Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

mrb arkadaşlar benim adetim 6gün gecikince kan testi yaptırdım betahcg 216.60 çıktı sizce sonucum normal mi? :uhm:lütfen yardım edin 10 ay önce bir düşüğüm oldu ve betahcg yavaş ilerliyordu normalden daha düşük bir rakam demişti doktor yine aynı şeyleri yaşak istemiyorum Allah bebiş bekleyen arkadaşlara hayırlısıyla kucaklarına almayı nasip etsin. isteyenlerede en kısa zamanda versin İnşallahgamyoncuiremsu

arkadaşlar benim soruma cevap verecek olan yok mu başka? gebeliğn kanda da çıkmama ihtimali var mı erken dönemlerde? bu arada adetim 1 hafta gecikti hala bir belirti yok.

cnm ne yaptın yazmamışsın mrk ettim kana baktırdınmı tekrar durum ne inş bi sorun yoktur

Zeycanecim,
Doktor 4 gün geçsin adetini emin olalım dedi. Cuma gününü iple çekiyorum. Bu arada sağ kasıkta ağrı oldukça azaldı. artık minik minik batmalar şeklinde oluyor.
ayrıca göğüslerim de felaket damarlandı. gömlek giyemiyorum. yeşil yeşil görünüyorlar. Sanırım hamileyiiiiim:))) Ama test sonucunda da görürsem yavruma hemen bir hediye alacağım:)zemuszemus:icecream:
Sen nediyorsun Zeycane?

cnm damarlar olduysa hamilesin benimde öyle oldu kendim adetim geçtiği halde testte henüz bişey yoktu ablam baktı damarları görünce kesin hamilesin dedi hadi hayırlısı cuma bi gelseydi alkisalkisalkis

cnm benim adetim 10 gün geçince 200 oldu seninki gayet normal hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin inş

arkadaşlar benim soruma cevap verecek olan yok mu başka? gebeliğn kanda da çıkmama ihtimali var mı erken dönemlerde? bu arada adetim 1 hafta gecikti hala bir belirti yok.

cnm benim adetim 10 gün geçince çıktı kanda inş vardır gebelik bekle biraz belki geç döllenme olmuştur benim öyle oldu çünkü

cnm damarlar olduysa hamilesin benimde öyle oldu kendim adetim geçtiği halde testte henüz bişey yoktu ablam baktı damarları görünce kesin hamilesin dedi hadi hayırlısı cuma bi gelseydi alkisalkisalkis

Evet çok heyecanlıyım. bir gelseydi cuma!!! yerimde duramyorum hihoyyyt

sevgili Abrel22.yaşım 32 canım.ne varmış yaşımızda başımızda anacım:)))hayırlısı olsun diyoruz işte.bugün idrar testi yaptım negatif çıktı.aklıma takılıyo döllenme olmuşsa eğer(inşalllah olmuştur)bugün 8günü.7gününde kanda 0.00 çıkmıştı.adete daha çook var gibi.umutlanıyom be ara sıra.takmamak lazım.oluruna bi bıraksak herşeyi olacakta yapamıyoruz işte.haberlerşiriz hele benden bi haber çıksın:)))

canım aynı yaştayız vallaa süper inş vereceksin hgüzel haberler bana bekliyorum heyecanla alah büyük bakalım

mrb canım daha önce hcg 277 çıkmıştı dün kan testi yaptırdım tekrar bugün sonucunu aldım 313 çıktı.kanamam var hala progestan kullanıyordum doktor bırakmamı söylemiş sonuçları eşim götürdü doktora.düşük olabilirmiş eğer pazartesi gününe kadarda düşük olmazsa eğer tekrar çağırmış sanırım test yaptırıp değere bakıcak çok üzgünüm ama elden gelen birşey yok malesef nasip kısmet herşey hayırlısı buymuş benim için demekten başka söz bulamıyorum.

