,98
19.10.2021 522,76 değerlerim nasıl adetim 9 gecikti iyi mi bu sonuçlar doktor randevum cuma günü henüz hiç gitmedim..

gayet iyi artmış belki geç döllenmedir.
bilmiyorum ki canım 28 eylül eşimle yakınlaştık yumurta çatladığı gün ondan eminim ama değerleimden emin olamadım ya aklıma takılıyor hep cuma günü bakalım doktor ne diyecek hiç gimedim henüz..
Arkadaşlar ben eylül 24 te yumurtlamam oldu 26 da tek gecelik ilişki oldu yani 13 günlük bir iliski değerim adetimin 2 günü 60 çıktı normalmi lütfen 🙏
Bende 14. gün 50 çıkmıştı 2 gübde bir kan ver 2 katı artması gerekiyormuş benimkiler de 50 107 522 belli birşeyyok bende bilmiyorum ama cuma günü randevum var

Merhaba kızlar 17 Ekim’de regl olmam gerekiyordu olmadım kan verdim 19,80 çıktı
19 Ekimde 55,40 çıktı
21 ekimde 169,0
23 Ekimde 411,81 çıktı

Bugün regl gecikmesinin 9.günü regl ile hesapladığımda tam 5+1 güne denk geliyor ama hcg buna göre az değil mi?
Ağustos’ta kimyasal geçirmiştim geçen doktora gittiğimde geç döllenme olmuş olabilir ama değerler güzel ilerliyor dedi yine de tedirginim açıkcası.

Merhaba kızlar daha önce de konu açmıştım.
Şöyle özet geçeyim

17 Ekim’de regl olmam gerekiyordu olmadım kan verdim 19,80 çıktı
19 Ekimde 55,40 çıktı
21 ekimde 169,0
23 Ekimde 411,81 çıktı

Bugün regl gecikmesinin 9.günü regl ile hesapladığımda tam 5+1 güne denk geliyor ama hcg buna göre az değil mi?
Ağustos’ta kimyasal geçirmiştim geçen doktora gittiğimde geç döllenme olmuş olabilir ama değerler güzel ilerliyor dedi yine de tedirginim açıkcası.

Değerleriniz gayet güzel geç döllenme olmuş olabilir döllenme ne zaman oluyor bilmediğimiz için beta hcg az ya da çok diyemiyoruz. İnşallah bu kez sağlıkla ilerler.

Hanımlar sağlık ocakları kan testi alıyor mu?
Alıyorlarsa ne demem gerekiyor doktora?
Sağlık ocaklarından alınan kan testi ne zaman belli oluyor bir de?

Şimdiden teşekkürler 🍀

Hanımlar sağlık ocakları kan testi alıyor mu?
Alıyorlarsa ne demem gerekiyor doktora?
Sağlık ocaklarından alınan kan testi ne zaman belli oluyor bir de?

Şimdiden teşekkürler 🍀
Önce aile hekiminizden randevu alın randevusuz ilgilenilmiyor. Sonra doktora gebelik şüphesiyle kan tahlili yaptırmak istiyorum diyorsunuz. Hemşireye yönlendirip sizden kan alınıyor. Bir gün sonra saat 15 ten sonra tahlil belli oluyor. Sonucu almak için de randevu isteniyor. E nabıza sonuç geç düşüyor. Ben sonuç için randevuyu almıştım ama 3 gün sonrasına verdi. Bir gün sonra sağlık ocağının önünden geçerken bir sorayım belki söylerler dedim rica ettim doktor bey kabul etti sonucu söyledi. Çok ayrıntılı oldu sanırım😊

Önce aile hekiminizden randevu alın randevusuz ilgilenilmiyor. Sonra doktora gebelik şüphesiyle kan tahlili yaptırmak istiyorum diyorsunuz. Hemşireye yönlendirip sizden kan alınıyor. Bir gün sonra saat 15 ten sonra tahlil belli oluyor. Sonucu almak için de randevu isteniyor. E nabıza sonuç geç düşüyor. Ben sonuç için randevuyu almıştım ama 3 gün sonrasına verdi. Bir gün sonra sağlık ocağının önünden geçerken bir sorayım belki söylerler dedim rica ettim doktor bey kabul etti sonucu söyledi. Çok ayrıntılı oldu sanırım😊
Harika anlatmışsıniz, teşekkür ederim 😊
Reglim iki gün gecikti, kaset test yaptım negatif çıkıyor. Bazen 35 bazen 27 günde adet olurum aslında, yani normal bir gecikme olabilir diye düşünüyorum. Ama aklımda ya kanda çıkarsa diye de geçiyor.
Sabırsızlıkla bekliyorum 😊

X