Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Arkadaşlar ben ayın 1nde kan tahlili verdim beta hcg 431 çıktı bide bugün kan verdim 1620 çıktı. Ben 2 katı artar diye biliyordum. Sizce bu artış normal mi henüz doktora sonuç göstermedim. Yarına kaldı. Bide bu değer de kalp atışı ve kese görünür mü sizce?

Merhaba arkadaşlar Allah nasip ederse bende hamileyim yumurtlamam geç oldu adetimin 35. Günü oldu yani tam adet tarihimde yumurtlama oldu şimdi
Benimde ovilasyon tarihine göre 17. Günü 432 çıktı 2 gün sonra tekrar yaptıracağım inşallah devam eder ve 2 katı artar doktor henüz çok yeni dedi ama ben korkuyorum daha önce kimyasal gebelik yaşadım

Canım kesenin görünmesi için beta değeri 3000 5000 olması gerekiyor yani şu an daha çok erken ve çok yeni

Kızlar merhaba
ben hamile oldugumu öğreneli 8 gün oldu. İlk öğrendiğimde cuma günüydi beta hcg 145ti
2 gün sonra pzt idi 513 oldu.
Önümüzdeki cuma doktor keseyi görürüz betahcg 2 bin olur dedi.
işte bugün o cuma baktı ve keseyi göremedi. Kan tahliline yolladı betahcg dediği değere ulaşmış 2 bin olmuş
Progesteronda 60 iyi dedi
Ama yine keseyi göremedi
Dış gebelik olacağını düşünmüyorum progestoronun yüksek ama neden keseyi göremedik dedi. Netleşemedi.
Yarın tekrar gidicem ama cok korkuyorum dış gebelik olabilir mi?

Kötü düşünme canım iyi düşün iyi olsun.

Benimde 513ten 1954 oldu ama kese görünmedi cnm dış gebelik olur dşye cok korkuyorum

Merhaba benim adetim beş gün gecikti bugün kan testi verdim beta hcg 1350 çıktı 5 haftalık hamile olmam gerekiyor değerim normal mi?

Canım kese için 3000 olması gerekiyor kişiden kişeye ve döllenme zamanına göre de değişebilir diye düşünüyorum

benimde adem olmam gereken günün ertesi günü kan testinde 66 çıktı 2 gün sonra tekrarladım 151 çıktı. sizce artış nasıl.
bu gün doktora gidicem artmıştır inşallah

merhaba canım benimde değerler senin gib.
senin sonradan değerlerin arttımı nasıl oldu. dpktpr neler dedi

merhaba canım benimde değerler senin gib.
senin sonradan değerlerin arttımı nasıl oldu. dpktpr neler dedi
Merhaba canım sonra ben kadın doğumcuya gittim tekrar kan verdim 181 e çıkmıştı bir daha betaya bakılmadı bebeğin gelişimine bakıldı seninde daha başı sanırım

Merhaba canım sonra ben kadın doğumcuya gittim tekrar kan verdim 181 e çıkmıştı bir daha betaya bakılmadı bebeğin gelişimine bakıldı seninde daha başı sanırım
ah super sevindim maşallah evet bende 2 kez kan verdim 1. adet gecikiminin 2. günüydü 66 cıktı
2 gün sonra 151 oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…