Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kızlar doktora gittim tabiki kimyasal gebelik dedi ama genede bi kan tahlili yaptıralım dedi akşam aradı değerin 64 e çıkmış hamilesin ama büyük ihtimal düşükle sonuçlanacak dedi kanamam başladı simsiyah adet ağrısı gibi ağrım oldu ve ş,mdi bitti nedir bu kızlar ben bişi anlayamıyorum

canım gecmıs olsun..uzulme canım düşük olabılır kanamanın nedenı,kanama ıyı degıldır tabıkı doktorunu arayabılırsen bır ara sor ıustersen canım ya

kızlaarr slm valla özledim sileri aklım hep sizdeydi kalb kızın oluyomuş senin içine doğmuştu zaten zeycane senin oğlun nasıl.benimde kızım oluyo.benimde içime doğmuştu zaten :)) ben tatile gittim geldim sonrada bilgisayarım bozuldu hiç giremedim bugün artık bu bilgisayarın bozulmasına dayanamadık yeni bilgisayar aldık da hemen sarıldım eşime dedim önce ben kızlara bakmalıyım diye sizde ne var ne yok bende ikili test yaptırdım çok şükür hiç bişeyi yokmuş kızımın 3 eylül de de 3lü test yapptırcaz benim kız çok edebsiz olcak sanırım annem kızlar ayaklarını kapar 4. aydan önce belli olmaz dedi ama bizimki 13. haftada açmış bacakları sere serpe yatıyodu :))o kadar hareketliki şimdiden tekmlerini hissetmeye başladım acaip bi kız isim düşündünüzmü kızlar ben canfize umay koyucam kızımın adını hadi öptm şekerler hepinizi....

kızlaarr slm valla özledim sileri aklım hep sizdeydi kalb kızın oluyomuş senin içine doğmuştu zaten zeycane senin oğlun nasıl.benimde kızım oluyo.benimde içime doğmuştu zaten :)) ben tatile gittim geldim sonrada bilgisayarım bozuldu hiç giremedim bugün artık bu bilgisayarın bozulmasına dayanamadık yeni bilgisayar aldık da hemen sarıldım eşime dedim önce ben kızlara bakmalıyım diye sizde ne var ne yok bende ikili test yaptırdım çok şükür hiç bişeyi yokmuş kızımın 3 eylül de de 3lü test yapptırcaz benim kız çok edebsiz olcak sanırım annem kızlar ayaklarını kapar 4. aydan önce belli olmaz dedi ama bizimki 13. haftada açmış bacakları sere serpe yatıyodu :))o kadar hareketliki şimdiden tekmlerini hissetmeye başladım acaip bi kız isim düşündünüzmü kızlar ben canfize umay koyucam kızımın adını hadi öptm şekerler hepinizi....

hoşgeldin datlum özledik seni zeycanede bende çok merak ettik seni nyse geldin ya unuttun sanmıştık veya bişey oldu sandık bende ravzanur istiyorum kızımın ismini canım ya aaaay ne güzel dimi

selamlaarr... bugun bıraz halsızım yıne tansıyonum düştü galıba,yatıyorum sabahtan berı... sıcaklarda etkılıyor halıyle... optum hepınızı

hiç sorma canım başladı senin ki bu arada hoşgeldin özlettin kendini merak ettik seni zeycaneyle

valla tatil bilgisayar derken epey oldu ama bende özledim sizleri benimkide başldı valla çok hareketli zaten.13. haftada hemen gösterdi kendini bi dahaki randevu 3 eylülde o zaman da 3 lü test yapılcak bakalım alışverişe başladınmı

valla tatil bilgisayar derken epey oldu ama bende özledim sizleri benimkide başldı valla çok hareketli zaten.13. Haftada hemen gösterdi kendini bi dahaki randevu 3 eylülde o zaman da 3 lü test yapılcak bakalım alışverişe başladınmı

yok canım başlamadım daha benimde salı günü üçlü testlerim var

X