Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Ne oldu sonucunuz acaba

Merhabalar adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım ve beta değeri <2.0 çıktı doktor haftaya gel bir daha test yapalım dedi adet belirtileri yaşadım fakat olmadım lekelenme de olmadı şu an 3 gün gecikme oldu. Başına böyle birşey gelen oldu mu hamilelik var mı yok mu anlayamadım

İlk kimyasal gebelik geçirmiştim ve bugün çok şükür kesem gözüktüü Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba 48-72 saat arasında 2 kat kadar artması gerekiyor. Sizinki biraz fazla artmış. Aynı lab. Larda mı yaptırdınız. Eğer öyle ise takip etseniz iyi olur bence.
O günden sonra beta baktırmadım kendim de hastanede çalıştığım için doktorum gel kesene bakalım olmadı beta isteriz dedi bugün gittim ve kesem gözüktü çok şükür

Merhaba adetten 1 gün geçince değerim 20 çıktı çok mu düşük diye düşünmeye başladım şu anda sizce düşük mu?

Sonucun nasil cikti canim . Benimde reglin 2. Gün gecikmesinde sabah 31 cikti sonucum. Doktor sağlıklı oladabilir olmayadabilir ama degerin düşük dedi.
Bugün 6. gün 177 çıktı canım sanırım normal artışı arada batırmadım çünkü hiç ama hesaplama normal gibi doktora henüz göstermedim

Arkadaşlar merhaba. Son adet tarihim 5 haziran. ovulasyon testine göre 16 haziran ovulasyon günüm. dün beklenen adet tarihimdi ama adet olmadım.

bugün yani ovulasyonun 15. gününde yaptırdığım kan testinde beta hcg 163 çıktı. burada yazılanlara baktığımda biraz düşükmüş gibi geldi. daha önce dış gebelik geçirdiğim için biraz da tedirginim açıkçası. cuma günü tekrar kan vericem ama beklenen adet tarihinden 1 gün sonrası için bu değer iyi midir?

Bence gayet iyi yine de 2 gün sonra değerlerinize bakın öyle zaten anlaşılır

Bence gayet iyi yine de 2 gün sonra değerlerinize bakın öyle zaten anlaşılır
Tesekkur ederim umarım güzel bi sekilde artar. Bu hafta bi daha test yaptirmamaya karar verdim zira beni çok strese sokuyor bu durum. Sabahlari idrar testiyle koyulasma olup olmadığını kontrol edicem. Haftaya da doktora giderim artık zaten saglikliysa haftaya keseyi gormemiz lazim.

Benim 15.gün 144 cikmisti bence iyi saglikla kucaginiza alin :)

Cnm benim125 di suan cocugum 10aylik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…