Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Gittiğim doktorda bi tuhaflık vardı sanırım normalde çoğu doktor vajinal ultrasonu teklif eder hamileler kabul etmez, benim doktor da vajinal ultrasonla bakalım dediğimde şuan için gerek yok dedi:KK20:
Bazı doktorlar farklı anlamak zor hayırlısı olsun İnşallah 🥰

Merhaba yeni katıldım ben bugün kan testi yaptırdım 10.84 çıktı hamilemiyim acaba sizinde 10 çıktı yazmışsınız hamile kaldınızmı çok merak ediyorum cevap verirseniz çok mutlu olurum teşekkürler
Canım benimde adetime bir gün kala 9 çıkmıştı iki gün sonrasında baktığımda 54 e yükselmişti.önemli olan iki katına çıkması ve bir hafta sonra 984 oldu haftaya keseyi görmeye gideceğim inşallah. Bende senin gibiydim bana çok düşük geliyordu. Herkese soruyordum. Kimyasal gebelikten çok korkuyordum. Çok şükür atlattım. Yerinde olsam kendime bir doktor belirler ve beta takibinde bulunurdum. Bazen düşük olmaması ve bebeğin daha hızlı tutunabilmesi için progestan ilaç veriyor ve folik asit veriyor doktor. Bol su içmeni öneriyor tavsiyelerde bulunabiliyorlar. Sen adetinde geçmişse hemen doktor takibine gir. Ben öyle yaptım. Ne zaman tekrar gelmen gerektiğini bile söylüyorlar. İnsan çok rahat ediyor. Her hafta yükselişe bakar kan ister betan 1000 olunca da gün verir keseyi görmek için. Ama enazından o zamana kadar doktor kontrolünde olur kafanda ki soru işaretlerini doktorundan öğrenirsin. İnan burada herkes birşeyler söylüyor ama herkeste farklı kimi geç döllenme olduğu için betası düşük çıkıyor kimi tam tersi yüksek çıkıyor. İnsan kendi kendini yiyiyor sonra benim çok düşük niye diye. Bende senin gibiydim. 9 la başladı betam. Çok şükür şimdi 6 haftalığım neredeyse. Ben öyle yaptım önermek istedim sadece. Bol dinlen bol su iç verilen ilaçları da iç enazından keseyi görene kadar. İnşallah hakkında hayırlısı olur. Nasibi varsa gelecektir zaten emin ol. Allah’a bırak derim 🙏🏻🥰

Merhabalar ;
son adet tarihim 12 ağustos ve dün kan tahlilimde beta hcg değerim 890 çıktı. Henüz kontrole gidemedim. Değer normal midir bilen arkadaşlarım bilgilendidirse çok sevinirim

Merhabalar ;
son adet tarihim 12 ağustos ve dün kan tahlilimde beta hcg değerim 890 çıktı. Henüz kontrole gidemedim. Değer normal midir bilen arkadaşlarım bilgilendidirse çok sevinirim
resmen aynı bizim sizinle benimde son adet başlangıcım 10 ağustos ben pazar günü beta yaptırdım 830 cıktı bugün de yaptırdım sonuc bekliyorum

insallllahhh canimmm haber vermeyi unutma bizedee! Benim arkadasim kan testini adet gününden 6 gün önce yapmisti negatif cikmisti. ama adet olmadi! idrar testi yapti adet gününde pozitif cikti.

RABBIM insallah her isteyene anne olmayi nasip eder! :CüvCüv:
:Saruboceq:
Benimde adete 3 gun kala hayalet bi cizgi olfu bugun sabah tekrarlafim daha belirgin silik cixgi oldu en sonda 22 agustosta adet gorfum 28 gunde oluyorum duzenli eylul 4 yumurtlama gunumdu ama neye gore sayicam hamulemiyim ne kadarlik dir hic tahminim yok bilem varmi 😊

Eklentiler

• 20210916_064148.jpg
    20210916_064148.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 71
Arkadaslar merhaba bende yeni katildim 2 gun var adetime ilk dun yptim hayalet bugun yaptim biraz dağa belirgindi cizgi 1 sorum sizce varmi 😊 2 sorum ustde bir tablo paylasilmis ama tabi bn konuya hakim degilim 22 agustos son adet tarih baslngicim 28 gun adet dongum eylul 4 de yumurtlma tarihim yani ne kadarlik olmus oluyor yumurtlamayi degerlndirmistik ?

