Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

inş allah gönlüne göre verir

Zeycane,
806 çıktı sonucum. bekleyemedim. Doktor nihayethayırlı olsun dedi. Hamileyim!!!!!!!!! Çok mutluyum. Allah isteyen herkese tezelden versin. Sağlıkla sıhhatle büyütüp kucağımıza alalım inşallah!
Hepinize çok çok çok teşekkür ederim. Bu sancılı dönemi birlikte geçirdik!
Hepinizi, zeycanecim seni kocaman öptüm.
:enbuyukkk::teytey:alkisalkisalkishihoyyyt

çok sevindim cnm benim allah kucağına almayı nasip etsin inş ben demiştim sana hamişsin diye dimiii :)) bende öptüm kendinede bebişinede iyi bak cnm sakın iş falan yapma bu dönemde bol bol dinlen annesii

bugün kaçıncı günün 806 çıktı?

çok sevindim cnm benim allah kucağına almayı nasip etsin inş ben demiştim sana hamişsin diye dimiii :)) bende öptüm kendinede bebişinede iyi bak cnm sakın iş falan yapma bu dönemde bol bol dinlen annesii

Evet, evet demiştin walla:))
Kuzucuğumuzu babası tatile çıkaracakmış. O nedenle bol bol dinleneceğim bu önümüzdeki 10 gün... Sabahın köründe kalkmak zorunda olmamak da güzel olacak.
Sen de bebişine ve kendine çok dikkat et. Ayyy çok heyecanlı!!!:lepi::dance:

6 gün öncesi mide bulantısı kusma ve ishal şikayeti ile doktora gittim gebelik şüphesi olduğu için test yaptırmak zorunda kaldım sonuç ....1.20 çıktıbilmiyorumkismile tabiii ben hiç umutlanmadım doktora sonucu gösterdiğimizde doktor bebek yeni cenin olabilir dedi umutlandım ama içimde çok garip hisler var adetimin üzerinden 5 gün geçti hala adelt olmadım midem ara ara bulanıyor negatif sonucundan korktuğum için test bile yapmak istemiyorum ... doktora inanmak istiyorum ama içim acıyo mafoldumbensanki yazılarınızı gördümde değerleri görünce sizlerin çok yüksek maşallah ama içim sızladı allah yavrularınızı size bağışlasın dua edin kızlar hamilelerin duası kabul olurmuş

umut olmasa yaşayamayızki.benimde adetime 8-9 gün kala kanda 0.00 çıktı.bugünde yani 5gün kala sevgli hormonlarım zahmet edip biraz yükselmiş 0.17 olmuş:))daha enaz beş günüm var.hayırlısı olsun canım yaa.

dediğin gibi doktor 0.00 olsaydı ozaman kesin yok bebek dedi of kafam çok karışık cnm senin içine hayırlısı olsun inş.. amaa inan çok psikolojimi etkiledi doktor ve test lafı duymak istemiyorum ....inş. sendede vardır bişiler cnmmm annelerin hakkı işde bu yüzden ödenmes ne sıkıntılar strestler yaşıyolar

canım ya bak cıkması valla ilginç hani ben hep hcg yapıyordum dedim ya hic cıkmadı sıfırladı cıktıgını hiç görmedim oleyyyyyy arkadaşımız gelecekinş bu arada dr geldim kanmamız vardı gittik25mm olmuş bebiş ve bi miktar kan toplaması varmışbana dua et

Ya arkadaşlar çok sabırsızlanıyorum. Doğal tüp bebek denemesi yaptık.Transfer olalı bugün 8. gün dayanamadım gittim test yaptırdım. 19.58 çıktı. Normalde 12. gün yaptırmam lazımdı. 12. gün 80-90 olması gerekiyormuş. şimdi 4 günde değerlerim bu seviyere çıkarmı çok merak ediyorum. İnşallah hamleyimdir...

sana cumaya yada pazartesiye baktırıcam demiştim ya dayanamadım ertesigün baktırdım canım.0.17 de yok gibi bişey.5ten yukarısı diyolarya.kısmet artık.geçmiş olsun sana.takılma çok fazla kanamaya olur böyle şeyler.bak bebiş nasılda büyüyo.içimden niye bilmem kız geçti şimdi.belli olursa cinsiyeti haber olurmu.dua ediyorum tabi bende senin için.allahın yardımı merhameti seninle ve bütün insanlarla olsun inşallah canım.

kızlaaar bana bişeyler söyleyin neolur adetime 5 6 gün var iş değişikli yapmayı düşündüğüm için bugün hcg yaptırdım ama sonucu görünce şaştım kaldım değer 2.0 çıktı ne bu şimdi gebelik görünmüyo ama daha 5 6 gün var yükselme ihtimli varmı acaba yoksa günüm yaklaştıkça düşermi eyvahedigeldismile

bu durumda olan kimse yok heralde.bende aynı senin gibiyim şuan.0.00 dı 9 gün kala 5gün kalada 0.17 çıktı bhcg.bu hormon hamile olmayan birinde inip çıkarmı acaba merak ediyorum.beklemekten başka yapacak bişey yok be canım.bence 2gün sonra baktır dahada artacakmı.

yaa bide labaratuardaki kız sonucu vermeden şu an hamilelik görünmüyo ama günün geçtimi dedi bende 0.0 çıktı heralde die geçti dedim çıkınca bide baktım 2.0 keşke doğruyu söyleseydim belki o bişeyler söylerdi püüüfff

degerınız 5 in ustundeyse hamıle oldugunuzu gosterır... Icınızın rahatlıgı acısından adetınız gecınce kan testı yaptırın o zaman böye tereddütler yasanmaz...ınsallah hayırlı haberlerınızı yazarsınız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…