Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

teşekkür ederim cevabın için.belkide haklısın.0 çıkması tuhaf gelmişti zaten.yokmuş gibi düşünsem iyi olur.umut edipte üzülmek daha kötü.allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım.darısı tüm bebiş isteyenlerin başına..

arkadaşlar akıl verin lütfen. adetime 5 gün var, dayanamayıp test yaptırdım.değer 125 çıktı.sizce hamilemiyimdir?

allah razı olsun işnş seninde olak üzülme bak dua edecem sana olur sakın üzülme benmde olmuyodu ve oldu inan zamanını beklio

allah sendende razı olsun iyi dileklerin duaların için.herşeyin zamanı var.ama insanoğlu olarak istemeyi biliyoruz sadece.nederler,allah herşeyin hayırlısını güzelini nasip etsin hepimize.

allah sendende razı olsun iyi dileklerin duaların için.herşeyin zamanı var.ama insanoğlu olarak istemeyi biliyoruz sadece.nederler,allah herşeyin hayırlısını güzelini nasip etsin hepimize.

üzülme lütfen allaha güven bak içimden bi ses yakında senind eolacak ve bize yazacagını sölüyo dr gittin mi skıntı yok ise olur inan ne kadar oldu cocuk için ugraşıyorsunuz dr bir senenin normal oldugunu söylüyuor yazarmısın sevinirim

10 yıl önce hamileyim diye dr yolunu tutmuştum.dr çok şaşırmıştı seni tedaviye bekliyodum yıllarca uğraşabilrdin demişti.çokta umursamadım ozmanlar.şuan oğlum 10 yaşında.ikinci için bu aya karar verdim ve elimden geleni yaptım:))kısmet artık.çok şükürki oğlum var.allah büyük verirse sevinirim.olmazsada dünyanın sonu değil canım.eğer hamile kalırsamda ilk sana duyurucam canım:))

kanda bhcgnin 0.00 olası üzdü beni biraz.çok heveslenmeden bekliycem bakalım bi 10 gün daha.ilgine alakana çoook teşekkür ederim sevgili arkadaşım.

gerçektende allah herkese herşeyin en hayırlısını en güzelini nasip etsin ben 4 haftalık hamileyim ve kanamam bugün fazlalaştı doktordada kontrol günümdü keseyi görecektik sözde ama malesef görünmedi ve kan tahlili yaptırdı yarın sonucunu alıcam.karnımdaki kımıldamalarda kanamam olduğu içinmiş psikolojim bozuldu bir haftadır kanama yüzünden ve keseyi göremediğimiz için bugünde çok kötü oldum.rahim duvarında kalınlaşma ve bir tanede kistim olduğunu söyledi rahim kalınlaşmasının normal gebeliğe işaret olduğunu söyledi ama keseyi göremedende kesin konuşamadı tabiki.kist olduğu için kanamam olmasıda mümkünmüdür acaba onu sormayı unuttum kanamanın neden olduğunu.ikinci çocuğum olacak diye çok sevinirken şimdide bu şekilde şeyler yaşıyorum allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar.

çok geçmiş olsun canım.sakın üzülme öncelikle.kese görünmedi diyede stres yapma bence.acizane fikrim kistten dolayı olmayabilir kanaman.bazı gebeliklerde ara kanamalar oluyo bildiğim kadarıyla.kötü düşünüpte o düşünceleri hayatına çağırma.yarın dr aklına takılan ne varsa çekinmeden sor.herşey gönünce olsun...

çok sağol canım desteğin için yarınki tahlil sonucunda değere bakıcak normal gebelikmi diye eğer perşembe günüde kese görünürse inşallah görünür kanamayı durdurmak için başka ilaçlar vercek kanama bozuyor en çok psikolojimi birde dış gebelik düşüncesi.inşallah hayırlısı olurda şu sitresli günlerden kurtulurum.seninde herşey gönlünce olsun allah yardımcın olsun seninde canım

ilk hamileliğimde günlerce üzülmüştüm.senle bi farkım kanamam yoktu.ama kese görünmüyo dış gebelik dediler.geç ovulasyon olduğu için kese görünmedi.içini ferah tut canım.herşeyin hayırlısı de içinden.fırsat bulursan haber veer bi ara merak ederim durumunu.söylemesi kolay diyeceksin ama beynini lüfen boşalt ve pozitif ol canım.güzel haberler alırsın umarım.

inşallah canım hayırlısı olur.daha önce boş gebeliğim oldu ve ilk çocuğumuda kaybettim erken doğumum olmuştu 1 ay yaşadı vefat etti.bir tane kızım var şükürler olsunki sağlıklı 3 yaşında.insan genede üzülüyor pozitif düşünmeye çalışıyorum inşallah dediğin gibi olur herşey yolunda gider bebeğimi sağsağlim alırım kucağıma.allah sanada hayırlısını nasip eder inşallah allah gönlüne göre versin seninde canım.güzel haberler veririm inşallah en yakın zamanda.çok teşekkür ederim desteğin için canım

bundan cok mutluluk duyarım inş vereceksin müjdeli haberi ama hep yaz olana kadar fikir alışverişinde bulunuruz gir devamlı olurmu durumlarından haberdar et

canım özür sorulmaz ama bayan bayana sakıncası yok die düşündüm yaş kaç yaşın gebelikte önemli faktör diyolar ama benim kızda 10 yaşında benle akransın muhtemelen

tatlım kocaman oldu bebişimiz ultrasondan oynadıgını gördük ama kan fullll devam ilginç şükür kesede anormallik bozulma bebkte bi sıkıntı yok sizden ne haberler

çok sevindimm canım canım bebğin iyi olduğuna maşalahh
bizde iyiyiz çok şükürr tatlımm bi sorun yok şimdilik inşalahh da olmazz bende gördüm ultrasonda oynadığınıı maşalah çok güsel yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…