gecmiş olsun canım hayırlısı üzülme

gecmiş olsun canım hayırlısı üzülme

çok sağol canım ama kafama takılan birşey var bilgisi olan vara cevap verirse çok sevinirim.değerlerim bu şekilde olupta sonradan yükselme ihtimali varmı yani hamileliğimin bebeğimin normal olma şansı varmıdır.çünkü eğer düşük olmazsa pazartesiye kadar tekrar çağırmış beni doktor hcg yüksek çıkarsa ona göre tedavi uygularız falan demiş ne bileyim azda olsa ümitlendim belki düzene girer herşey diye.bu şekilde değeri düşük olan ve biranda yükselen kişiler varmıdır.senin içinde çok sevindim allah gönlüne göre versin inşallah bebeğini sağsağlim alırsın kucağına canım

canım ya üzülme sakın.her insanın fizyolojisi farklıdır.dur bakalım karamsar olma.dünde dediğim gibi rahat olmaya çalış enazından.pazartesi gününü gerçekten inanarak hayalini kur.şüphe olmadan ama.kan sonucun elinde inamıyosun bukadar yükseldiğine.oan olmuşcasına hisset.ben çok denedim bunu inanırım gerçekten inanarak istenilen şeyin olacağına.acaba dediğin an etkilenir beklentiler.allah gönlüne göre hayırlısını versin inşallah.bende elimden geldiğince senin adına olumlama yapmaya çalışıcam. heyyy yükselmiş arkadaşlar diye yazdığını görmeye başılıyorum şimdiden:)))

tşk ederim inş ii haberler verirsin canım benim 21....43...116 bu 3 günde oldu sonra 5 gün sonra yapıldı 1336 başkasında degişirmi veya gec döllenme olurmu ama katlama ması ilginç düşük olması degil iki katlaması bilgili olmadıgım için ama sana arkadaş olarak diyecegim oluruna bırak üzülme ve takma bak hamile kalabiliyorsun bu sefer böle bi dahakine böle olmaz ii yanından düşün inan pozitif olmak cok önemli aklına kötü şeyler getirme allah ne yazarsa o olur öyle düşün aslında üzüldüfümüz bir cok konu belki bizim için ii şeyler ben kanama gördügümde günlerce agladım ama bak sakat oluncada böle vucut atıyormuş işte o yüzden takmadım dedim düşerse düşsün kanmam kesildi ama hiç takmadım sende öyle yap canım

canım burdamısın yakalayamadım cıktın gene öfff

bende konu açmıştım hcg değeri ile ilgili ama burdan devam etmek zorundaymışım.adetim 5 gün gecikdi.2 kez test yaptım negatif çıkdı.bugün kan tahlilimde hcg değerim 0.5 çıkdı.doktor kesin hamile deilsin demedi.pazartesi gel tekrar dedi.0.5 negatif olmuyo mu?lütfen yardımcı olun...kafam karıştı

biliyormusun arkadaşım ben maaşımı hcg yatırdım artık hemşireler arkamdan gülüyorlardı insan0.10 gördügünde 2 günde 1 hcg yaparmı ne denli üzüldügünü o kadar ii biliyorumki şu hcg 0 yazdıklarında içim parcalanıyo ama hiç bir zaman0.100 üstüne cıkmadım ve hamile kalacagım aydan 1 ay öncesi 0.100 cıktı bunun bi anlamı var mı bilmiyorum bebegim 3 günlüktü0.889 görünce bi şey oldugunu anladım 5 gün sonra 1.00 sabit kaldı 1.00 görünce agladım hayal kırıklıgına ugrarım die ve 21.47 gördümmmmm şok oldum darısı başına inş.

benimde pek bilgim yok.benimde kafam karışık bhcg yüzünden.elindeki raporda referans aralığı kısmındaki değerlerle karşılaştır.eğer arada kalan 0.5 mi üst sınırmı bi bak.bendeki alt ve üst sınırda 0.00-6.15 yazıyo mesela.cihaz farklılıkları var galiba.geç ovülasyonda olabilir.bekle biraz daha.pazartesi netleşecek nasılsa.(beklemek berbat bişey biliyorum)

adetin geciktiyse0.5 cok düşük düşün artık 0.00 hcg sıfırlıyo adet için fazla kaptırma kendini adet olursan cok üzülürsün inş cıkar

sabrın sonu selamettir dememişler boşuna.negüzel allah verdi sanada.şuan ezan okunuyo burda.allah isteyen herkese anne sözünü işitmeyi nasip etsin inşallah.güzel günler sizin olur bebişinle umarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…