Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

ben 14 haziran 2010 da en son adet oldum ve 17 temmuzdada idrar tahlili yaptım pozitif çıktı bir kaç gün sonra kanamam oldu ve azda olsa devam ediyor ultrosonda kese görünmedi kan tahlili yaptırdık betahcg 277 çıktı kaç haftalık hamileyimdir haftaya kese oluşmuşmu diye ultrosona giricem ama doktor bilgilendirmedi tam olarak beni.bilgisi olan cevap verirse çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim

hayırlı olsun değerin 4 haftalık olduğunu gösteriyo bi hafta bekle kese görünür ama kanaman için doktorla konuş ilaç veriyolar diye biliyorum

bende oldu kahverengi ama son zman kana döndü şükür şimdi kesildi aynı sne gibi sanırım yerleşme kanı diyorlar içini ferah tut inş hamişsin şükür biz 8 haftalık olduk kanamada kesildi bebekte cok ii kese bozulmamış kanamada durdu inş sende hamişsin ve burada bize müjdeyi yazarsın üzülme

Çok teşekkür ederim bilgiler için abrel opuyorumnanaktan inşallah beklenen haberi, vermek nasip olur senin bebişte hayırlı olsun canım gülerek doğurmak nasip etsin Allahım boshayallersmile

Çok teşekkür ederim bilgiler için abrel opuyorumnanaktan inşallah beklenen haberi, vermek nasip olur senin bebişte hayırlı olsun canım gülerek doğurmak nasip etsin Allahım boshayallersmile

inş sende bizim gibi bebişinin büyüdüğünü yazacaksın içini ferah tut dua ediyorum sana
canım bize haber ver güzel haberlerini bekleyecem benimde rapor bitti pazartesi iş başı ama ii hissediyorum kendimi allla cok şükür

çok teşekkür ederim bilgi verdiğin için.kanamam için progestan kullanıyorum istirahat ediyorum.salı günü belli olacak kese görünmemişti bir hafta önce,bakalım görünecekmi korkuyorum boş gebelik yada dış gebelik olur diye inşallah herşey yolunda gider.çok teşekkür ederim tekrar

Arkadaşlar,
Cumartesi günü sağ kasıkta ağrılarım yoğunlaşınca doktora gittik. Doktor alttan muayene etti. Bana dedi ki dış gebelik diye düşünüyorum ama tüplerde kese falan göremedim dedi. takip edecekmişsiz. Bu arada serbest sıvı da göründü. Bu serbest sıvı ne demek? Nolur yardım edin!

Arkadaşlar,
Cumartesi günü sağ kasıkta ağrılarım yoğunlaşınca doktora gittik. Doktor alttan muayene etti. Bana dedi ki dış gebelik diye düşünüyorum ama tüplerde kese falan göremedim dedi. takip edecekmişsiz. Bu arada serbest sıvı da göründü. Bu serbest sıvı ne demek? Nolur yardım edin!

Arkadaşlar,
nolur bir yanıt! Bu serbest sıvı yumurtalamanın olduğuna dair kesin bir belirti imiş. Bu durumda tüplerde bir tıkanıklık yok gibi duruyor değil mi? Nolur yardım edin...eyvahedigeldismile

merhabalarrr anne adayları..
SAT 25 hazirandı 23 temmuzda regl olmam gerekiyordu 4.günümdeyim karın ağrısı gibi ağrılarım var tık yok.
2 gün önce idrar testi yaptım negatif çıktı...Hastalanmadan önce göğüslerim baya bi büyürdü şimdi öyle çok şişmedi sadece acıyo,ve deli gibi ateş basıyo terliyorum :s
kan testi için bir kaç gün daha beklesemmi sizce?regl olabilirim diye :s
kafam çok karışık

cnm dış gebelikten nasıl şüphelendi bi kere banada oldu aynısı dış gebelik olabilir demişti ama kan değerine göre önce karar veriyo daha sonra kese farklı yerde duruyo benim kafam karıştı iyice kaç haftalıksın şu an

merhabalarrr anne adayları..
SAT 25 hazirandı 23 temmuzda regl olmam gerekiyordu 4.günümdeyim karın ağrısı gibi ağrılarım var tık yok.
2 gün önce idrar testi yaptım negatif çıktı...Hastalanmadan önce göğüslerim baya bi büyürdü şimdi öyle çok şişmedi sadece acıyo,ve deli gibi ateş basıyo terliyorum :s
kan testi için bir kaç gün daha beklesemmi sizce?regl olabilirim diye :s
kafam çok karışık

çok erken yapmışsın testi benim adetim 8 gün geçince idrarda dokuzuncu gün kanda çıktı bi hafta bekle derim ben

X