Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Arkadaşlar,
nolur bir yanıt! Bu serbest sıvı yumurtalamanın olduğuna dair kesin bir belirti imiş. Bu durumda tüplerde bir tıkanıklık yok gibi duruyor değil mi? Nolur yardım edin...eyvahedigeldismile

canım malesef bi bilgim yok inşalahh sorun yoktur canımm

Zeycanecim,
Şimdi benim sat 26 Haziran 2010. Geçen ay bugündü. Ancak ben şüphelendiğimden adetime 6 gün kala test yaptım. Kanda gebelik testi. 10.1 çıktı. Doktora söyledik çok düşük dedi. 2 gün sonra tekrarlayın dedi. Bizde adete 4 gün kala tekrar ettik 38.8 çıktı. Doktor bunda da düşük dedi. Sonra benim ağrım olunca gidip bir baktıralım dedik. Adete 2 gün kala vaginal ultrasonda doğal olarak kese falan göremedi. Ama rahim duvarı çok kalınlaşmış, serbest sıvı da var dedi. Evet şuan hamilesin ama bebek nereye yerleşti onu bilemiyoruz dedi. Değerler düşük olduğundan dış gebelikten şüphelendiğini belirtti. Ama zaten düşük olması normal değil mi? Benim daha adetime 4 gün kala alınan bir değer bu. Şimdi adeti 2 gün geçince tahlil yapacakmışım. Offff çok bunaldım çooook!!!!!
Nerden çıktı dış gebelik! içim karardı yemin ediyorum!!!!!!!!!!!1mafoldumbensenağlama

kıslar kandiliniz mübarek olsun Rabbim bütün hayırlı geceleri dolu dolu yaşamayı nasib etsin inşalahh

Çok çok teşekkür ederim. Bugün bol bol dua edeceğim!:Saruboceq:

cnm benim üzülme desemde olmuyo elinde deil biliyorum ama rabbim mübarek gün dualarını geri çevirmez inş adeti beklemekten başka çare yok benim adetim 8 gün geçtiğinde kanda 30 çıktı doktor dış olur sa düşüncesiyle bi hafta iki günde bi bakalım dedi ve o günler bana ölüm gibi geldi sabahlar olmuyodu iki günde bi ikiye katladı değerim 1400 olunca tamam dış gebelik deil dedi onun bi hafta sonrası ancak keseyi gördü hatta ilk baktığında kese yok deyince ben dedim eyvah dış gebelik diye sabahlara kadar dua ettim allahım çocuğumu bana bağışla diye sonraki hafta herşey normale bindi eğer dünyaya geleceği varsa zaten gelcek dualarımız seninle cnm allah bebeğine kavuştursun inş bi an önce AMİN.:Saruboceq:

Evet aynen dediğin gibi yerimde duramıyorum. Çalışamıyorum. Konsantre olamıyorum. yabancı sitelerde de serbest sıvı nedir ne değildir diye aradım okudum ama yok yine bir çözüm değil. Eğer bebeğim oradaysa ve bu ilerizekalı doktor bu şekilde beni strese koyduysa kesin değiştireceğim! En azından ağrılarım azaldı. Bakalım. bugün adet olmam gerekiyordu daha olmadım. iki gün daha geçsin Bhcg baktıracağım.
Çok teşekkür ederim Zeycanecim. İyi ki varsınız!:enbuyukkk:senağlama

canım bak adetime 12 gün kala 21.47 cıktı 1 gün sonra 43 oldu 2 gün sonra 116 adet günüm gekdi tam 1662 cıktı seninki degişik bilmiyorum ama gec döllenme oluyomuş belki öledir inş üzülme dua edecez rabbimize hayırlısını versin

bütün arkadaşların kandilini kutlar allah bebişlerimizi saglıkla elimize almayı büyütmeyi nasip edr inş herkese nice kandiller diliyorum

kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar.allah herkesin duasını kabul etsin inşallah.ben 4 haftalık hamileyim ve kese görünmemişti 3. haftada ultrosonda yarın tekrar gidicem kontrole kese varmı diye ultrosona giricem ama sanki karnımda çocuk oynar gibi yada bebek yatağımı diyorlar o kımıldar gibi birşeyler oluyor benim kanamam var bir haftadır azda olsa o yüzden dış gebeikten falanda korkuyorum açıkçası.karnımdaki kımıldamalar neden olabilirki bilgisi olan varsa beni bilgilendirirseniz çok teşekkür ederim şimdiden.:CüvCüv:

benimkide 4 haftalıktı doktora çıktığımda benimde kese gözükmedi yarın gidecem ben 8 haftalık oldum heralde artık normalse gelişim kese ile birlikte kalp atışlarınında duyulması gerekir ama bende oynama falan yok kanamada yok hayırlısı bakalım yarın ne olcak gene yazarım yarın görüşmek dileğiyle...

merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. bir sorum olacak. adetim 6 gün gecikti, dün kan testi yaptırdım negatif çıktı. sonucu ben almadım, doktoru arayıp sordum, yani değerin kaç çıktığını bilmiyorum. doktor stresten ya da havalardan gecikmiş olabilir dedi ama şimdiye kadar hiç bu kadar gecikmemişti. adet belirtim de yok normalde 1 hafta öncesinden hafif hafif ağrılarım başlardı. acaba gebe olabilir miyim yani testte çıkmamış olabilir mi? bu 6. ay artık merak etmeye başladım nden olmadığını. hiç başına böyle birşey gelen oldu mu? şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim...

merhaba canım benimde 10 gün gecikti bu ay:1no2: bende hamileyim zannettim idrar testi yaptım 2 tane negatiftiler 7. gün kan testi yaptırdım o da negatif çıktı aynen bende değerlerini bilmiyorum çünkü bende tel.den öğrendim:gitme:
tatilden yeni geldim hava değişikliğinden belki birazda psikolojik olduğunu düşünüyorum.
o dönemde göğsüm şişer ve uçları hassaslaşır bu belirtilerden anlarım bende regl olacağımı bu ay bunu 7-8. günde hissettim ve 10. gün oldum.9 ay d.k. hapı kullandım bu korunmasız 5. ayım benimde
27yaşındayım ama artık kendimi üzmicem, belki düzgün bi dr. gidebilirim.

arkadaşlar 19.yada 20.gün çatlama oldu.adet düzenim 35-40gündür normalde.dün bhcg baktırdım sonuç 0.00((.0 01 bile değil.yani adet gününe 9 gün var enaz.umut varmı sizce?bilginiz varsa bi cevap lütfennnn...

canım hayal kırıklıgı yaşama hcg sıfırlamış adete hazırlıo ben een erken hcg yapanlardanım bak eşimle 3 gün olmulştu geleli 0.889 oldu bu şekilde 1.00 cıktı yok dediler ama bi şekilde yğkselio belli edio sıfırlamıo bu benim düşüncem inş yanılıyorumdur bende böle oldu şimdi 8 haftalık inş vardır canım ama her adetinde üzülme 9 ay olmadı sabırla kısmet bu zamanaymış bnde cok agladım her adetimde inş darısı seninde başına hamişş olur bize yazarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…