Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Pozitif mi cikmisti? En belirgin belirti neydi ?
Adet gecikmemden anlamıştım zaten ilk bekliyordum gebelik, adet ağrısı gibi ağrılarım vardı. Sonrasında evde test yaptım hafif silik çıktı sonrada sağlık ocağına gidip kan verdim 68 çıktı

Merhaba benimde adetime 1 hafta var. 10 gün kala idrar testinde mi gördünüz? Ya da sağlık ocağına gitsem.cikar mi acaba?

Merhabalar
Sırasıyla beta sonuçlarımı veriyorum son betayi geçen cumartesi verdim. Bu hafta cumartesi doktor randevum var. Tekrar beta olcturmeli miyim yoksa doktor randevusunu mu beklemeliyim şimdiden teşekkür ederim

Gerek yok canım bu artışı gördükten sonra bir daha baktırmıyorlar artık ultrason önemli Hayırlı olsun

Merhaba arkadaşlar geçenlerde belirtilerimi yazmistim 1 hafta gecikmeden sonra adet oldum hemde çok ağrılı ve kanamalı ne yalan söyleyeyim sevindim çünkü planlı gebelik değildi ve ben röntgen tomografi bir ton ilaç kullandım neyse asıl mesele bir haftadır benim sütüm geliyordu dün arttı baş dönmem mide bulantım ve karnımda damar gibi atmalar var tekrar test yaptım pozitif hiç böyle bişey olurmu başına gelen varmı yani bildiginiz adet yoğunluğu ağrısi yaşayıp hamile olan varmı çok şaşkınım eşim akşam kan vermek için goturcek beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…