Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba durumunuz ne oldu acaba benim de adetim 15 gün gecikti, beta testi cuma günü yaptıracağım kese göründü mu acaba ben de strese girmek istemiyorum keseyi göremeyip:KK43:((
Bence direkt muayene olun 15 gün geçmiş peki idrar testi yaptınız mı eğer pozitif se hem kese hemde kalp atışı duyabilirsiniz

Canim mart mi nisanmi martsa cok

Mart mi nisan mi martin 27 sinden bu yana hesaplarsan 8inci haftada olman lazim 87 cikamaz degerin cok dusuk cunki kimyasal gebelik yada baska birsey olabilir doktorun bilgi vermis olmasi lazimdi gec dollenme bile olsa imkansiz cok dusuk
Belirti var mıydı idrar testinde çıktı mi

Canim banada gitme dediler ama ben biseylerin yolunda gitmedigini rahmin ediyodum uzulme her aci bi tecrube yapacak bisey yok maalesef ben son gidisimde her seye hazirlikliydim oyle konusuldu diye kendimi yedim gunlerce ileriki guzel gebelige hazirlikmis o dusukler Allahim tekrardan nasip eder insallah gercekten uzuldum .
Merhaba ben bugun test yaptım pozıtıf cıktı basıl oldu ya anlamadım. 26 nısanda dusuk kanamam baslamıstı.dusukk oldu.sımdı nasıl gebe oldum.bu da sorunlu bı durum sanıeım.ucuncu oluyor..yarın dr a gidicem. Olabılır mı boyle 3 mayısta dusuk knamam bıtmıstı.

Merhaba ben bugun test yaptım pozıtıf cıktı basıl oldu ya anlamadım. 26 nısanda dusuk kanamam baslamıstı.dusukk oldu.sımdı nasıl gebe oldum.bu da sorunlu bı durum sanıeım.ucuncu oluyor..yarın dr a gidicem. Olabılır mı boyle 3 mayısta dusuk knamam bıtmıstı.
Olabiliyo sanirim ardindan hamile kalan bi cok insan var doktor daha iyi yardimci olacaktir

Merhabalar hanimlar ben dun kan verdim kan degerlerim 1527 cikdi tam olarak kac haftalik oluyo bole olunca ve bana doktor bakinca keseyi gordu ama tam olarak bebekmi deilmi net bise diyemedim bu sonuclara normalmi bebegin gorulmemesi sizce

Kızlar adetim 12 gün gecikti. Kan testi sonucuma göre beta hcg değeri 19000 civarında. Sonuçlara göre 6 haftalık hamile gözükmekteyim. Doktora gittiğimde kese görünür mü sizce?
Bacim benim bat 1 haziran ama ben 25 mayisda bi idrar testi yapdim pozitif cikdi dunde hastabeye gittim kan testi yapdilar ve sonuclarim 1527 cikdi benim daha bat var gecmedi bile gunum sizce bu sayi normalmi sizinki 12 gun gecmis uzerinden 1900 cikmis benimki daha gecmedi bile 1527 cikdi ve bana 5+6diyolar acaba o sayilardamiyim sizce

Çok teşekkür ederim. 😘 ama doktor muhtemelen adetin sökülür sökülmezse 10 gün sonra gel dedi. Yani umutlu konuşmadı. Acaba akıntıdan dolayı mı? Bir haftadır kahverengi akıntım var
Daha regl var. Biraz erken yaptırmışsın kan testini. :) yerleşme durumu da olabilir. Bir sonra ki kan testine göre netlesicek aslında

X