Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

kızlar hepinize slmlar umarım herkes iyidir gözdeciğim cnm hoşgeldin kız çok merak ettik iyi olmana sevindim maşallah bebişinde iyi ne güzel aman herkes iyi olsun benimde 3 lü test perşembe bakalım inş bebeğim iyidir kendinize iyi bakın öpüldünüz.:))

ya arkadaşlar bugun tekrar kan testi yaptırdım . beta hcg 1252 çıktı . 4 gün önce 319 ondan 2 gün öncede 122 idi. değerlerim düşük galiba off. çok korkuyorum

Arkadaşlar Merhaba,
Bebek haberini alınca tatile çıktık. Yeni geldim. Gelir gelmez tekrar doktora gittim ve bebeğimin kalp atışlarını duydum.Eşimin rengi kül gibi oldu. Çok heyecanlandı. Hiç ondan o şekilde bir tepki beklemiyordum çünkü çok soğuk kanlıdır. Ben de ne yapacağımı şaşırdım. Kalbi çok hızlı atıyor. Çok acayip bir duygu! Umarım sağlıkla bebeğimi kucağıma alırım. Şuan 6 hafta 5 günlük.
Allah isteyen herkese tez zamanda bebiş nasip etsin!
Öptüm hepinizi

iyide cnm değerlerin ikiye katlayarak gitmiş gayet güzel neden düşük geldi sana

sevgili zeycane tabiki cahillikten dolayı bana hergün 2 ye katlanması gerekiyo dediler meğer isem 2 günde bir 2 ye katlanması gerekiyormuş. içime su serpildi bi anda nasıl sevindim anlatamam.ilk hamileleğim 1 saat sonra doktora gidicem daha ultrasonla muayene olmadım. çok heyecanlıyım .

sevgili zeycane tabiki cahillikten dolayı bana hergün 2 ye katlanması gerekiyo dediler meğer isem 2 günde bir 2 ye katlanması gerekiyormuş. içime su serpildi bi anda nasıl sevindim anlatamam.ilk hamileleğim 1 saat sonra doktora gidicem daha ultrasonla muayene olmadım. çok heyecanlıyım .

cnm benim allah sağlıklı kucağına almayı nasip eder inş bunlar tatlı heyecanlar umarım bebeğini görürsün bugün

kızlar hepinize slmlar umarım herkes iyidir gözdeciğim cnm hoşgeldin kız çok merak ettik iyi olmana sevindim maşallah bebişinde iyi ne güzel aman herkes iyi olsun benimde 3 lü test perşembe bakalım inş bebeğim iyidir kendinize iyi bakın öpüldünüz.:))[/QUO

hoşbulduk canım epey oldu gerçekten iş senin 3 lü test de iyi çıkar.artık iyice hissetsek şu bebişlerin tekmelerini iyi olacak ben nerdeyse hergün dr gitmek istiyorum iyimi diye sormak için:))gerçi benim hissetmeye başladım ama sürekli diil arar ara 2 günde bi falan çok sert vurunca sanırım :))

Arkadaşlar Merhaba,
Bebek haberini alınca tatile çıktık. Yeni geldim. Gelir gelmez tekrar doktora gittim ve bebeğimin kalp atışlarını duydum.Eşimin rengi kül gibi oldu. Çok heyecanlandı. Hiç ondan o şekilde bir tepki beklemiyordum çünkü çok soğuk kanlıdır. Ben de ne yapacağımı şaşırdım. Kalbi çok hızlı atıyor. Çok acayip bir duygu! Umarım sağlıkla bebeğimi kucağıma alırım. Şuan 6 hafta 5 günlük.
Allah isteyen herkese tez zamanda bebiş nasip etsin!
Öptüm hepinizi

hayırlı uğurlu olsun canım bebğin allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşşallah

ya arkadaşlar bugun tekrar kan testi yaptırdım . beta hcg 1252 çıktı . 4 gün önce 319 ondan 2 gün öncede 122 idi. değerlerim düşük galiba off. çok korkuyorum

hayır canım nye düşük olsun gayet güzel degerlerin 2 günde iki kat artması lazım ki artmışta degerlerin

kızlar günaydın herkese nasılsınız bakalım bebişler nasıl

günaydın canım valla ben sıkıntıdan patlıyorum evde bi de erkenden kalkıyorum sanki işim varmış gibi anlamadım hamilelikten sanırım yoksa ben uykuya çok düşkündüm

alın bendende aynısı gece bi kaç saat ancak uyuyorum tuvalete çok kalkıyorum son aylarda ne yapcam bakalım

kızlar sizin bebişlerin doğum ne zaman tahmini aylara göre gebelikte size raslamadım oraya takılmıyomusunuz.gerçi ben şubat annelerindeyim ve şubatın ilk haftası sizin ocağın sonu sanırım

kızlar sizin bebişlerin doğum ne zaman tahmini aylara göre gebelikte size raslamadım oraya takılmıyomusunuz.gerçi ben şubat annelerindeyim ve şubatın ilk haftası sizin ocağın sonu sanırım

evet canım ocak sonu annelerindenim sanırım zeycanede öyledir

oooof çok zor dimi kızlar uykusuzluk baş agrısıda yapıyor

işin garip tarafı bende uykusuzlukta yok saat 7-7,5 gibi gözlerimi zart diye açıyorum.gerçi yattığım saate de bağlı ama tam 7 saatte uyanıyorum çocukları olan arkadaşlar hep hamileyken kaçta kalkıyosan bebekte doğduğunda sabah o saatlerde uyanır diyolar.bi arkadaş öğlene kadar uyurdu oğlu şimdi öğlene kadar deliksiz uyuyo bizimkiler erkenci olucak.

işin garip tarafı bende uykusuzlukta yok saat 7-7,5 gibi gözlerimi zart diye açıyorum.gerçi yattığım saate de bağlı ama tam 7 saatte uyanıyorum çocukları olan arkadaşlar hep hamileyken kaçta kalkıyosan bebekte doğduğunda sabah o saatlerde uyanır diyolar.bi arkadaş öğlene kadar uyurdu oğlu şimdi öğlene kadar deliksiz uyuyo bizimkiler erkenci olucak.

acaba öylemi olucak banada dyorlar uyu uyuyabildigin kadar snra uyuyamıyacaksın

acaba öylemi olucak banada dyorlar uyu uyuyabildigin kadar snra uyuyamıyacaksın

valla hiç bilmiyorum aman sağlıkla bi gelsinlerde sabah erken kalksınlar.ya bana zaman geçmek bilmiyo bi trürllü eşim bile diyo artık doğsun diye aceleciyiz galiba biraz.

valla kızlar sağlıklı olsunlarda uyku falan önemli deil kucağımıza aldığımızda herşey güzel gelir bize uykusuzluk bile

X