Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kızlar fena grip oldum. Ama hamile miyim bilmediğim için dün kan testi yaptırıp öyle ilaç kullanayım dedim. Ve sonucum beta 2 geldi. Adetime 1 hafta var. Sizce yükselir mi? Bilemedim ilaç kullanayım mi kullanmayayim mi? Ilk defa sonucum 2 geliyor. Genelde 0 değerlerde olur.

Kızlar fena grip oldum. Ama hamile miyim bilmediğim için dün kan testi yaptırıp öyle ilaç kullanayım dedim. Ve sonucum beta 2 geldi. Adetime 1 hafta var. Sizce yükselir mi? Bilemedim ilaç kullanayım mi kullanmayayim mi? Ilk defa sonucum 2 geliyor. Genelde 0 değerlerde olur.

Bence ilaç kullanma. Burada okuduğum konularda gripte hamilelik belirtisi olabiliyormuş. Ki bende öğrenmeden önce grip olmuştum.

Benim 603.1 cıktı ama ultrasonda gözükmüyor erken mi dktor hamilesin dedi gebelik testi yapmıştım pozitif çıktı
kan+testi+bhcg.gif

Normal Bir Gebelikte Haftalara Gore Beta-Hcg Degerleri

beta-bhcg.gif

Değer 1000 leri bulunca gozukur hatta ozaman bile karindan değilde alttan da gozukebilir karindanda canım strès etme kendine sağlıklı bi gebelik geçirirsin inşaallah kucağına almayi da nasip etsin allahım

Kizlar yumurtlama günüm içinde kan verdim 0.14 çıktı bu sizce yükselir mi ne desiniz yumurtlamanin başında birliktelik oldu rahatsızdım mecbur verdim

Hanımlar, klasik artışımız var ya hani iki günde bir 2 kat artması gereken... değerlerim 25-89-228 ve adetime henüz 4 gün var... artışlar güzel fakat hep 2 kat artmamış önce 4 kata yakın artmış sonra 3 kata. Normal mi acaba

Geçen ay ocagin 3 de hasta olmam gerekirken araligin 30 da hasta oldum suan telimde program var o na göre 26 hasta olmam lazım bugün sol kasigima batmalar yasadim tam yumurtlama donemonde deger kac cikar normalde

Yumurtlama günlerinde değerin çıkacağını sanmıyorum daha net bilen kişiler yazar heralde.

Kızlar 6 haftalik hamileyim ilk öğrendiğim zamanlar kasık, bel ve alt karın sancim vardi zaman gectikce azalmıştı ama bugün yine kasık agrim olmaya alt karina kramp gibi de degil gibi de nasil tarif etsem bilmiyorum sancilar giriyor seyrek şekilde . Birde sağ kalçama kemige doğru habi iğne oluyoruz ya o kısımda sanki iğne olmuşum canım yanmış gibi hafif bir ağrı vuruyor bu normal mi sizce?
Doktora persembe gidicem ilk defa o zaman soracagim ama o iki gün bana ömür gibi gelir.
Var mı böyle olan cok korkuyorum bebegime birsey olacak diye

IYE olduğu için antibiyotik yazacakti dr. O yuzden kan tahlili verdim yoksa çok cok erken olduğunu biliyorum ama bir umut iste cnm birde tahlil sonucuna önce eşim bakti değilsin hamile değilsin dedi ben o zaman kötü oldum

Doktorun yazdığı antibiyotiği kullanma bence canım varsa Allah korusun pek iyi olmaz adet olursan eğer o zaman kullanırsn. Benimde eşim çok zor atlattı düşüğü normalde onun bana moral vermesi gerekirken tam tersi oldu bizde erkekler bu konularda daha çok yıkılıyor.

X