Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Mrb bata 2 gün var sizce beta kaç çıkart..pozitif alanları şimdiden tebrik ederim rabbim kucağınıza almayı nasip etsin inşallahh

Eklentiler

• IMG_20190717_172729441.jpg
    IMG_20190717_172729441.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 42
Kizlar arkadaşlar lütfen bi yardımcı olun, 1822,45 çıktı bugün ama ultrosonda baktık bisey çıkmadı sonra kan verince bu deger cikti bu degerle gozukmemesi kotumu farkli bisey mi var demek allah korusun ya ben nisanda kurtaj oldum kalbi durdugu icin şimdide çok korkyorum

Kizlar arkadaşlar lütfen bi yardımcı olun, 1822,45 çıktı bugün ama ultrosonda baktık bisey çıkmadı sonra kan verince bu deger cikti bu degerle gozukmemesi kotumu farkli bisey mi var demek allah korusun ya ben nisanda kurtaj oldum kalbi durdugu icin şimdide çok korkyorum
Canım bende Nisan da kurtaj oldum bebegımın kalbı durmuştu ben hamılelıgımi öğrendiğim de degerım 3300 dü o zaman bıle gözükmemişti kese 2 gun sonra görmüştü doktor ama kucagıma almak nasıp olmadı inşallah sen bu bebeğini kucagına alırsın 🙏

Ultrasonda görünmemesi normal bence kalbinizi ferah tutun 😇

Benim Salı günü değerim 1004 idi bugün 2000 civarı olmuş olması lazım. Doktora gideceğim inşallah keseyi görme şansım olur bugün 😊🙏🏻

canım çok çok erken yapmışsın bence.benim gittiğim hastaenede referans aralığı 1.2> ise gebelik var diye gözüküyor.hatta ben adetime 2 gün kala yaptırmıştım 3.75 çıkmıştı yok sanmıştım ama değerim bir anda fırladı en son 3 hziranda 1594 tü şimdi 6000leri bulmuştur sen yinede adet gecikmesini bekle derim ben ama bu sırada yine de dikkatli ol ilaç falan alma
Merhaba bende adetime 2 gün kala kan testi yaptırdım betaHcg 2.30 çıktı
Acaba yükselme olabilir mi ne negatif yazıyor ne pozitif???

Slm kizlar sizlere umut olsun diye yaziyorum adetime 5 gun gecmisti bhcg kanda 5.33 doktor kimyasal gebelik baska doktor hic yok dedi bir gun sonra bhcg baktirdim 13.55 doktor sasirdi iki gun sonra yine yaptiralim dedi56 cikti iki gun sonra 143.55iki gun sonra 400.33doktor bile sasirdi birhafta sonra keseyi gorduk hamdolsun bir masallahinizi aliriz Rabbim ol degince olur dua herseyin basi

Kizlar yardimci olun dun tekrar betama baktirdim 324.5 cikti ama progesteron degerim 4.75 cikti dusuk olma ihtimalimi var acaba nette arastirdim doktor da yarin sabah gel dedi. Onceden bu degere bakiliyomuydu hatirlamiyorum.2. Cocugum bu ilki 8 yasinda ozaman sanki bakmadilar diye hatirliyorum. Acaba sorun olurmu ya korkuyorum

Merhaba hanimlar benim persembe gunu hcg 249 cikti. Araya cumartesi pazar girdi bugun sonucum 750di. Doktora sordum ama icim rahat etmedi :KK43: Benim gibi olan var mi?
Sizce normalmi 1000lerde olmasi gerekmezmi?

X