Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Adetim 6 gün gecikmişti pzt günü kan testi verdim ve beta hcg 304 çıktı ama kese olusmamıştı haftaya perşembeye tekrar gel dedi son adet zamanım 28 temmuz buna göre hesaplarda 4 haftalık olması gerekmez mi 4 haftalıksa niye kese olusmamıştı lütfen yardımcı olun ilk hamileliğim
Aynı dönemde hamileyiz kese için erken en az 6. Hafta görülürmüş

Merhaba kizlar adetim 5 gun gecikince once 2 tane idrar testi yaptim net bi sekilde pozitif gosterdi. Ardindan kan testi yaptirdim hcg 126 cikti, doktorum gayet normal 4 5 haftaliksin dedi ama burda yorumlari okuyunca gozume cok dusuk geldi degerlerim :110: sizce bi sorun olabilirmi?

Merhaba kizlar adetim 5 gun gecikince once 2 tane idrar testi yaptim net bi sekilde pozitif gosterdi. Ardindan kan testi yaptirdim hcg 126 cikti, doktorum gayet normal 4 5 haftaliksin dedi ama burda yorumlari okuyunca gozume cok dusuk geldi degerlerim :110: sizce bi sorun olabilirmi?
çok normal benim de 115 çıkmıştı
ilk testim de 37 çıkmıştı

Aynı dönemde hamileyiz kese için erken en az 6. Hafta görülürmüş
Çok afedersiniz peki sizde ishal durumu oldu mu dün gece 3 den beri kemiklerim sızladı baş dönmesi midem bulandı sola sağa dönemedim sırt ustu yatınca duruyordu bulantı sabaha karsıda ishal oldum normal mi bu tarz şeyler kafamı kaldıramıyorum

Fatoşçum iyi tabiii...Maşallah :nazar: Benim de SAT 18 Ocak tı ve galiba 2-3 şubat gibi yumurtladım. Eğer hamileysem bugün 3+3. Yarın kan tahlili yaptırıcam ben de...Hadi inşallah hayırlısı bakalım dua edin bana :KK70:
Kızlar bugün kan tahlili yaptırdım 393.3 cıktı sizce ne hamilemiyim

Çok afedersiniz peki sizde ishal durumu oldu mu dün gece 3 den beri kemiklerim sızladı baş dönmesi midem bulandı sola sağa dönemedim sırt ustu yatınca duruyordu bulantı sabaha karsıda ishal oldum normal mi bu tarz şeyler kafamı kaldıramıyorum
Merhaba, aynı durum bende de var. İshal için doktorum normal demişti. Hatta kabız değil de ishal olduğun için şanslısın demişti

Arkadaslar bi bakar misiniz 🤗
Pazartesi adet gecikmemin 4.gunuydu kan verdim sonuc 2.30 cikti bugun 8.gun ve hala adet olmadim sizce bi yukselme olabilir mi umutlanmali miyim??

Bende de kabızlık oldu :KK43:

Kızlar ben tüp bebek yapıyorum transfer sonrası sonucum betahcg Sonucumun ilki 177 ikinci testim 536 çıktı Ama 12ci gündeyim hala bi belirti yok normalmidir. Doktor aradıgında sonuçlarımın çok iyi çıktığını söyledi 15 gün sonrası için randevu almamı söylediler kalp atışını dinlicekmişim

Kızlar ben tüp bebek yapıyorum transfer sonrası sonucum betahcg Sonucumun ilki 177 ikinci testim 536 çıktı Ama 12ci gündeyim hala bi belirti yok normalmidir. Doktor aradıgında sonuçlarımın çok iyi çıktığını söyledi 15 gün sonrası için randevu almamı söylediler kalp atışını dinlicekmişim
Bencede çok iyi artış olmuş😀 herkeste belirtiler farklı oluyor güzel düşün güzel olsun

Arkadaslar bi bakar misiniz 🤗
Pazartesi adet gecikmemin 4.gunuydu kan verdim sonuc 2.30 cikti bugun 8.gun ve hala adet olmadim sizce bi yukselme olabilir mi umutlanmali miyim??

Maalesef canim, 4cu gunde 2.30sa deger cok dusuk.
Emin olmak icin gebelik testi yapmakta fayda olabilir ama bence fazla umitlenmeyin.

Bende 5 haftalik gebeyim, yorgunluk ve asiri susama disinda bir belirti yok.
Kadindan kadina degisir. Degeriniz yukselmis bence kendinizi yormadan kendinize iyi bakmaya calisin.

Gebelikte HCG hormonu yukselir. Iki gun arayla ikiye katlamasi gerekirdi. Bence bir sure daha bu yukselmeyi takip etmekte fayda var.
Son deger sali gunu yani dün bakildi ve persembe yani yarin tekrar baktiricam zaten doktorum da tekrar baktirmami soyledi ama bu degerle bile yuzde 60 artmis gorunuyor yine de yeterli degil mi acaba

X