Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Meraba herkese benimde beta hcg testim 7.77 pozitif mi negatif mı yarın tekrar test vericem inş yükselir konu için bilgi verir misiniz

Kızlar 6 haftalik hamileyim ilk öğrendiğim zamanlar kasık, bel ve alt karın sancim vardi zaman gectikce azalmıştı ama bugün yine kasık agrim olmaya alt karina kramp gibi de degil gibi de nasil tarif etsem bilmiyorum sancilar giriyor seyrek şekilde . Birde sağ kalçama kemige doğru habi iğne oluyoruz ya o kısımda sanki iğne olmuşum canım yanmış gibi hafif bir ağrı vuruyor bu normal mi sizce?
Doktora persembe gidicem ilk defa o zaman soracagim ama o iki gün bana ömür gibi gelir.
Var mı böyle olan cok korkuyorum bebegime birsey olacak diye
Panik yok hamiş :) bende 6. Haftadayım aynı şeyleri bende yaşıyorum özellikle kramplar can sıkıcı olabiliyor ama rahat ol bebeğimiz henüz yeni yerleşiyor rahme normal bu tür şeyler

Merhabalar aranızda yeniyim tecrübelerinize ihtiyacım var. Son adetim 29 aralık çarşamba gün kan testinde 5.47 çıktı sonucum doktor 2 gün sonra tekrar gel dedi bugün yaptırdım 15.78 çıktı şimdi yine 4 gün sonra gel diyor. Benim sorum şudur 2 gündür kanamam vardı bugün kesildi belimde de şiddetli ağrı var düşük tehlikesi olabilir mi dr yat dinlen dyor başka da birşey demedi yardımcı olun..

Merhabalar aranızda yeniyim tecrübelerinize ihtiyacım var. Son adetim 29 aralık çarşamba gün kan testinde 5.47 çıktı sonucum doktor 2 gün sonra tekrar gel dedi bugün yaptırdım 15.78 çıktı şimdi yine 4 gün sonra gel diyor. Benim sorum şudur 2 gündür kanamam vardı bugün kesildi belimde de şiddetli ağrı var düşük tehlikesi olabilir mi dr yat dinlen dyor başka da birşey demedi yardımcı olun..

Aklına kötü şeyleri getirme canım. Adetin geçmeden bu sonucun çıkması iyi bence. Burada okumuştum bu değerle hamile olduğunu öğrenen bir arkadaşın doktoru ona düşük için ilaç vermiş hamileliği bu sayede sağlıklı ilerlemiş

Aklına kötü şeyleri getirme canım. Adetin geçmeden bu sonucun çıkması iyi bence. Burada okumuştum bu değerle hamile olduğunu öğrenen bir arkadaşın doktoru ona düşük için ilaç vermiş hamileliği bu sayede sağlıklı ilerlemiş
Aslında progestan diye bir ilaç varmış düşük önleyici doktorun onu vermesini bekledim ama ilaç kullanma sağlıklıysa zaten tutunur düşmez dedi belimdeki ağrı biraz daha hafifledi salı günü normalde adet günüm ve kan testi yaptırıcam bakalım sonuç ne olacak heyecanla bekliyorum..

Aslında progestan diye bir ilaç varmış düşük önleyici doktorun onu vermesini bekledim ama ilaç kullanma sağlıklıysa zaten tutunur düşmez dedi belimdeki ağrı biraz daha hafifledi salı günü normalde adet günüm ve kan testi yaptırıcam bakalım sonuç ne olacak heyecanla bekliyorum..

Doktor bu ilacı vermediyse gerek görmemiş herhalde :) sonucunu merak ediyorum inşallah güzel sonuçlarla dönersin

Vala bende merak ediyorum benim asilamamin 13.gunu 4.9 cikti degerim sen hangi gun ogrendin adete kac gun kala hic umudum yok yukselecek diye

Merhaba arkadaşlar tekrar.
Vala bende merak ediyorum benim asilamamin 13.gunu 4.9 cikti degerim sen hangi gun ogrendin adete kac gun kala hic umudum yok yukselecek diye
İlk test yapıldığında adetime 9 gün vardı 5.47 çıktı işte. Bi test yaptır bence yükselir umarım. Ben yarın sabah yine test yaptırıcam bakalım çok umutlanmak istemiyorum hayırlı sonuçlar alırım umarım :110:

Merhaba arkadaşlar tekrar.

İlk test yapıldığında adetime 9 gün vardı 5.47 çıktı işte. Bi test yaptır bence yükselir umarım. Ben yarın sabah yine test yaptırıcam bakalım çok umutlanmak istemiyorum hayırlı sonuçlar alırım umarım :110:
Senin erken senin yukselir ins benim adete 2 vardi yapildi

Kızlar selam dün kan testi tekrar yapıldı hamileyim :KK73: Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah sağlık bi gebelik olur.

• Beğen
Reactions: Cac
5. Haftam da beta hcg 5299.75 çıktı. Normal mi bu rakam çok fazlay geldi sanki bana. Bilmiyorum ilk hamileliğim :KK12:

Düşük çıkması normal o zaman canım benimde 12 çıkmştı 10-11 geçmişti ondan sordum
Merhaba, benim de yumurtlamadan sonra 11. gün beta hcg 15 çıktı ama doktor artabilir de düşebilir de diye genel bir yorum yaptı. Sizin daha sonra sağlıklı arttı değil mi, değerimiz yakın çıkmış. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Merhaba, benim de yumurtlamadan sonra 11. gün beta hcg 15 çıktı ama doktor artabilir de düşebilir de diye genel bir yorum yaptı. Sizin daha sonra sağlıklı arttı değil mi, değerimiz yakın çıkmış. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Evet canım allaha şükür sağlıklıyız 25 haftalk olduk inşallah sizde sağlıklı büyürsnz yaz mutlaka gelişmeleri

X