Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Herkese merhaba.
yumurtlamadan sonra 12. Gunde beta hcg 24,49
14. Gunde 82.66 cikti. Doktorum ilk sonuca kimyasal gebelik olabilir adet gectikten 1 hafta sonra kan testi yaptir dedigi icin ikinci testi ona soylemedim henuz. Bayram sonrasi test yaptiracagim ama meraktan da oluyorum.
2 gun arayla 24 ve 82 beta sonuclari sizce ne demek? Ilk gebeligim erken sevinmek istemiyorum ama cok da heyecanliyim:110: fikirlerinizi soylerseniz cok sevinirim:KK200:

Herkese merhaba.
yumurtlamadan sonra 12. Gunde beta hcg 24,49
14. Gunde 82.66 cikti. Doktorum ilk sonuca kimyasal gebelik olabilir adet gectikten 1 hafta sonra kan testi yaptir dedigi icin ikinci testi ona soylemedim henuz. Bayram sonrasi test yaptiracagim ama meraktan da oluyorum.
2 gun arayla 24 ve 82 beta sonuclari sizce ne demek? Ilk gebeligim erken sevinmek istemiyorum ama cok da heyecanliyim:110: fikirlerinizi soylerseniz cok sevinirim:KK200:
Normalde iki kat artması lazım senin nerdeyse 4 kat bence iyi gibi

Selamun aleykum arkadaşlar. Benim de 4 sene sonra 2 ci hamileliyim. İlkini düşürdüm bu 4 sende. Sat 18 temmuzdu ve ben dün kan tahlili yaptirdım 9614 çıktı. Baya yüksek bu. Yarin doktorda randevum var. Dua edin bana da hayırlısı olsun 👐

Merhaba kızlar bende aranıza yeni katıldım bat:28ağustos ben 23ağustosta gebe olduğumu öğrendim kan testi bhcg 219.03 sizce bu değer fazla değil mi?? :dua: Bi aksilik olur diye çok korkuyorum 1 senedir istiyoruz..

Kızlar merhaba bugün şiddetli karın ağrısıyla acile gittim bthcg 18 çıktı sevinemedim korkuyorm geçen senede böyle düşük çıktığında kimyasal olmustu şimdi ne yapmalıyım ilaç vs biliyo musnz

Ayyy ne güzel haber🤩 insallah bende de öyle olur yarın tekrar doktora gidicem
Ben bu çocuk yapma serüvenine tek vardığım sonuc kesinlikle stres yapmıcaksın her ay denedik denedik denedik olmadı 1 senedir bu ay eşimin memleketine gittik malum pek bişi olamadı ama sürpriz oldu bana da beklemediğim anda ☺️inşallah seninde yükselicek 🙏🏼

Adetim 6 gün gecikmişti pzt günü kan testi verdim ve beta hcg 304 çıktı ama kese olusmamıştı haftaya perşembeye tekrar gel dedi son adet zamanım 28 temmuz buna göre hesaplarda 4 haftalık olması gerekmez mi 4 haftalıksa niye kese olusmamıştı lütfen yardımcı olun ilk hamileliğim

Ben adete 5 gün kala test verdim 219 çıktı haftaya gel dedi bende daha gitmedim doktora kese için ama benim baya arttı hcg doktorum iyi olduğunu söyledi bence sende 3gğnde bir test ver en azından değer yükseliyor mu düşüyor mu takip et canım ben adete 3 gün varken tekrar test yaptım 624 oldu çünkü kendin takip edebilirsin

Adetim 6 gün gecikmişti pzt günü kan testi verdim ve beta hcg 304 çıktı ama kese olusmamıştı haftaya perşembeye tekrar gel dedi son adet zamanım 28 temmuz buna göre hesaplarda 4 haftalık olması gerekmez mi 4 haftalıksa niye kese olusmamıştı lütfen yardımcı olun ilk hamileliğim

Kesenin görünmesi için Beta hcg nin 1000 in üzerinde olması lazım. Ben 5+4 te gördüm mesela. 4 hafta çok erken. Acele etme stres yapma sakince bekle eminim bir hafta sonra keseyi görürsün.

Kesenin görünmesi için Beta hcg nin 1000 in üzerinde olması lazım. Ben 5+4 te gördüm mesela. 4 hafta çok erken. Acele etme stres yapma sakince bekle eminim bir hafta sonra keseyi görürsün.
İnşallah canm nettende öyle şeyler okuyunca danısacak birilerini bulamadım
Doktorda dogru düzgün açıklama yapmadı kaç haftalık dedgmde kese olmadan bilemem ilacın açıklamasını yapmadan folik asit in var mı

İnşallah canm nettende öyle şeyler okuyunca danısacak birilerini bulamadım
Doktorda dogru düzgün açıklama yapmadı kaç haftalık dedgmde kese olmadan bilemem ilacın açıklamasını yapmadan folik asit in var mı

Folik asit içip bol bol dinlen. Ağır bir şey kaldırma, yorulma, mümkün olduğunca yat uyu.
Haftaya gittiğinde kese görünür haftası o zaman belli oluyor zaten şimdi son adet tarihine göre kabaca hesap yapılıyor.
5. Haftadan sonra kese 6. haftadan sonra bebek 7. haftadan sonra kalp atışı görülüyor.

Folik asit içip bol bol dinlen. Ağır bir şey kaldırma, yorulma, mümkün olduğunca yat uyu.
Haftaya gittiğinde kese görünür haftası o zaman belli oluyor zaten şimdi son adet tarihine göre kabaca hesap yapılıyor.
5. Haftadan sonra kese 6. haftadan sonra bebek 7. haftadan sonra kalp atışı görülüyor.
İnşallah o günleri görürüm folik asidi günde 1 defa diye yazdı eczacı kimisi günde 3 kere kullanıyormuş sıkıntı olur mu

İnşallah o günleri görürüm folik asidi günde 1 defa diye yazdı eczacı kimisi günde 3 kere kullanıyormuş sıkıntı olur mu

Doktorun söylediğini yapmak en doğrusu ben de günde 1 tane içiyorum bana 6. Haftada bir ilaç daha verdi demir vitamin ve folik asit içeriyor ileride sana da takviye yapacaktır.

X