Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kızlar sat 12 aralıktı ancak son 2-3 aydır döngüm 38 gün sürüyordu. Dün değerim 120+ çıktı. Sizce normal mi

Kızlar sat 12 aralıktı ancak son 2-3 aydır döngüm 38 gün sürüyordu. 2 gün önce değerim 120+ çıktı. Bugün yeniden kan verdim 376 çıktı. Sanırım 4 haftalık oluyor🤷🏻‍♀️

Merhaba 16’sında yaptırdığım kan sonucu 1280 demiştim ya 20’sinde sağlık ocağında verdim 22’sinde sonuç çıktı 6668 çıkmış 29’unda yani yarından sonra hastaneye gideceğim kalp atışını duyabilir miyim acaba? Çok merak ediyorum ve heyecanlıyım 🤗

Merhaba 3 yıl sonra ilk kez hamile kaldım geç döllenme olduğunu söyledi doktor degerler 35.74
2.deger 58.98 3.kani 3 gün sonra tekrarladım sonuç 107.7 çıktı degerler nasıl olduğunu söyleyebilir misiniz?

Iyi günler arkadaşlar normal de adetim hiç gecikmez 24 şubatta olmuştum bu ay günüm gecince test yaptirdim ve 0.5 cıktı negatif ama bel ve kasık ağrım devam ediyor baska hangi sebeplerden olabilir bilgisi olan var mi

Kızlar merhaba reglim 4 gün gecikince test yaptırdım 456 cıktı değerim. Sizce yolunda mıdır herşey?

Slm bayanlar son reglim 22 aralıktı 10 ocakta denemek için erken öğreneyim diye beta yaptırdım özelde 2.00 çıktı. 22 ocak regl olmadım test yaptım silik çıktı 2 gün sonra yine yaptım silik çıktı. 26 ocak kan verdim başka hastanede 27 çıktı. 2 gün sonra bakalım değer 2 kat olcakmı dedi. Devlette yaptım 64 çıktı. Kendi druma gittim dün baktı yeni beta yaptı 77 çıktı. 2 kat diil bu sağlıksız olabilir dedi yarın yine yapıp bildircem bu değerler geç döllenmemidir yaşayan varmı. Artı 7 cm ve büyüyen miyomumda varmış.

:nazar:arkadaşlar bn siteye yeni üyeyim slm.20 seneden sonra sürpriz sat tarihinde kanda hcg baktırdım 17.19 doktor biyokimyasal gebelik dedi 1 hafta sonra çağırdı çok endişeleniyorum bni aydınlatırmısınız şuan günüm 2 gün geçti vakit geçmek bilmio budeğer çokmu düşük ?doktor geç döllenme olabilir dedi .ancak kasıklarımda sancı vr ,ve müthiş gazım vr ara ara çok saydam akıntım vr bugüne kadar hiç böle bişey yaşamamıştım.yaşadıklarınızı paylaşırsanız sevinirim. buarada bnm sat 9 şubat ayrıca 23 gündebir adet görürdüm.:emir_bebek:
SELam beynimde 40 çıktı bendende şüphelendiler ama bir haftaya yukseldi yeni hamileliklerde oluyor ama 100leri görmeden bişe diyemiyor lar hamilesin diye bence hamilesinizdir korkmayın

Kızlar bende gebeliğimi yeni öğrendim adet günüme bir gün kala bhcg değerim 12,63 çıktı yarın iki gün olcak kan vericem tekrardan çok mu düşük sizce çok korkuyorum artmazsa diye 😢 böyle olup artan var mı?

belki gec dollenme olmustur hemen psikolojini bozma sakin ol ve biraz zaman tani minige ..

Kızlar merhaba ben pcosum 39.günde yumurtlama gördüm ve 5 gün değerlendirdik çatlamadan 12 gün sonra kan verdim yani dün beta 25.7 çıktı daha çok yeni 2 3 gün önce döllenme olmuş dedi doktor..haftaya kan vericem geç döllenme dedi..inşallah beta yükselir sizce normal bi değer mi?

canim hayirli olsun zaten dr demis daha cok yeni ..bu haftayi atlat yine bakarsin degerin yukselip yukselmedigine..sen sadece dinlen yorma kendini az sabir 🙂💝🙏

X