Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kizlar merhabar adetim 12 gun gecikti basta kan testim 10 cikti 1 gun ara ile 33 cikti bugum 16. Gun dun gece dr ra gittim cok erken gec dollenme buyuk ihtimal dedi adet tarihine gore 10. Hafta da gel kese yada kalp atisi var mi bakalim dedi . Arada saglik ocagina gidip olctirsem mi artisa gore giderim dr ra . En dusuk beta kac ken kalp atisi duyulur acaba

Arkadaşlar merhaba benimde bir sorum olacakti 1341.71 doktor 4 haftalık dedi geçen hafta şuan 5 hafta bitmek üzere sizce normalmi

Merhaba kızlar ben tüp bebekle hamile kaldım ama 10.gun değerim 124 12. Gün değerim 138 çıktı böyle olup sonradan yükselen oldu mu hiç.cok korkuyorum.doktorum 15 gün sonra gel dedi

Kizlar bu degerlere gore benim yani 33 beta hcg 12 gun sonra kaca yukselmesi gerek

Kizlar adetim 2-3 gun gecti olmadim test yaptim silik cikti pozitif yumurtlama gunlerini hep degerlendirdik cok istiyoruz ne zamanda bebek sahibi olmuyi bugun Dr gittim kan testi yapildi ve beta hcg 17,44 cikti ve idrar testide pozitif cikti dr bugun bakti keseyi goremedi hamileysem 4+3 gunluk hamileyim bu zaman icinde ultrasondan kese gorunmez mi ? Alttan bakmadi 2 gundur ayakta biraz yuruyeyim is yapayim hemen Kahve rengi akinti geliyor 2 gundur progestan verdi ama beta cok dusuk sanirim hamilelik olmayacak dusuk olacak gibime geliyor bu durumda olan var mi ? Lutfen yardimci olun arkadaslar cok uzgunum

Merhaba arkadaşlar. Siteye yeni üyeyim. Gebelik belirtisi olarak meme ucunun çevresindeki yuvarlak kahverengi bölgede sivilce şeklinde küçük nokta gibi şişlikler var böyle bişey yaşayan var mı?

Benim dr gec dollen me olabilir dedi dr rum kac degerim dusuk 2 kati duzenli artis var keseyi bebegi gormemiz icin vakit gecmesi gerek gedi 22 gun gecti adetimden bu gece kan vericem inşallah yukselmistir degere gore dr ra gidicem bebegi gormeye canim . 1 gun ara ile kan vermen lazim 1 kati artik var ise saglikli gebelik imis

Merhaba benim adet olacağım gün beta hcg tahlili 112 çıktı 2 gün sonra 183. 2 katı artış olmadığı için doktorum tekrar istedi 312 ve 585 çıktı sağlıklı bir artık gözükmüyor dedi gidip muayene olmadım salı gidicem bu şekilde olup sorun yaşamayan varmı acaba

Kizlar merhaba. İlişkiden bu yana 13gun geçti. Sat 21mayis yarın 15haziran adete 6gun kalıyor. Sizce erken gebelik testi yapmalı mıyım ? Bir hafta önce kanda 1.20cikti ama çok erkendi daha şimdi yarın test yapsam 6gun önceden sonuç verir mi acaba ?

Merhaba, sat 16 mayıs. Bat 11 hazirandı. 11 haziranda 48,3, 15 haziran 145,5. Bana buradaki örneklere göre biraz düşük geliyor. Kişiye özel olduğunun da farkındayım ama sizlere danışmak istedim. Daha takip etmem gerekir mi? Cevap verebilirseniz çok memnun olurum.

Arkadaşlar merhaba. Cuma akşamı beta baktırdım 161 çıktı. Bu sabah tekrar verdim 689 çıktı. Artışı sizce olumlu mu? Yardımcı olabilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba. Cuma akşamı beta baktırdım 161 çıktı. Bu sabah tekrar verdim 689 çıktı. Artışı sizce olumlu mu? Yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba 48-72 saat arasında 2 kat kadar artması gerekiyor. Sizinki biraz fazla artmış. Aynı lab. Larda mı yaptırdınız. Eğer öyle ise takip etseniz iyi olur bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…