Eklentiler

• 20210916_064210.jpg
    20210916_064210.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 62
  • 20210916_064148.jpg
    20210916_064148.jpg
    31 KB · Görüntüleme: 66
Arkadaslar merhaba bende yeni katildim 2 gun var adetime ilk dun yptim hayalet bugun yaptim biraz dağa belirgindi cizgi 1 sorum sizce varmi 😊 2 sorum ustde bir tablo paylasilmis ama tabi bn konuya hakim degilim 22 agustos son adet tarih baslngicim 28 gun adet dongum eylul 4 de yumurtlma tarihim yani ne kadarlik olmus oluyor yumurtlamayi degerlndirmistik ?
Canım hamilesiniz yeni olduğu için değeriniz düşük ise hayalet çizgi olabilir , son adet tarihinin ilk gününden bugüne saydıgın zaman kaç hafta olduğunu anlayabilirsiniz tebrik ederim şimdiden inşallah test doğru sonuç vermiştir :)

Canım hamilesiniz yeni olduğu için değeriniz düşük ise hayalet çizgi olabilir , son adet tarihinin ilk gününden bugüne saydıgın zaman kaç hafta olduğunu anlayabilirsiniz tebrik ederim şimdiden inşallah test doğru sonuç vermiştir :)
Cok tesekkur ederim cvp icin gercekten bu ko uda biseyler duymk konusmak istiyor insan heyacnli bi durum 😊 ilk gun yptigimda bn gordum cizgiyi gayalet ama fotoda grunmuyodu test mi bozuk acba dedim bugun tekrarlayinca kisa surede belirgin oldu bn beyaz akintim car 1 haftadir belirgin ondan ve agrilarimdan suphlnmistim insllh saglikli gebelikdir yani 3.5 hafta gibi oluyo ozamn sanirim

Benim adet dönemim 4 ağustos beta hcg değerim 560 çıktı doktor gayet iyi dedi ama bebeği göremedi pazartesi tekrar gideceğim kaç haftalık oluyor acaba . 560 iyi mi ?

Cok tesekkur ederim cvp icin gercekten bu ko uda biseyler duymk konusmak istiyor insan heyacnli bi durum 😊 ilk gun yptigimda bn gordum cizgiyi gayalet ama fotoda grunmuyodu test mi bozuk acba dedim bugun tekrarlayinca kisa surede belirgin oldu bn beyaz akintim car 1 haftadir belirgin ondan ve agrilarimdan suphlnmistim insllh saglikli gebelikdir yani 3.5 hafta gibi oluyo ozamn sanirim
Rica ederim konuşmanız sormanız soru işaretleriyle yaşamaktan daha iyi :KK66:) ne gibi agrılarınız var peki, inşallah canım sağlıklı nır gebeliktir inşallah gidip kan tahlili verip emin olun bence :KK66:) ❤️

Rica ederim konuşmanız sormanız soru işaretleriyle yaşamaktan daha iyi :KK66:) ne gibi agrılarınız var peki, inşallah canım sağlıklı nır gebeliktir inşallah gidip kan tahlili verip emin olun bence :KK66:) ❤️
Bel agrim vardi ve kasik agrim suan kasik agrim devam ediyor bu arada kasik agrim hafif hafif geliyor cok keskin birsry degil ama tabi tedirgin oluyor insan dediginiz gibi kan icin haftaya gidebilicem hastaneye is yogunlugum nedeniyle hafta sonu testi tekrarlarim pazar gunu adetin 2 gunu olucak olmazssam insllh paylasirim burdanda 😊

Bel agrim vardi ve kasik agrim suan kasik agrim devam ediyor bu arada kasik agrim hafif hafif geliyor cok keskin birsry degil ama tabi tedirgin oluyor insan dediginiz gibi kan icin haftaya gidebilicem hastaneye is yogunlugum nedeniyle hafta sonu testi tekrarlarim pazar gunu adetin 2 gunu olucak olmazssam insllh paylasirim burdanda 😊
Ama normalmiş sanırım kasık ağrısı hamilelik hormonları yükseldiği için Allahın izniyle Rabbim korur inşallah korkma tevekkül et sakin ol :KK66:) ❤️ güzel haberler verirsin inşallah ❤️

X