Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Canım yaptırdım 415 çıktı baya artmış ama dün kahverengi lekelenmem olmuş korktum ama yerleşme diye düşündüm. Yarın doktora soracağım artık.
Oo super maşallah canım. Yorma kendini. Ben kan vermedim ama bu sabah yaptığım idrar testi cok sukur epey koyulasmis dün sabahkine göre bak
20190715_043043.jpg

Eklentiler

• 20190715_043153.jpg
    20190715_043153.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 46
slm arkadaşlar aranıza yenı katıldım.22 haziranda adet baslangıcımdı. 9 temmuzda beta testım 4,7 cıktı 13 temmuzda tekrarladım testı 8,8 cıktı. adetime 3 gun var. sizce geç döllenmiş olabilirmi hamilemiyimdir.?

Arkadaşlar, ovulasyon testiyle yumurtlama gününü tespit edip, ilişkiden sonra 9. Gün kanda ya da idrarda bhcg çıkmayan var mı?

Düzensiz adet olduğum için günümü hesaplayamıyorum geçen hafta cuma günü betahcg bakıldı 2.3 çıktı bugün test tekrarlandı 5.2 çıktı doktorun biri negatif dedi birisi de bir hafta sonra tekrarlayalım dedi.sizin yorumlarınız neler

Merhaba Bat 16 temmuzdu.
Cumartesi beta 257
Pazar günü kahverengi pembemsi leke geldi acilde beta 455 olmuş.
Bugün 983 olmuş.
Az az lekem oldu 2 gün bugün bayağı azaldı ama kese ve bebek için erken daha 4+2 oluyorum..
Umarım herkes istediğine hayırlısı ile kavuşur🤲

Merhabalar daha bugün aldım sonucumu🤭🤭
Bat 12 temmuzdu
Beta 2351.90
Birde anti HBs (makro) yazıyor o da 150.96 pozitif yazıyor hangisine bakacagizzzz :KK53:

Bende yarın gideceğim insallah bat ne zaman canim

Canım benim biraz karışık 4 Haziran’da 6 gün erken oldum ovulasyon testi kullanıyordum 22.gün gördüm çift çizgiyi 25 temmuzdu o yüzden benim batın üstünden 10 gün falan geçti. Sanırım geç yumurtladım ve o yüzden değer olarakta bu kadar küçük şuan.

X